Skup laptopów Poznań


Serwis laptopów, skup komputerów

 

 

 

 

Nasza firma zajmuje się od 2008 serwisem urządzeń elektroniczny, począwszy od zwykłych PC po laptopy, telefony i tablety. Od paru lat zajmujemy się naprawą również skupem urządzeń typu komputer czy laptop. Interesuja Nas urządzenia sprawne, jak i z wadami czy uszkodzeniami, ale nie starsze niż 5 lat. Komputery czy laptopy uszkodzone starsze niż 5 lat, przy dzisiejszym rozwoju technologicznym oraz szybkich zmian technologicznych niestety nie nadają się nawet na części do serwisu.

Skup laptopów i komputerów - nowe, używane, uszkodzone, zablokowane.

 

Interesuję Nas skup laptopów i komputerów w każdej formie, oczywiście ich wycena zależy od ich stanu. Staramy zawsze podchodzić się uczciwie do klienta w przypadku wyceny. Jeśli z dany model jest popularny i jest zapotrzebowanie na jego części to zaproponujemy więcej.

Skup laptopa odbywa się na podstawie wstępnej wyceny. Stosujemy wszystkie formy komunikacji, można wysłać do Nas opis i/lub zdjęcia mailem, sms lub po prostu przyjechać na miejsce.

Po wstępnej wycenie sprawdzamy stan faktyczny urządzenia na miejsciu, także warto dostarczyć urządzenie chociąż troche naładowane ( nie dotyczy laptopów z duzymi uszkodzeniami).

W przypadku dostarczania laptopa droga wysyłkowa wypłata następuje na rachunek podany w umowie kupna sprzedaży w przeciagu 1 dnia roboczego.

Oferujemy skup sprzętu za gotówkę, wycena przez telefon lub mailowo. Można wysłać zapytanie do naszego serwisu, z rodzajem sprzętu i jego stanem pod nasz adres mailowy znajdujący się tutaj.

Dokonujemy również napraw laptopów czy konsol w zamian za uszkodzone częsci komputerowe itp. ( jeśli posiadają jakąś wartość)

Wszystkie transakcje są objęte umową kupna-sprzedarzy, rozliaczne gotówkowo lub przelewem.

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt