Wymiana baterii w laptopie


Serwis laptopów baterie do laptopów

MJ Serwis laptopów i konsol specjalizuje się w dostarczaniu oryginalnych baterii i wysokiej jakości ich zamienników do laptopów. Dzięki temu wymiana baterii w sprzęcie naszych klientów staje się opłacalna, a Państwo nie muszą się martwić zakupem nowego laptopa.

Baterie do laptopów i ich wymiana

Bateria to element w każdym laptopie, który ma znaczący wpływ na wydajność oraz długość działania sprzętu. W naszym serwisie sprawdzimy i wymienimy baterię w każdym laptopie, m.in. Apple, HP, Dell, Lenovo oraz Asus. Jednak, aby uprzednio zadbać i przedłużyć żywotność baterii, warto wyzbyć się kilku niekorzystnych nawyków. Należą do nich m.in. ładowanie baterii już przy spadku do 20%, ale unikanie też ciągłego ładowania, co jest szczególnie istotne w przypadku baterii jonowo-litowych. Aby dłużej popracować na baterii i zwiększyć komfort pracy, można też wyłączyć niepotrzebne programy czy zmniejszyć jasność ekranu. Co, jednak gdy laptop rozładowuje się już co 20 minut i zachodzi konieczność wymiany baterii? Wtedy zapraszamy Państwa do naszego serwisu, a my zapewnimy nowe życie komputerowi przenośnemu.

Dlaczego właśnie MJ Komputery ma się zająć wymianą baterii?

Jako wyspecjalizowany serwis udzielamy na naszą usługę 12 - miesięczną gwarancję. Dodatkowo gwarantujemy również fachowe poradnictwo, m.in. jak efektywnie używać baterii, by starczyła na wiele lat i efektywnie spełniała swoją funkcję. MJ Serwis laptopów i konsol to firma z ugruntowaną pozycją na rynku poznańskim oraz ciesząca się zaufaniem dotychczasowych klientów. Serwisujemy dokładnie i pewnie, oferując usługi w niezwykle korzystnej, konkurencyjnej cenie. Zapewniamy szybką, profesjonalną i tanią wymianę baterii w Państwa komputerze. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm to atuty, które przemawiają za wyborem usług serwisowych właśnie naszej firmy.

Szybka i bezpieczna wymiana baterii w laptopach najpopularniejszych marek

Wymiana baterii w naszym wykonaniu przebiega bardzo sprawnie, co sprawia, że Klienci pracujący na swoich komputerach mogą szybko wrócić do bieżących obowiązków. Poza tym przeprowadzamy tę usługę w taki sposób, aby zastąpienie zużytego akumulatora nowym nie poskutkowało pozostawieniem jakichkolwiek śladów na obudowie sprzętu, które niekorzystnie wpływałyby na jego wygląd. Jeśli więc obawiają się Państwo samodzielnej wymiany baterii, zapraszamy do nas, aby zyskać pewność, że wszystko przebiegnie bezpiecznie dla komputera. Przywrócona zostanie jego dawna zdolność do działania po każdym, kolejnym naładowaniu akumulatora nieprzerwanie przez kilka godzin.

Jakie usługi świadczymy poza wymianą baterii w komputerach?

Klientom MJ Komputery, decydującym się skorzystać z usługi wymiany baterii, proponujemy również inne czynności serwisowe. Czyszczenie chłodzenia, naprawa systemów czy rozbudowa komputerów stanowią przykładowe sposoby na podniesienie poziomu komfortu w czasie używania ich w dowolnym celu oraz zwiększenia wydajności pod względem działania. Jeżeli więc wymiana baterii w laptopie okaże się koniecznością, zapraszamy do nas, oferując jednocześnie znacznie szerszy zakres prac serwisowych, wykonywanych przez specjalistów, przed którymi najnowszy sprzęt elektroniczny nie kryje żadnych tajemnic. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt