Naprawa i Serwis Playstation 4


Naprawy zasilacza, napędu, grafiki i inne.


Naprawy konsol Playstation 3, Playstation 4 i wersji Portable.
Wiekszość naprawa do 2 dni roboczych.

Naprawa Sony Playstation 4

Pogwarancyjny naprawy konsol Sony Playstation.

Gwarantujemy profesjonalną naprawę.

Na wszystkie naprawy udzielamy pisemnej gwarancji.

Wiekszość diagnoz wykonywujemy w kilka dni roboczych.

 

 Nasza firma jest jedną z pierwszych na poznańskim rynku zajmująca się naprawami konsol. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy od pierwszych modeli konsol Playstation, a w tej chwili swoją ofertę poszerzyliśmy o najnowszy model PS4.

Mimo zastosowania nowoczesnych technologii w konsoli nowej generacji niestety okazuje się, że posiada wiele błedów i równie szybko ulegają awarią.

Najczęstsze usterki jak w poprzednich wersjach to uszkodzenia zasilaczy, grafiki oraz problem z czytaniem płyt. Niestety występuje też dużo mniejszych usterek, a i pady nie należą do najwytrzymalszych.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą napraw oraz do skorzystania z oferty.

Playstation 4 - Biała Dioda ( brak obrazu )

Jest to problem z wyjściem sygnału na HDMI. Przyczyna może być uszkodzone samo złącze, uszkodzenie kontrolera sterującego sygnałem lub uszkodzenie lini hdmi.

Wszystkie usterki usuwamy w naszym serwisie, szacunkowy koszt naprawy od 180zł. Diagnoza zawsze darmowa.

Playstation 4 - konsola sie wyłącza

Prawdopodbnie uszkodzony jest zasilacz lub sekcja zasilania na płycie głównej. W zależności od modelu konsoli ps4 oferujemy naprawę zasilacza ( modele ADP-240AR, ADP-240CR ) lub jego wymiane ( model ADP-240P1A).

Naprawaimy również wymienioną wcześniej sekcje zasilania na płycie głównej. Naprawy tych usterek rozpoczynają się od 150zł, przy czym diagnoza jest zawsze darmowa.

Playstation 4 - problem z napędem BD

Problem z laserkiem może objawiać sie na kilka sposobów. Najprostsze do spostrzeżenia jest nie czytanie płyt, ale może równiez występować dłuzsze ładowanie gier, lub zawieszanie się gier. Należy wtedy wymienić laser.

Pojawiają się również problem z wysuwaniem płyt. Usterka nie jest stała ( nie zawsze psuje się to samo), poprostu w napędzie albo trzeba wymienić niektóre zębatki lub po prostu ustawić całość od nowa.

Playstation - inne usterki

Oprócz wymienonych wyżej, żadziej występują inne usterki, które również naprawiamy:

 • pulsująca niebieska dioda
 • artefakty na ekranie
 • naprawa lan/wifi
 • reballing układu APU
 • Playstation 4 - naprawa Dual shock

  Niestety nowe pady mimo, że są bardzo fajnie zaprojektowane, dobrze leżą w dłoni to się bardzo szybko zuzywają. Wymieniamy gałki analogów - praw i lewy, taśmy pod przyciskami, baterie oraz inne drobne usterki. Ceny napraw padów od 50zł. Zapraszamy na darmowa diagnozę.

  Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
  Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
  Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
  Kontakt