Wymiana gniazd w laptopachDzięki dużej palecie usług w naszym serwisie MJ oferujemy naszym klientom również wymianę gniazd USB, zasilania oraz mini jacków. Każde użytkowanie laptopa wiąże się z jego znaczną eksploatacją, jeżeli posiadasz różnego rodzaju dodatkowe sprzęty kompatybilne z twoim laptopem, korzystasz z dedykowanych gniazd umieszczony w twoim laptopie.

Serwis gniazd w laptopie Uszkodzenia te nie zawsze wynikają z twoich błędów , wynika to również z znacznego użytkowania, które prowadzi do osłabienia różnych elementów wykonanych z aluminium lub plastiku. Aby można było wymienić powyżej wskazane gniazda wejściowa w twoim laptopie, pracownik naszego serwisu, musi przeanalizować w sposób dokładny każdą ewentualność uszkodzeń.

Wiąże się to oczywiście z rozłożeniem komputera na części mniejsze, w taki sposób aby dokładnie móc stwierdzić miejsce oraz przyczynę uszkodzenia. Po zlokalizowaniu miejsca awarii i wstępnej darmowej wycenie usługi, nasz wykwalifikowany pracownik wykona przylutowanie gniazda. Bardzo często spotykamy się z uszkodzeniami gniazd zasilających.

Jest to bardzo częsta awaria spotykana wśród użytkowników laptopów. Jeżeli twój laptop nie widzi ładowarki, przerywa ładowanie jest to związane z uszkodzeniem gniazda ładowania w twoim laptopie. Jednakże może to wiązać się również z uszkodzeniem lub spięciem które miało miejsce w twoim zasilaczu.

Serwis laptopów - przykładowy cennik
Wymiana gniazda zasilania w 99% laptopach 120zł

O spięcie w gnieździe zasilającym nie trudno, wystarczy włożyć wtyczkę do gniazda, a spięcie może spowodować się samoistnie. Gniazda dźwięku ulega uszkodzeniom w związku z częstym wpinaniem i odpinaniem wtyczki od słuchawek muzycznych. Często jest to spowodowanie uszkodzeniami mechanicznymi i nie właściwym użytkowaniem gniazd.

Nasze usługi serwisowe są szybkie i profesjonalne. Jeżeli posiada, któreś z w/w uszkodzeń, zgłoś się do naszego serwisu po pomoc i poradę dotyczącą jego naprawienia.

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt