Naprawa i serwis tabletów iPad Poznań


Wymiana szybki, naprawy po zalaniu, uszkodzone gniazda, to i wiele więcej!


Serwis iPad w Poznaniu

Tablety to również urządzenia mobilne od pewnego już czasu robią prawdziwą furorę na rynku elektroniki osobistej. Nowoczesne smartphony rosną z roku na rok jeśli chodzi o przękątna, ale tablety dobrze uplasowały się na rynku urządzeń codzinnego użytku przydatnych w pracy jak w i domu.. To na tablecie najlepiej czyta się poranną prasę, książki, gra czy też rysuje przy pomocy rysików. Tablety iPad wyprodukowane przez markę Apple z roku na rok mogą się pochwalić coraz to mocniejszymi procesorami dzięki czemu mogą na powoli zastępowąć komputery osobiste podczas pracy mobilnej czy też zdalnej bez kompromisów wydajnościowych.

Większość wiodących producentów elektroniki jak Samsung, Huawei, Sony czy Apple już dość dawno wprowadziło do swojej oferty te urządzenia – jednak to tablety iPad zrewolucjonowały światowe rynki technologiczne i stały się najpopularniejszymi urządzeniami w swojej kategorii. Ich iPad swoją premierę miał już ponad dekadę temu – pierwsze takie urządzenie zaprezentowano szerokiej publiczności jeszcze w 2010 roku, a pierwsze modele trafiły w ręce użytkowników w kwietniu 2010 roku. Był to kolejny po iPhone’ie sukces firmy z Cupertino, bowiem w ciągu pierwszych osiemdziesięciu dni sprzedaży Apple sprzedał ponad trzy miliony tych urządzeń.

Mimo wzrastającej konkurencji i pojawienia się na rynku innych urządzeń – iPady wciąż pozostają jednym z podstawowych wyborów większości użytkowników, nawet w Polsce mimo wyższych cen w porównaniu z konkurencją. Niestety, mimo wysokiej jakości wykonania, doskonałego i zamkniętego systemu iOS, iPady trapią niemal te same bolączki co iPhony gdyż zbudowane są w oparciu o te same rozwiązania. Dlatego tak ważny jest fachowy serwis iPad, który jest w stanie naprawić te urządzenia niemal niezależnie od ich stanu.

Nasi fachowcy od lat zajmują się naprawą urządzeniem marki Apple, dzięki czemu poszerzenie działalności o serwis iPadów nie stanowił dla Nas wyzwania. Wymieniamy szybki, ekrany, baterię, ale również zajmujemy się profesjonalną naprawą płyt głównych. Nie jesteś pewien czy warto narawiać swoje urządzenie ? Czekamy na Twój kontakt pod telefon lub mailem, ale także możesz udąć się osobisćie do serwisu iPad w Poznaniu, który mieści się przy ulicy Szamarzewskiego 56. Oferujemy zawsze darmową diagnozę i wycenę naprawy, nawet w przypadku rezygnacji z usługi.

Tutaj znajdziesz przykładowy Cennik

 • 2/3/4

  iPad

 • 1/2/3

  iPad mini

 • Air

  iPad

 • Air 2

  iPad

 

 

Serwis tabletów APPLE iPad

 

Profesjonalne naprawy tabletów apple czyli Ipadów wszystkich wersji. Posiadamy duże doświadczenie w naprawach, oraz dostęp do wszystkich częsci nawet do ipadoów AIR oraz mini z Retina.

Naprawiamy WSZYSTKIE modele z serii:
iPad, iPad AIR oraz iPad mini

Wszystkie naprawy wykonywane są przy użyciu profesjonalnych narzędzi montażowych w oparaciu tylko o oryginalne części. Serwis stara się wykonywać wszystkie naprawy z dnia na dzień, gdyz posiadamy większość elementów na miejscu.( licząc oczywiście dni robocze).

Napraw dokonujemy bez ingerencji w dane zawrte na tabletach Ipad. Po naprawie/ wymianie części otrzymujesz swoje urządzenie takije jak było przed usterką.

 

Oferta serwisu tabletów IPAD:

 • wymiana digiterów ( panel dotykowy)
 • nowe matryce
 • wymiana baterii
 • regeneracja tasiemki matrycy
 • naprawa ładowania baterii
 • wymiana baterii
 • czyszczenie po zalaniu
 • wymiana gniazd zasilania
 • instalacja systemu
 • problemy z uruchamianiem się
 • wgrywanie systemu iOS
 • odblokowywanie urządzeń

 

 

Wymiana szybki iPad Poznań.

Nawet najtwardszy materiał kiedyś pęknie. W przypadku szyb w iPadach, iPadach Air czy nawet iPadach Pro, zdarza się to bardzo często. Na szczęście, zbita szybka to nie jest najgorszym co się może stać. Wystarczy wizyta w serwisie i profesjonalna wymiana szybki w twoim tablecie. Narawiamy wszystkie obecne na rynku modele ipad, ipad air i ipad pro w przekątnych od 8" w wersji mini do 12,9" w wersji Pro. Usługa naprawy, wymiany szybki w niektórych modelach polega tylko na wymianie samej szybki, a w modelach nowszysch serii AIR i PRO trzeba najpierw odsearować ekran od szyby przy urzyciu profesjonalnego sprzętu.

