Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Wymiana baterii iPhone Poznań

Wymiana baterii iPhone w Poznaniu

Wymiana baterii z systemem zarządzania baterią (BMS – Battery Management System) w najnowszych iPhone’ach serii 11-14 jest zadaniem wymagającym precyzji, odpowiednich narzędzi i znajomości specyficznych procedur. Niewłaściwie przeprowadzona wymiana może prowadzić do poważnych uszkodzeń urządzenia, utraty gwarancji lub innych problemów. Poniżej przedstawiam szczegółowy opis procesu wymiany baterii w naszym serwisie iPhone w Poznaniu.

wymiana baterii w iphonie

Gdy bateria w Twoim iPhonie osiąga już poziom około 85% można odczuć znaczący spadek żywotności telefonu. Bateria może już nie wytrzymywać oczekiwanego przez Nas okresu, a co za tym idzie korzystanie z iPhone staje się uciążliwe.

Wadliwa bateria może objawiać się przez długie ładowanie lub losowe wyłączanie się telefonu w nieoczekiwanych momentach.

Każda z tych usterek można wyeliminować poprzez wymianę baterii Twojego iPhone w Naszym serwisie MJ Komputery w Poznaniu.

Opis Usterki Wymiany Baterii z BMS w iPhone’ach Serii 11-14

Przygotowanie Miejsca Pracy

Proces wymiany baterii rozpoczyna się od przygotowania miejsca pracy. Powinno być ono czyste, dobrze oświetlone i wyposażone w matę antystatyczną, aby zapobiec uszkodzeniom elektronicznych komponentów iPhone. Technik powinien nosić antystatyczną opaskę na nadgarstek. Wszystkie niezbędne narzędzia, takie jak śrubokręty pentalobowe, plastikowe narzędzia do podważania, pęsety i nowe baterie, powinny być w zasięgu ręki.

Demontaż Starej Baterii

Pierwszym krokiem jest wyłączenie urządzenia i odkręcenie śrub pentalobowych przy porcie ładowania iPhona. Następnie, przy użyciu specjalnego przyssawki i plastikowych narzędzi do podważania, delikatnie podnosi się ekran, aby uzyskać dostęp do wnętrza telefonu. Należy to robić ostrożnie, aby nie uszkodzić taśm i złączek wewnętrznych.

Po otwarciu telefonu, technik musi odłączyć złącza baterii oraz inne komponenty, które mogą przeszkadzać w jej wymianie. Baterie w iPhone’ach serii 11-14 są często przymocowane za pomocą taśm, które należy starannie usunąć.

Montaż Nowej Baterii

Po usunięciu starej baterii i oczyszczeniu miejsca na nową, technik przystępuje do montażu nowej baterii z BMS. Należy upewnić się, że nowa bateria jest dokładnie dopasowana i odpowiednio podłączona. System zarządzania baterią (BMS) jest kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania baterii iPhona, zarządzania jej ładowaniem oraz monitorowania stanu zdrowia baterii.

wymiana ekranu w iPhone w poznaniu
wymiana samej szybki w iphonie

Jak Skontaktować się z serwisem MJ Komputery?

Jeśli Twój iPhone potrzebuje wymiany baterii, skontaktuj się z nami:

  • Adres: Poznań, ul. Szamarzewskiego 56
  • Telefon: 794 24 62 62
  • Email: info@mj-komputery.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu iPhone w Poznaniu i przekonania się o jakości naszych usług. Nasi technicy są gotowi, aby pomóc Ci w każdej sytuacji, zapewniając szybką i profesjonalną naprawę Twojego iPhone.

Wybierając MJ Komputery, wybierasz profesjonalizm, jakość i szybkość. Twój iPhone zasługuje na najlepszą opiekę – zapewnij mu ją w naszym serwisie!

Wymiana baterii w wybranych modelach
oferta serwisowa
naprawa i Serwis iPhone 11 Poznań
iPhone 11
naprawa i Serwis iPhone 12 Poznań
iPhone 12
naprawa i serwis iPhone 13 pro
iPhone 13
serwis iPhone 14 poznań
iPhone 14
naprawa iPhone 15 poznań
iPhone 15
Call Now Button