Wymiana klawiatury w laptopieMJ Komputery - wymiana klawiatury

wymiana klawiatury w laptopie PoznańSerwis MJ jest ugruntowaną marką na rynku Poznańskim, stara się wykonywać swoją pracę dokładnie i pewnie, oferując swoje usługi w najtańszej wersji w kontraście do konkurencji. Jedną z najbardziej eksploatowanych części twojego laptopa jest z pewnością klawiatura.

W palecie ofert naszego serwisu, oferujemy szybką profesjonalną i tanią wymianę klawiatur w twoim komputerze. Jeżeli pracujesz przy komputerze i jest to twoje niezbędne urządzenie pracy, liczy się dla ciebie jego niezawodność.

Konstrukcja dzisiejszych laptopów jest co raz bardziej skomplikowana, złożona, ale równocześnie mniejsze i bardziej mobilne. Większość klawiatur przymocowana jest na stałe do palmrestu - są nitowa od spodu.

Do wymiany klawiatury w laptopie trzeba podejść bardzo ostrożnie z kompletem różnych śrubokrętów, gdyż trzeba rozebrać zazwyczaj cały komputer do demontażu palmrestu. Dopiero kolejna czynnośćią jest demontaż , odseparowanie uszkodzonej klawiatury od niego. Żadko kiedy jest mocowany na drobne śrubki, a częsciej nitowany.

wymiana klawiatury do laptopa PoznańNasza firma oferuję demontaż klawiatury z palmrestu i montaż nowej w tej samej technologii, dzięki czemu po wymianie nie ma różnicy w pracy na laptopie.

Oferowane przez Nas klawiatury są świetnymi zamiennikami lub oryginałami, w zależności od dostępności i zainteresowania klienta. Wiadomo wtedy również ważna jest cena usługi i części.

W Naszym serwisie kupisz i wymienisz klawiature w każdym laptopie

  Oferowane przez Nas produkty to:

 • klawiatury do laptopów HP
 • klawiatury do laptopów Acer
 • klawiatury do laptopów Dell
 • klawiatury do laptopów IBM
 • klawiatury do laptopów Lenovo
 • klawiatury do laptopów Asus
 • klawiatury do laptopów APPLE
 • klawiatury do laptopów Samsung
 • klawiatury do laptopów Fujitsu Siemens
 • klawiatury do laptopów Toshiba
 • klawiatury do laptopów Sony

Oferowane przez Nas produkty są nowe, oryginalne i zawsze z 12 - miesięczna gwarancją.

Jeżeli podczas pracy przytrafi się awaria klawiatury, zadzwoń do naszego serwisu, a nasz wykwalifikowany pracownik oceni problem oraz w bardzo szybko i profesjonalny sposób naprawi dla ciebie każdą usterkę związaną z klawiaturą, łącznie z jej wymianą.

Nie polecamy wymiany klawiatur na własną rękę, ponieważ może to skutkować jej uszkodzeniem podczas montażu lub nieodpowiednim jej podłączeniem i skonfigurowaniem co będzie skutkować brakiem odpowiedniego i poprawnego funkcjonowania. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm to nasze atuty, które przemawiają z wyborem usług serwisowych naszej firmy.

Zapraszam do lokalu na ul. Szmarzewskiego 56. MJ Komputery

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt