Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Serwis, naprawa laptopów Huawei w mieście Poznań

Serwis Huawei poznań

Załóżmy, że masz kłopoty z laptopem marki Huawei.  Z pewnością pomożemy Ci rozwiązać problem!

Godnym uwagi jest fakt, że jesteśmy profesjonalnym serwisem laptopów Huawei w Poznaniu. Dlatego wieloletniemu doświadczeniu podejmujemy się naprawy najtrudniejszych usterek w laptopach Huawei – od naprawy płyt głównych, wymiany podzespołów, po naprawę i wymianę matryc.

Przede wszystkim już w momencie przyjmowania Twojego Huawei mamy możliwość zdiagnozowania stanu laptopa przy pomocy specjalistycznego sprzętu, pozwalającego również na wymianę układów BGA, nawet na dużych płytach głównych.

Oferujemy naprawę laptopów Huawei wszystkich serii:

-Huawei MateBook D14

-MateBook D15 Huawei

-Huawei MateBook D16

-MateBook X Huawei

Reasumując specjalizujemy się w serwisowaniu laptopów marki Huawei, a nasze kontakty z producentami zapewniają nam dostęp do części w najniższych cenach dlatego można również liczyć na oryginalne części do  laptopa marki Huawei.

Kończąc zapraszamy do kontaktu.

Usługi serwisowe laptopów Huawei

Naprawa laptopa Huawei w Poznaniu

Nasza firma MJ Komputery – serwis laptopów Huawei w Poznaniu działa od kilkunastu lat napoznańskij rynku. Swoje doświadczenie w serwisowaniu laptopów Huawei zdobywaliśmy wraz z pierwszymi modelami tej marki.

Istotnie posiadamy przeszkoloną kadrę serwisową, wykonaliśmy już mnóstwo napraw laptopów Huawei w MJ Komputery. Także możemy również szczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu Huawei-a. 

Zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę naprawy laptopa Huawei w naszym punkcie w Poznaniu. Mieścimy się przy ulicy Szamarzewskiego 56 i działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00. Zapraszamy do kontaktu.

matebook Huawei wymiana matryc
naprawa laptopów poznań
serwis laptopa huawei w poznaniu
Call Now Button