Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Serwis, naprawa laptopów Msi w mieście Poznań

serwis msi poznań

Masz kłopoty z laptopem marki MSI Zapomnij o nieprzyjemnych doświadczeniach! Skorzystaj z MJ Komputery – serwis laptopów MSI Poznań.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem laptopów MSI w Poznaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu podejmujemy się naprawy najtrudniejszych usterek w laptopach MSI – od naprawy płyt głównych, wymiany podzespołów, po naprawę i wymianę matryc.

Przyjmując na serwis Twojego laptopa MSI, wykonamy darmową wycenę naprawy oraz dzięki profesjonalnemu sprzętowi serwisowemu możemy dokonać naprawy typu wymianę układów BGA, nawet na dużych płytach głównych.

Oferujemy serwis laptopów MSI wszystkich serii:

-Prestige MSI

-MSI Modern

-Raider MSI

-MSI Bravo

-Stealth MSI

-MSI Apache

MJ Komputery – serwis laptopów MSI specjalizuje się w naprawach tej marki, a nasze kontakty z producentami zapewniają nam dostęp do części w najniższych cenach, można również liczyć na oryginalne części do  laptopa marki MSI.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub kontakt !

Usługi serwisowe laptopów MSI

Naprawa laptopa MSI w Poznaniu

Nasza firma MJ Komputery – serwis laptopów MSI w Poznaniu działa od kilkunastu lat napoznańskij rynku. Swoje doświadczenie w serwisowaniu laptopów MSI zdobywaliśmy wraz z pierwszymi modelami tej marki.

Posiadamy przeszkoloną kadrę serwisową, wykonaliśmy już mnóstwo napraw laptopów MSI w MJ Komputery. Także możemy również szczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu laptopów  MSI. 

Zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę naprawy laptopa MSI w naszym punkcie w Poznaniu. Mieścimy się przy ulicy Szamarzewskiego 56 i działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00. Zapraszamy do kontaktu.

naprawa laptopów msi w poznaniu
naprawa laptopów msi po zalaniu
rozbudowa laptopów msi w poznaniu
Call Now Button