Naprawa i serwis iPhone 12 mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max


Pogwarancyjna naprawy telefonów iPhone 12, 12 Pro!


iPhone 12

serwis telefonów komórkowych PoznańNajnowszy seria modelu zaprezentowana we wrześniu 2020 nosi oznaczenie serii 12. W tym roku firma apple pokusiła się o wydanie aż 4 modeli dopasowywyjąc się do zapotrebowanie klientów. Najmniejszy model i jako najwieksza nowość na rynku to wersja iphone 12 mini, któa posiada 5,4" przekątną ekranu. Ma ona na celu uzupełnić segment telefonów mniejszych, lepiej leżaych w dłoni, dla ludzi którze nie gonia to za coraz to większymi telefonami.

Następne 3 modele to po prostu iphoen 12, iphone 12 pro i 12 pro max. Są to modele oparte o ten sam procesor i ten sam ekran, a ich główne różnice to przekątna ekranu i ilość aparatów.

Najwązniejsza dla Nas - serwisu telefonów Apple są głównie elementy wykończenie zewnetrzengo tj. szyba, ekran oraz obudowa. Tylne część obudowy jak w poprzednich wersjach jest zrobiona ze szkłą, co przekłada się na estetykę, ale niestety także na uszkodzenia. Szyba i ekran w serii iphone 12 zostałą wykonana w nowej technologii oled z bardzo trwałym szkłem i świetną jakościa obrazu.

 

 

 

iPhone 12 - naprawa i serwis

serwis telefonów komórkowych PoznańNasza ofefrta skierowana w tym roku została dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych marki Appe. Cały czas roziwjająć Nasz serwis prześcigamy się w nowych rozwiązaniach telefonów iphone by zaoferować Naszym klientom jak nabogatrszy zakres usług. Dlatego już dziś możemy się pochwalić, ze jako nie liczni wymieniamy szybke na oryginalnym wyświetlaczu, dzięki czemu jakość naprawy jest bardzo wysoka, a cena takiej naprawy bardzo korzystna.

Jak w poprzednich modelach apple zajmujemy się równiez serwisem obudowy, czyli wymianą tylnego szkłą w modelach serii iphone 12.

 

 

 

  Nasza oferta skierowna dla posiadaczy iphone 12
 • wymiana samej szybki
 • wymiana ekranu
 • 6 miesięczczna gwarancja na usługi
 • wymiana stylnego szkła
 • części oryginalne lub bardzo wysokiej jakośći zamienniki
 • konkurencyjne ceny
 • naprawy po zalaniu

 

 

 

Profesjonane naprawy telefonów iPhone serii 12

Nie tylko serwis i naprawy, ale także porady i miła obsługa.

 

 

 

 

iphone 12- jak zadbać o telefon

Nowoczesny desing telefonów oraz ich jakoć wykonania, aż proszą się o pokozanie ich światu. Każdy użytkownik wie, że telefon świenie leży w ręcę oraz świetnie się prezentuje trzymając go przy uchu podczas rozmowy.

Dobrze jednak było go umieścić w etui oraz nakleić szkło hartowane. Etui do telefonów apple, które rekomendujemy, są to takie przede wszystkim w których boczny rant obudowy wystaje ponad ekran. Dzięki takiemu roziwązaniu nawet przy naklejonym szkle hartowanym podczas upadku siłą uderzenie nawet nie przejdzie na szkło ochronne iphone'a.

Warto równięz podczas korzystania z telefonu marki Apple na głośnik rozmów. Bardzo często nie zdjamey sobie sprawy, iż pył i kurz bardzo łatwo dostaje się na siateczke głośnika. Z czasem często trafiają do Nas iphony z bardzo słąbo działającym głośnikiem rozmów w telefonie. Rozwiązanie jest proste, otworzyć telefon i wymienić taką siateczke. Niestety najgorzej jeśli trzeba ingerować w telefon podczas trwania gwarancji.

Jako wielolenti pracownicy serwisu nie zlaecamy również sprawdzania wodoszczelnośći nowych urządzeń firmy Apple. Oczywiście każdy nam powie, że mają różne standardy wodoodporności itp. Szkoda tylko potem Waszych pieniędzy i nerwów jeśli jednak akurat Wasz telefon kiepsko zareagował na kontakt z cieczą. Częstym przypadkiem jest zmoczenie przedniej części szyby na deszczu co powoduje dostanie się wody od strony głośniczka rozmów i zalaniem czujników odpowiedzialnych w iphonie za funkcje FaceID. Dlatego stanowczo odrazdzamy moczenie naszych jabłek.

 

 

 • Wymiana

  szybki

 • Naprawy

  po zalaniu

 • Uszkodzone

  przyciski i złącza

 • Wymiana

  baterii

Cennik iPhone 12 mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max - aktualny na dzień 1.05.2021

 

Opisz uszkodzenia iPhone 12 mini iPhone 12/ 12 Pro iPhone 12 Pro Max
wymiana samej SZYBKI 800 950 1200
wymiana LCD - zamiennik - - -
wymiana tylnej klapki 650 750 850
wgranie nowego oprogramowania: 50 50 50
czyszczenie po zalaniu: 50 50 50
Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt