Brak podświetlania w matrycach


Serwis matryc w poznaniu

Odpowiednia diagnoza sprzętu komputerowego to podstawa dalszych prac związanych z serwisem. Nasz serwis MJ posiada odpowiednia zaplecze nie tylko wiedzy, ale również profesjonalnego sprzętu serwisowego.

Na terenie Poznania marka MJ jest już rozpoznawalna jako firma świadcząca usługi profesjonalnie, szybko i tanio, co potwierdzają liczne opinie naszych zadowolonych klientów.

Dla naszych klientów oferujemy usługi związane z wymianą oraz naprawą matryc . Podstawą do serwisowania sprzętu w naszej firmie jest diagnoza złożonego sprzętu, oczywiście ta usługa jest wykonywana całkowicie za darmo.

Różne są przyczyny uszkodzeń matryc, po za oczywistymi jakimi są uszkodzenia mechaniczne, wyróżniamy również awarie związane z podświetlaniem matrycy lcd. Owa usterka jest spowodowana różnego rodzaju mikro uszkodzeniami w układach elektronicznych laptopa. Wiąże się to z usterkami poszczególnych elementów np. świetlówek, inwertera, lub po prostu brakiem napięcia z płyty głównej. Każdy z tych elementów można zdiagnozować w naszym serwisie.

Z reguły nie da się tego ocenić gołym okiem, dlatego nasz wykwalifikowany pracownik serwisu, rozkłada komputer na drobniejsze elementy, by dokładnie sprawdzić przyczynę oraz skutki uszkodzenia. Częstym problemem jest zwarcie na płycie głównej.

Może się tak zdarzyć, że zwarcie z płyty głównej spaliło inwerter i świetlówkę, co w innych serwisach konkurencyjnych powodowało by całkowitą wymianą matrycy LCD na nową. My oferujemy naprawę poszczególnych podzespołów. Jeżeli doszło do uszkodzenia, o którym wspomniano wyżej, zaoferujemy ci duże rabaty, tak aby naprawić twój sprzęt nie nadużywając twojego domowego budżetu.

Jeżeli stwierdzimy w naszym serwisie, że w twojej matrycy LCD została uszkodzona elektronika, niestety będzie musiała ona zostać wymieniona na nową. Nie obawiajcie się dużych kosztów, ponieważ oferujemy różnego rodzaju zamienniki. Jeżeli stwierdzimy brak napięcia z karty graficznej na płycie głównej wtedy zaoferujemy ci wymianę karty graficznej lub rebaling.

Każda z naszych usług jest konsultowana z klientem. Zapraszamy do współpracy.

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt