Naprawa i serwis iPhone X


Pogwarancyjna naprawy telefonów iPhone X!


iPhone X

serwis telefonów iphone X PoznańiPhone X to topowy model, który premierę miał w 2017 i charakteryzował się przełomową technologią jak i nowym designem. Zaczynając od nowego wyglądu można zauważyc większa przękatną nowego ekranu oledowego z wcięciem zwanym notch gdzie mieści się kamera wraz z czytnik FaceID. Po za oczywistymi zmianami wizualnymi telefon iPhone X to zupełnie coś nowego, płyta główna zaprojektowana na nowo tzw. kanapka, dwie baterie, funkcja faceID, podwójny modół aparatu i wiele innych nowych rozwiązań.

Nowe technologie wnoszą ciekawość i popularność wśród nowych, chętnych na zakup użytkownikó. iPhone X wyszedł w dwóch odłoonach kolorystycznych, różniących się tylnym szkłem, które rónież zezwala użytkownikowi na bezprzewodowe łądowanie.

iPhone X rozchodził się jak ciepłe bułeczki podczas premiery, a przez następna lata jego kształ i wygląd otrzymywały następne modele. Oznacza to, że telefon trafił w gusta użytkowników, a znak towarowy APPLE zapewnił szybkości i stabilność pracy na lata..

 

 

 

iPhone X - serwis i naprawa

serwis telefonów komórkowych PoznańNowościa w telefonach serii iPhone X to oczywiśćie rzecz na, która każdy zwraca uwagę - ekran. W tym modelu otrzymaliśmy wyświetlacz oledowy o przekątnej 5,8", który jest bardziej odporny na zarysowania, ale niestety niekorzystnie wypada to przy upadkach.

W serwsie prowadzimy wymianę szybek, ekranów czy baterii, ale również zajmujemy się profesjonalną naprawą płyt głowynch i innych podzespołow. Zajmujemy się lutowaniem i rozlutowywaniem płyt głownych ( tzw. kanapek ), naprawą FaceID, naprwą po zalaniu czy upadku.

Diagnoza Twojego iphona w naszym serwisie jest zawsze darmowa. Dlatego jeśli masz jaki kolwiek problem ze swoim telefonem zapraszamy do Naszego punktu przy ulicy Szamarzewskiego 56 w Poznaniu..

 

 

 

  Nasza oferta skierowna dla posiadaczy iphone X
 • wymiana samej szybki
 • wymiana ekranu oled
 • 6 miesięczczna gwarancja na usługi
 • naprawa płyt głównych ( tzw. kanapka )
 • naprawa układu baseBAND
 • części oryginalne lub bardzo wysokiej jakośći zamienniki
 • naprawa FaceID
 • wymiana szkiełka aparatu
 • wymiana aparatów
 • wymiana głośników, wibracji i złącza lighting
 • konkurencyjne ceny
 • naprawy po zalaniu
 • wymiana tylnego szkła

 

 

 

Profesjonane naprawy telefonów iPhone serii X

Nie tylko serwis i naprawy, ale także porady i miła obsługa.

 

 

 

 

iphone - jak zadbać o telefon

Świetny telefon nawet po wielu latach świetnie leży w dłoni, cały czas otrzymuje wsparacie do najnowszy aktualizacji dzięki czemu mimo paru lat nadal warto o niego zadbać.

Na telefon zawsze warto nakleić szkło hartowane lub folie ochronne, które dodatkowo zabezpieczą ekran Twojego iphone przed stłuczeniem. Nie da to gwarancji iż nigdy ekran nie ulegnie uszkodzeniu, ale zawsze da dodatkowe zabezpiecznie.

Mimo wodoodporności ze standarde IP67 nie zalecamy przypadkowo ani też celowo moczyć urządzenia. Dotyczy to również wyciągania telefonu na deszczu, gdzie przez siateczke może dostac się ciecz i uszkodzić nam głośnik lub przednia kamerkę.

Wytrzymały korpus i wiele filmików na YT nie stanowią żadnej gwarancji uszkodznia obudowy. Mimo iż jesteśmy zwolennikami telefonów bez etui - świetnie leża wtedy w ręcę, to naszym klientom zalecamy jednak chronić swoje jabłka. Najlepszy etui są takie gdzie boczna krawędź wychodzi nad ekran chorniać przy upadku dodatkowo szybę telefonu.

 

 

 • Wymiana

  szybki

 • Naprawy

  po zalaniu

 • Uszkodzone

  przyciski i złącza

 • Wymiana

  baterii

Cennik iPhone X - aktualny na dzień 01.05.2021

Opisz uszkodzenia iPhone X
wymiana samej SZYBKI 400
wymiana LCD - zamiennik OLED 380
wymiana LCD - oryginalny 650
wymiana tylnej klapki 350
naprawa FaceID 700
naprawa BaseBand 600
wymiana baterii 150
wymiana portu lighting 200
wgranie nowego oprogramowania: 50
czyszczenie po zalaniu: 50
Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt