Szamarzewskiego 56, 60-569 poznan

Serwis laptopów Asus Poznań

serwis asus poznań

Być może posiadasz laptopa marki Asus to dobrze trafiłeś!
Firma MJ Komputery – serwis laptopów ASUS Poznań pomoże Ci rozwiązać każdy problem.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem laptopów Asus w Poznaniu. Przeszkolona kadra i wieloletnie doświadczenie pomoże w najtrudniejszych naprawach laptopów Asus – od naprawy płyt głównych, wymiany podzespołów, po naprawę i wymianę matryc.

Już w momencie przyjmowania Twojego laptopa ASUS otrzymasz wstępne koszta naprawy, a diagnoza w Naszym serwisie w Poznaniu jest zawsze darmowa.

Dlatego oferujemy serwis laptopów ASUS wszystkich serii:

-ASUS VivoBook

-Róg Strix ASUS

-ASUS ZenBook

-Tuf Gaming ASUS

-ASUS ExpertBook

Godnym uwagi jest fakt, że specjalizujemy się w serwisowaniu laptopów marki ASUS, a nasze kontakty z producentami zapewniają nam dostęp do części w najniższych cenach, dlatego można również liczyć na oryginalne części do  laptopa marki ASUS.

Na koniec zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Usługi serwisowe laptopów ASUS

Podsumowując nasza firma MJ Komputery – serwis laptopów ASUS w Poznaniu działa od kilkunastu lat napoznańskij rynku. Swoje doświadczenie w serwisowaniu laptopów ASUS zdobywaliśmy wraz z pierwszymi modelami tej marki.

Reasumując,  poosiadamy przeszkoloną kadrę serwisową, wykonaliśmy już mnóstwo napraw laptopów ASUS w MJ Komputery. Także możemy również szczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu ASUS-a. 

Zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę naprawy laptopa ASUS w naszym punkcie w Poznaniu. Mieścimy się przy ulicy Szamarzewskiego 56 i działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00. Zapraszamy do kontaktu.

serwis laptopów asus vivobook poznań
naprawa asus tuf w poznaniu
serwis laptopów asus róg poznań
Call Now Button