Skup iphone Poznań

skup iphone za gotówke, nowe, używane, uszkodzone.

Zawsze darmowa wycena.

 

 

MJ Serwis - skup iphone

 

Nasza firma zajmuje się od 2008 serwisem urządzeń elektroniczny, począwszy od zwykłych PC po laptopy, telefony i tablety. Od paru lat zajmujemy się naprawą iphone, dlatego zainteresowani jesteśmy ich skupem. Skup iphone nie tylko poszerza Naszą ofertę handlową, ale może też poszerzyć Nasz magazyn oryginalnych części pochodzących z demontażu z uszkodznych iphonów, a także z zablokowanych iphonów.

 

 

 

 

Skup iphonów - nowe, używane, uszkodzone, zablokowane.

 

Interesuję Nas skup iphonów w każdej formie, oczywiście ich wycena zależy od ich stanu. Staramy zawsze podchodzić się uczciwie do klienta w przypadku wyceny. Jeśli z dany model jest popularny i jest zapotrzebowanie na jego części to zaproponujemy więcej.

Skup iphone odbywa się na podstawie wstępnej wyceny. Stosujemy wszystkie formy komunikacji, można wysłać do Nas opis i/lub zdjęcia mailem, sms lub po prostu przyjechać na miejsce.

Po wstępnej wycenie sprawdzamy stan faktyczny urządzenia na miejsciu, także warto dostarczyć telefon chociąż troche naładowany ( nie dotyczy iphone z duzymi uszkodzeniami).

W przypadku dostarczania iphone droga wysyłkowa wypłata następuje na rachunek podany w umowie kupna sprzedaży w przeciagu 1 dnia roboczego.

 

Skup iphone obejmuje:

skup telefonów iphpne Poznań

 

  • iphone ze zbitą szybką lub lcd
  • iphone z nie działającyh touch id / face id
  • intersują nas modele od iphone 6S i nowsze
  • z zablokowanym icloud - na części
  • używane iphone - z wylogowanym icloud
  • nowe iphone - zafoliowane, ale także te otwarte czy aktywowane

 

 

 

 

 

 

Skup iphone ze zbitą szybką lub lcd.

iPhone ze zbitą szybka równiez podlega naszej ofercie skupu iphonów. Cena uzależniona jest od stanu technicznego i wizualnego minus ewentualna cena szyby/lcd.

W takim przypadku najlepiej telefon dostarczyć naładowany, żebyśmy mogli zweryfikować jego stan techniczny.

iphone skup telefonów poznań

 

 

Uszkodzny iphone.

Telefon który się nie włacza w zależności od przypadku i stanu wizaulnego podlego ofercie skupu iphone na części. W zależności od stanu technicznego, powodu uszkodzenia oraz ilości sprawnych podzespołów wycena jest wyższa.

W takich przypadkach zalecamy zostawić serwis na diagnozę, by ewentualnie zweryfikować większośc podzepospołow i zapewnić korzystniejsza ofertę.

Iphone, który się nie uruchamia, a jego stan wizualny jest kiepski bez diagnozy niestety nie będziemy w stanie za wysokiej wyceny.

skup uszkodoznych iphone poznań

 

 

 

 

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt