Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Naprawa i serwis iPhone X Poznań

Pogwarancyjna naprawy telefonów iPhone X!

serwis iPhone X Poznań

iPhone X to topowy model, który premierę miał w 2017 i charakteryzował się przełomową technologią jak i nowym designem. Zaczynając od nowego wyglądu można zauważyc większa przękatną nowego ekranu oledowego z wcięciem zwanym notch gdzie mieści się kamera wraz z czytnik FaceID. Po za oczywistymi zmianami wizualnymi telefon iPhone X to zupełnie coś nowego, płyta główna zaprojektowana na nowo tzw. kanapka, dwie baterie, funkcja faceID, podwójny modół aparatu i wiele innych nowych rozwiązań.

Nowe technologie wnoszą ciekawość i popularność wśród nowych, chętnych na zakup użytkownikó. iPhone X wyszedł w dwóch odłoonach kolorystycznych, różniących się tylnym szkłem, które rónież zezwala użytkownikowi na bezprzewodowe łądowanie.

iPhone X rozchodził się jak ciepłe bułeczki podczas premiery, a przez następna lata jego kształ i wygląd otrzymywały następne modele. Oznacza to, że telefon trafił w gusta użytkowników, a znak towarowy APPLE zapewnił szybkości i stabilność pracy na lata..

serwis telefonów iphone X Poznań
serwis telefonów iPhone Poznań

iPhone X - serwis i naprawa

Nowościa w telefonach serii iPhone X to oczywiśćie rzecz na, która każdy zwraca uwagę – ekran. W tym modelu otrzymaliśmy wyświetlacz oledowy o przekątnej 5,8″, który jest bardziej odporny na zarysowania, ale niestety niekorzystnie wypada to przy upadkach.

W serwsie prowadzimy wymianę szybek, ekranów czy baterii, ale również zajmujemy się profesjonalną naprawą płyt głowynch i innych podzespołow. Zajmujemy się lutowaniem i rozlutowywaniem płyt głownych ( tzw. kanapek ), naprawą FaceID, naprwą po zalaniu czy upadku.

Diagnoza Twojego iphona w naszym serwisie jest zawsze darmowa. Dlatego jeśli masz jaki kolwiek problem ze swoim telefonem zapraszamy do Naszego punktu przy ulicy Szamarzewskiego 56 w Poznaniu..

  Nasza oferta skierowna dla posiadaczy iphone X
 • wymiana samej szybki
 • wymiana ekranu oled
 • 6 miesięczczna gwarancja na usługi
 • naprawa płyt głównych ( tzw. kanapka )
 • naprawa układu baseBAND
 • części oryginalne lub bardzo wysokiej jakośći zamienniki
 • naprawa FaceID
 • wymiana szkiełka aparatu
 • wymiana aparatów
 • wymiana głośników, wibracji i złącza lighting
 • konkurencyjne ceny
 • naprawy po zalaniu
 • wymiana tylnego szkła

Profesjonane naprawy telefonów iPhone serii X

naprawa baseband iphone X Poznań
naprawa faceID iphone X Poznań
wymiana głośnika iphone X Poznań

iphone X- jak zadbać o telefon

Świetny telefon nawet po wielu latach świetnie leży w dłoni, cały czas otrzymuje wsparacie do najnowszy aktualizacji dzięki czemu mimo paru lat nadal warto o niego zadbać.

Na telefon zawsze warto nakleić szkło hartowane lub folie ochronne, które dodatkowo zabezpieczą ekran Twojego iphone przed stłuczeniem. Nie da to gwarancji iż nigdy ekran nie ulegnie uszkodzeniu, ale zawsze da dodatkowe zabezpiecznie.

Mimo wodoodporności ze standarde IP67 nie zalecamy przypadkowo ani też celowo moczyć urządzenia. Dotyczy to również wyciągania telefonu na deszczu, gdzie przez siateczke może dostac się ciecz i uszkodzić nam głośnik lub przednia kamerkę.

Wytrzymały korpus i wiele filmików na YT nie stanowią żadnej gwarancji uszkodznia obudowy. Mimo iż jesteśmy zwolennikami telefonów bez etui – świetnie leża wtedy w ręcę, to naszym klientom zalecamy jednak chronić swoje jabłka. Najlepszy etui są takie gdzie boczna krawędź wychodzi nad ekran chorniać przy upadku dodatkowo szybę telefonu.

naprawa iPhone po zalaniu
wymiana szybki iPhone
wymiana baterii iPhone poznań
naprawa uszkodzeń w iPhone

Cennik iPhone X - aktualny na dzień 01.05.2021

Model AppleUsługa serwisowaCena naprawy
iPhone Xwymiana szybki - serwis350zł
iPhone Xwymiana ekranu - serwiszamiennik OLED 350zł
oryginalny OLED 650zł
iPhone Xwymiana baterii - serwis150zł
iPhone Xwymiana tylnej klapki350zł
iPhone Xnaprawa Face ID - dot projektor400zł - 600zł
iPhone Xnaprawa baseband600zł
iPhone Xwymiana portu lighting200zł
iPhone Xwymiana górnego lub czyszczenie siateczki100zł
iPhone Xwgranie oprogramowania50zł
iPhone Xczyszczenie po zalaniu od 100zł
Call Now Button