Zasilacze do laptopów PoznańNowe zasilacze do laptopów

Oferujamy nowe zasilacze do laptopów. W naszej stałej ofercie proponujemy zasilacze uniwersalne z wymiennymi końcówkami, dzieki czemu pasują do 99% laptopów. Zasilacze można pochwalic dużą żywotnością - pracują w naszym serwisie prawie 24h, często wymieniamy końcówki do laptopów i mimo wszysto nigdy nas nie zawiodły.

Zasilacz do laptopów Poznań

Zasilacze są nowe i posiadą 24 miesięczną gwarancję. Ich charakterystyczną cechą jest to iż pracują z laptopami marki dell i hp, gdzie często laptopoy wymagają oryginalnych zasilaczy. Nasze produkty są z nimi w pełni kompatybilne.

Jeśli jesteś zainteresowany zasilaczem uniwersalnym, a nie jesteś pewien kompatybilności ze swoim laptopem zapraszamy do naszego serwisu. U nas możesz przed zakupem przetestować sprzęt i zakupić go tylko wtedy jeśli wszystko bedzie działać. Sprawdzenie i diagnoza jest zawsze darmowa, więc nawet gdy masz problem z ładowaniem, z przerwanym kablem w zasilaczu zawsze można podjechać do naszego serwisu w Poznaniu i na miejscu sprawdzimy Twój sprzęt.

Zasilacz oryginalne do laptopów

W naszej ofercie również znajdują sie zasilacze oryginalne. Na stanie zawse posiadamy najpopularniejsze zasilacze do laptopów takich marek jak: dell, hp, fujitsu, asus. Zasilacze żadziej spotykane i trudniej dostępne firm lenovo, sony czy apple równiez posiadamy w swojej ofercie, ale często sprowadzamy je pod klienta w ciągu jednego dnia.

Wszystkie orygianlne sprzedawana przez nas zasilacze są nowe i posiadają 24 miesięczna gwarancje producenta.

Naprawa zasilaczy do laptopów

Nasz serwis laptopów w swoim zakresie usług posiada również naprawę zasilaczy.

Zasilacz do laptopów PoznańCzęsto przyczyną problemów z ładowaniem, migającym podświetlaniem, a nawet z problem z uruchamianiem się komputera jest wina przerwanego kabla w zasilaczu.

Oferujemy wymianę kabli łączących zasilacz z laptopem każdej marki. Uszkodzonenie kabla nie zawsze widoczne jest z zewnątrz, dlatego jeśli masz wymienione wyżej problemy lub problem z krótko działającą baterią to zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu na diagnozę i wymianę baterii.

Nasi serwisanci sprawdzą Twój zasilacz na miejscu i jesli będzie to możlwie naprawią go.

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt