Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Wymiana szybki iPhone Poznań

Wymiana szybki iPhone w Poznaniu

Wymiana samej szyby w najnowszych telefonach iPhone to zadanie wymagające precyzji, odpowiednich narzędzi i znajomości specyficznych procedur. Wykonanie tego zadania w sposób nieprofesjonalny może prowadzić do uszkodzeń urządzenia iPhone, utraty gwarancji lub nawet utraty danych na telefonie. W poniższym opisie szczegółowo przedstawiono proces wymiany szyby w iPhonie oraz potencjalne usterki, które mogą wystąpić podczas tego zabiegu.

wymiana szybki iPhone poznań

Masz zbita szybkę w Swoim iphonie ? Zapraszam na darmową diagnozę w naszych serwisie iPhone Poznań oraz wymianę szybki w Twoim telefonie.

MJ Komputery oferuję wymianę samej szybki, dzięki czemu zachowujesz swój oryginalny ekran. Wysokiej jakości usługa oraz części zamienne przywrócą pełną funkcjonalność Twojego iPhone, oczywiście również jego wygląd się poprawi.

Zapraszamy do Naszego serwisu mieszczącego się przy ulicy Szamarzewskiego 56 w Poznaniu.

Opis wymiany szyby w iPhone’ach

Demontaż Starej Szyby

Proces wymiany szyby rozpoczyna się od wyłączenia iPhone i odkręcenia pentalobowych śrub znajdujących się przy porcie ładowania. Następnie, przy użyciu specjalnego przyssawki, delikatnie podnosi się ekran, aby uzyskać dostęp do wnętrza telefonu. Ważne jest, aby robić to ostrożnie, aby nie uszkodzić taśm i złączek wewnętrznych.

Po podniesieniu ekranu iPhona, technik musi odłączyć wszystkie złączki łączące Lcd z resztą telefonu. Są to złączki odpowiedzialne za funkcje takie jak dotyk, wyświetlacz oraz przycisk home (w starszych modelach). Po odłączeniu tych złączek można całkowicie zdjąć ekran.

Usuwanie Starej Szyby

Kolejnym krokiem jest usunięcie starej, uszkodzonej szyby z wyświetlacza iPhona. Wymaga to podgrzania kleju, który trzyma szybę na miejscu, co można zrobić przy pomocy specjalnego podgrzewacza. Po podgrzaniu kleju technik używa plastikowych narzędzi do podważenia i usunięcia szyby telefonu.

Montaż Nowej Szyby

Po usunięciu starej szyby i oczyszczeniu powierzchni wyświetlacza iPhona, technik przystępuje do montażu nowej szyby. Ważne jest, aby upewnić się, że nowa szyba jest dokładnie dopasowana i dobrze przylega do wyświetlacza lcd. W tym celu używa się specjalnego kleju, który zapewnia trwałe połączenie.

zbita szybka iPhone poznań
wymiana samej szybki w iphonie

Dlaczego Wybrać MJ Komputery w Poznaniu?

   Wymiana szyby w najnowszych modelach iPhone’ów to proces skomplikowany, wymagający odpowiednich narzędzi serwisowych i umiejętności serwisanta. Niewłaściwe wykonanie tego zadania może prowadzić do poważnych usterek iPhone, dlatego warto powierzyć je doświadczonym technikom z serwisu MJ Komputery.

Dzięki precyzji i odpowiedniemu podejściu można naprawić telefon i przywrócić do pełnej sprawności, minimalizując ryzyko dodatkowych uszkodzeń.

Wymiana szybki w wybranych modelach
oferta serwisowa
naprawa i Serwis iPhone 11 Poznań
iPhone 11
naprawa i Serwis iPhone 12 Poznań
iPhone 12
naprawa i serwis iPhone 13 pro
iPhone 13
serwis iPhone 14 poznań
iPhone 14
naprawa iPhone 15 poznań
iPhone 15
Call Now Button