Do napraw używamy tylko oryginalnych części, także po każdej naprawie sprzęt będzie działać i wyglądać jak nowy. Ceny napraw są bardzo rozbieżne w zależnosci od wersji, modelu i rocznika iPada dlatego zawsze możesz sprawdzić Nasz cennik lub skontaktować się z nami w dowolny sposób, a my srawdzimy to za Ciebie. Szyby do najpoularniejszych modeli posiadamy na miejscu dlatego czas naprawy jest otymalnie krótki, bardziej zależy to od procesu separcji i wymiany stłuczonej szybki. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Wymiana baterii iPad w Poznań.

Musisz ładować swojego iPada coraz częściej? Bateria już nie trzyma tyle co na początku ? To czas pomysleć o serwisie swojego iPada. Wymiana baterii przywróci pełną sprawność twojego urządzenia Apple. Koszt wymiany baterii jest nie duży proporcjonalnie do wartości sprzętu. Wymiana odbywa się tylko na oryginalnych częściach dzięki czemu masz pewność wysokiej jakości naprawy.

Nasi specjaliści są w stanie dokonać naprawy nie pozostawiając po sobie żadnych śladów ingerencji w urządzenie. Po wymianie baterii, żywotność tabletu iPad znacznie się wydłuży – nowy akumulator pozwoli cieszyć się dobrze działającym urządzeniem przez następnych kilka lat. Jeśli cały czas byłeś zadowolony ze swojego tabletu apple, wystarczy zainwestować w wymianę baterii by nie trzeba było inwestować w nowy sprzęt, tym bardziej że firma zapewnia długie wsprawcie systemowe dla swoich urządzeń.

 

 

Serwis iPad czyli najpoularniejsze usterki.

Nie ma co ukrywać, że iPad to wciąż urządzenie elektroniczne, które mimo coraz lepszych materiałów wykonania, jest przedmiotem delikatnym. Najpopularniejszymi usterkami są uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez użytkowników. Upadek nawet z niewielkiej wysokości może uszkodzić szybę, a nawet wyświetlacz, może dojść do zalania, albo złe uzytkowanie ładowarki może uszkodzić gniazdo w Twoim tablecie.

W MJ Komputery – naprawa tabletów iPad i takich usterek nie stanowi żadnego problemu. Serwis urządzeń Apple Poznań to kadra z wieloletnim doświadczeniem i przy użyciu profesjonalnego sprzętu zajmą się twoim sprzętem. Usługi oferowane przez Nas stoją na najwyższym poziomie! Zajmujemy się naprawą iPad Poznań stłuczonej szybki czy rozbitego wyświetlacza, wymienimy baterię, przelutujemy gniazdo ładowania, ale też zajmujemy sie zaawansowanymi naprawami płyt głównych!

 

 

Profesjonalne naprawy płyt w Apple iPad

Jako jedenyni z nielicznych serwisów w Poznaniu oferujemy profesjoanlne i zaawansowane naprawy tabletów. Oprócz wymiany szybki, baterii czy inncyh podzespołow, które są podstawowymi zadaniami serwisu, zajmujemy się naprawa płyt głownych w urządzeniach apple. Nasz zespół składa się również pasjonatów elektroniki i urządzeń apple, co przekłada się na owocne wyniki w ich zrozumieniu i pozytwnie zakończonych naprawach.

W serwis iPad Poznań naprawiamy różnego rodzaju usterki, które mogą powstać na płycie głownej urządzenia. Tablet może przestać się uruchamiać, ekran może stracić podświetlanie, mogą wystąpić problemy z ładowaniem albo będzie uruchamiać się tylko do logo. Te wszystkie problemy może stwarząć płyta główna, ale jej wymiana jest bardzo kosztowna.

Dlatego jeśli masz podobne problemy warto zgłosić się na darmową diagnozę swojego Ipada, gdzie nasi serwisani dokładnie przeanalizują problem. Wszystkie wymienione usługi oraz wiele, wiele inncyh, które oferujemy są dosępne w bardzo konkurencyjnych cenach, nawet na rynku krajowym.

 

 

 

Przykładowy cennik napraw tabletów (aktualizacja 1.05.2021 )

 

Marka Model Cena
Apple iPad 2 Wymiana szybki 140
Apple iPad 3 Wymiana szybki 150
Apple iPad 4 Wymiana szybki 180
Apple iPad 3 lub 4 Naprawa złącza szyby lub lcd 250
Apple iPad Mini 1 lub 2 Wymiana szybki 200
Apple iPad Mini 1 lub 2 Wymiana złącza na płycie głownej 300
Apple iPad mini 3 Wymiana szybki 240
Apple iPad mini 4 Wymiana szybki 480
Apple iPad mini 5 Wymiana szybki 500
Apple iPad mini 2 lub 3 Wymiana LCD 500
Apple AIR Wymiana szybki 200
Apple AIR 2 Wymiana szybki 450
Apple AIR 3 ( A2152 ) Wymiana szybki 650
Apple AIR 4 ( A2316 ) Wymiana szybki 1100
Apple iPad 2017 (A1822 ) Wymiana szybki 250
Apple iPad 2018 (A1893 A1954 ) Wymiana szybki 300
Apple iPad 8 Gen 10,2" (A2270) Wymiana szybki 350
Apple iPad PRO 9,7" Wymiana szybki 550
Apple iPad PRO 10,5" Wymiana szybki 650
Apple iPad PRO 11" 1/2 GEN Wymiana szybki 1000
Apple iPad PRO 12,9" 1GEN Wymiana szybki 800
Apple iPad PRO 12,9" 2GEN Wymiana szybki 1100
Apple iPad PRO 12,9" 3/4 GEN Wymiana szybki 1300

 

 

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt