Szamarzewskiego 56, 60-569 poznan

Serwis MacBook Poznań

Twój APPLE laptop przestał działać? Uszkodziła się matryca? Pomożemy Ci zlikwidować problem!

Serwis laptopów apple Poznań

Mjkomputery, serwis komputerów z Poznania, może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie napraw notebooków marki APPLE.

To dzięki wykwalifikowanym ekspertom, specjalizującym się przede wszystkim w naprawach płyt głównych, kart graficznych oraz układów zasilania, możesz szybko odzyskać swojego uszkodzonego APPLE.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnozy oraz wymiany układów BGA nawet na dużych płytach głównych, które są główną przyczyną awarii komputerów przenośnych. Możemy pochwalić się wysoką jakością wykonywanych usług, szybkością naprawy, a co najważniejsze – niską ceną! W odróżnieniu od konkurencji, my naprawiamy uszkodzone części, a nie tylko je wymieniamy.

Od wielu lat specjalizujemy się w naprawie laptopów marki APPLE, dzięki czemu współpracujemy z producentami, którzy zapewniają nam najniższe ceny oraz szybki dostęp do części zamiennych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub kontakt poprzez formularz kontaktowy!

NAPRAWA MACBOOK, MACBOOK PRO, MACBOOK AIR

Nasz serwis laptopów APPLE oferuję naprawę wszystkich modeli MacBook, od starszych modeli G4, po popularne jeszcze w polsce białe macbooki A1181, wszystkie modele AIR, a także wszystkie modele najwyższej serii macbooków PRO Oferowane przez nas usługi napraw, modernizacji czy wymiany podzespołow w laptopach APPLE możemy zaproponować każdemy posiadaczaowi laptopa macbook. Posiadamy bogate doświadczenie w serwisowaniu produktów tej marki, oraz duże zaplecze częsci używanych i nowych. Co nas wyróżnia od wiekszości serwisów ? – NAPRAWY ! ! ! W przypadku drobnych uszkodzeń większość serwisów proponuje wymiany całych elementów np. przy uszkodzniu grafiki – wymiana płyty głównej; przy zalaniu klawaitury – wymiana całego top case; przy zbitej szybie lub matrycy – wymiana całej górnej klapy. U nas dostaniesz otrzymasz usługe profesjonalnej naprawy swojej płyty głownej. Naszym klientom proponujemy naprawy i wymiany grafik – reballing układów BGA, czyszczenie płyt głównych po zalaniu, a także przelutowywanie układów scalonych. Wymieniamy również poszczególne elementy laptopów APPLE takiej jak klawiatury, matryce, zawiasy, antenki wifi – wszystko co klient potrzebuję.

Najczęstrze usterki w laptopach marki APPLE

1) Macbook się uruchamia, ale nie ma obrazu lub obraz jest zniekształcony. Nie trzeba wymieniać płyty głownej – wystarczy wymienić układu BGA.

2) Macbook AIR – laptop nie uruchamia się, pika kilka razy, a na ekranie nie ma obrazu. Droga wymiana płyty głownej ? – nie u nas. Wystarczy przelutować pamieci RAM i twój macbook będzie jak nowy.

3) Zalany laptop ? Niestety często są to bardzo żmudne i czasochłonne naprawy macbooków, ale w tym również przypadku nie jest potrzebna wymiana płyty głównej. W zależności od rozległości uszkodzeń, czasem trzeba wymienić klawiaturę czy głośniki. Możemy zapewnić naszych klientów, iż te naprawy i drobne wymiany będą dużo mniej kosztowne niż w innych serwisach, a na każdą naprawę macbooka w naszym serwisie otrzymasz gwarancję.

Jeśli nadal masz wątpliwości czy wybrać nasz serwis – przyjdź na DARMOWA DIAGNOZĘ i sam zdecyduj ! ! !

serwis apple macbook
serwis MacBook poznań
wymiana baterii w macbook
wymiana dysku w MacBook poznań
wymiana klawiatury apple macbook
naprawa MacBook poznań
wymiana płyt MacBook poznań
upgrade MacBook Pro air poznań

Serwis i naprawa MacBook Poznań

Jeżeli jednak będziesz miał problem zachecamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy!

Call Now Button