Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Serwis, naprawa laptopów Dell w mieście Poznań

naprawa laptopów marki dell

Masz kłopoty z laptopem marki Dell,  Niewątpliwie pomożemy Ci rozwiązać problem!

Godnym uwagi jest fakt, że jesteśmy profesjonalnym serwisem laptopów Dell w Poznaniu. Dlatego wieloletniemu doświadczeniu podejmujemy się naprawy najtrudniejszych usterek w laptopach Dell – od naprawy płyt głównych, wymiany podzespołów, po naprawę i wymianę matryc.

W związku z tym już w momencie przyjmowania Twojego Dell mamy możliwość oszacowania stanu laptopa oraz przy pomocy specjalistycznego sprzętu, pozwalającego również na wymianę układów BGA, nawet na dużych płytach głównych.

Reasumując oferujemy naprawę laptopów Dell wszystkich serii:

-Dell Inspirion

-Vostro Dell

-Dell XPS

-Precision Dell

Podsumowując specjalizujemy się w serwisowaniu laptopów marki Dell, a istotne nasze kontakty z producentami zapewniają nam dostęp do części w najniższych cenach. W rezultacie można również liczyć na oryginalne części do  laptopa marki Dell

Usługi serwisowe laptopów DELL

Naprawa laptopa DELL w Poznaniu

Niewątpliwie nasza firma MJ Komputery – serwis laptopów DELL w Poznaniu działa od kilkunastu lat napoznańskij rynku. Przede wszystkim swoje doświadczenie w serwisowaniu laptopów DELL zdobywaliśmy wraz z pierwszymi modelami tej marki.

W związku z tym posiadamy przeszkoloną kadrę serwisową, wykonaliśmy już mnóstwo napraw laptopów DELL w MJ Komputery. Dlatego możemy również szczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu DELL-a.

Ważnym aspektem jest, że zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę naprawy laptopa DELL w naszym punkcie w Poznaniu. Mieścimy się przy ulicy Szamarzewskiego 56 i działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00. Na zakończenie zapraszamy do kontaktu.

oryginalne części do laptopa dell
instalacja systemu na laptopie dell
pogwarancyjne naprawy dell
Call Now Button