Czyszczenie chłodzenia w laptopieWiększość z nas pracuje przy komputerach w domu oraz pracy. Czy zastanawiacie się nad odpowiednią konserwacją części chłodniczych waszych komputerów. Nie odpowiednia eksploatacja, oraz zakurzenie elementów układu chłodzenia komputera, może spowodować jego zniszczenie.

Wiąże się to z różnego rodzaju uszkodzeniami układów elektroniki, ale przede wszystkim zbyt duże nagrzanie może spowodować całkowitą utratę twoich danych zapisanych na komputerze. Większość z nas nie zdanie sobie spawy, że kurz jest czynnikiem skutkujących w wielu mikro pożarach, oraz przepięciach w laptopach.

Nasz serwis oferuję w swoim cenniku opcję czyszczenia układów chłodzenia komputera. Aby można było dobrze i dokładnie oczyścić wszystkie elementy, należy komputer rozłożyć na części pierwsze. Podczas tej usługi nasz wykwalifikowany pracownik serwisu dodatkowo na procesor i kartę graficzną nakłada nowe pasty i termopady przewodzące ciepło.

Uchroni cię to przed ewentualnymi przegrzaniami i awariami związanymi z układem chłodzenia. Powyższa usługa jest wykonywana w ciągu 24 godzin, by ograniczyć klientowi straty związane z brakiem użytkowania komputera, ponieważ liczy się dla nas pełne zadowolenia naszych klientów.

Omawiana usługa, która oferuje serwis MJ jest najtańsza w Poznaniu, zapewnia to opinia naszych zadowolonych klientów. Warto podkreślić, że pierwsze oznaki związane z uszkodzeniem układu chłodzenia w komputerze mogą być bardzo niewinne. Laptopa po prostu może się wyłączać po czym znowu włączać automatycznie. Jest to pierwszy podstawowy sygnał do przemyślenia i oddania komputera do serwisu, aby szybko i sprawie oczyścić układ chłodzenia.

Tego typu konserwacja zalecana jest co najmniej raz w roku. Aby zapewnić profesjonalne i pewne użytkowanie swojego komputera, pamiętaj o jego konserwacji.

Serwis laptopów - przykładowy cennik
Czyszczenie chłodzenia z wymianą past termoprzewodzących na procesorze 100zł

Chłodzenie laptopa

Większość ludzi, naszych klientów zastanawia się dlaczego ich laptop sie przegrzewa. Mówią, że pracują tylko w domu, dbają o niego i nic nie powinno się mu dziać.

Niesty kurz ma to do siebie, że lgnie do wszelkiego rodzaju elektroniki, a czym cieplejsza tym gorzej.

Układ chłodzenia w laptopie skład sie z radiatora i wentylatora. Najczęstrzym problemem przegrzewania się laptopa jest osadzający się kurz na radiatorze, przez co wentylator nie może wydmuchiwać nadmiarów ciepła z laptopa.

Poniżej przedstawiamy pare przykładów jak może wygladac nasz komputer nawet po okresie 6 miesiecy.

chłodzenie laptopa

wentylator w laptopie

Pamiętaj, że przegrzewanie się laptopa może doprowadzić do uszkodznie twojego komputera. Jeśli masz problem ze swoim sprzętem lub niepokoi Cię głośna praca wentylatora zapraszam do naszego serwisu w Poznaniu, na darmowa diagnozę i pomoc.

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt