Szamarzewskiego 56, 60-569 poznan

Serwis laptopów Acer Poznań

naprawa laptopów marki acer

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem laptopa marki Acer to doskonale trafiłeś!

Godnym uwagi jest fakt, że  MJ komputery – serwis laptopów Acer Poznań specjalizuje się w złożonych naprawach wszystkich modeli laptopów marki Acer– przede wszystkim płyt głównych, a także naprawie i wymianie matryc. Wieloletnie doświadczenie pomoże nam zdiagnozować stan Twojego Acer w momencie przyjmowania i pozwolić na podjęcie natychmiastowej reakcji na wykryte wady.

Dlatego w momencie przyjmowania Twojego laptopa Dell mamy możliwość szacunkowo poinformujemy Cię o naprawie i kosztach serwisu. 

Niewątpliwie oferujemy naprawę laptopów ACER wszystkich serii:

-Acer Chromebook

-Swift Acer

-Acer Spin

-Nitro Acer

-Acer Aspire

-Extansa Acer

Przede wszystkimsSpecjalizujemy się w serwisowaniu laptopów marki Acer w Poznaniu, a nasze kontakty z producentami zapewniają nam dostęp do części w najniższych cenach. Dlatego można również liczyć na oryginalne części do  laptopa marki Acer.

Usługi serwisowe laptopów Acer

Naprawa laptopa Acer w Poznaniu

Nasza firma MJ Komputery – serwis laptopów Acer w Poznaniu działa od kilkunastu lat napoznańskij rynku. Swoje doświadczenie w serwisowaniu laptopów Acer zdobywaliśmy wraz z pierwszymi modelami tej marki.

Posiadamy przeszkoloną kadrę serwisową, wykonaliśmy już mnóstwo napraw laptopów Acer w MJ Komputery. Także możemy również szczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu Acer-a. 

Ważnym aspektem jest to, iż zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę naprawy laptopa Acer w naszym punkcie w Poznaniu. Mieścimy się przy ulicy Szamarzewskiego 56 i działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00. Na koniec zapraszamy do kontaktu.

naprawa laptopów acer w poznaniu
naprawa acer w poznaniu
serwis acer poznań
Call Now Button