Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Naprawa telefonów OPPO Poznań

SERWIS Oppo W POZNANIU

Zajmujemy się naprawą telefonów OPPO oraz tabletów. Serwisujemy telefony z pełnej oferty producenta. Zapewniamy bezpłatną diagnozę oraz wycenę naprawy. Przeszkolona kadra zawsze do Twoich usług. Wszystkie naprawy poparte są pisemną gwarancją na wykonane usługi.. Do każdej naprawy używamy najlepszego sprzętu serwisowego. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w naprawach telefonów OPPO. Nasz serwis OPPO w Poznaniu czeka na Twoje zlecenie, jesteśmy by pomagać.

Wymiana szybki lub lcd, naprawy po zalaniu, uszkodzone gniazda, to i wiele więcej!

Wymiana szybki lub lcd, naprawy po zalaniu, uszkodzone gniazda, to i wiele więcej!

Nowa marka na światowym rynku, która prężnie zdobywa również polskich klientów. Telefony OPPO mimo młodego stażu ( nowość ) wśród konkurencji mobilnej, nie różni się technicznie ani wizulanie od reszty.

Nasz serwis telefonów Poznań OPPO  mierzy się ze wszystkimi problemami tych smartfonów. Oferujemy takie same usługi jak w innych markach od wymiany uszkodzonego wyświetlacza LCD lub szybki chroniącej ekran, poprzez wymianę baterii i naprawę złącza portu ładowania, wymiany kamer aparatów, aż po profejonalne naprawy płyt głównych po zalaniu. Jedyna różnica w porównaniu do konkurencji i popularności urządzeń, troche ciężej jest z dostępnością podzespołów potrzebnych do naprawy. Naprawa telefonów Oppo na szczęście nie należy do skomplikowanych i nie różni się znacząco od działań, które podejmujemy w modelach producentów takich jak na przykład Huawei, Xiaomi czy Samsung.

Serwisanci z wieloletnim doświadczeniem bez problemu poradzą sobie z usterkami w telefonach OPPO. W razie problemu z dostępnością części do naprawy, staramy się na własną rękę importować części z chin. Zaufaj przeszkolonej kadrze i postaw na MJ Komputery. Właśnie z tego względu warto stawiać jedynie na doświadczony serwis telefonów Oppo.

serwis telefonów Oppo Poznań
naprawa telefonów Oppo Poznań

Naprawy telefonów marki OPPO

-Pogwarancyjny serwis telefonów OPPO

-Wymiana baterii

-Wymiana gniazd USB SIM

-naprawy po zalaniu

-wymiana wyświetlacza lcd

-Gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę

-Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

-wymiana tylnej klapki

-wymiana kamery

Wymiana szybki i wyświetlacza w telefonach OPPO

Telefon Ci upadł? Masz problem zzbitą szybką lub poprawnym wyświetlaniem się obrazu? To jeszcze nic straconego. Powierz swój smartfon OPPO naszym specjalistom, a wymienimy uszkodzony ekran w najkrótszym możliwym czasie. Do wymiany ekranów używamy profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu Twój telefon znów będzie wygladał jak nowy. Koszta naprawy telefonów OPPO oscylują w granicach 200-300zł co czyni je opłacalnymi względem wartości urządzenia.

Nie ma znaczenia czy chodzi o starsze i tańsze modele, czy o najnowsze flagowce z najwyższej półki, staramy się cały czas poszerzać ofertę i game produktów. Wymiana wyświetlacza OPPO za każdym razem da wspaniały efekt. Zyskujesz fabrycznie nowy element najwyższej jakości wraz z pisemną gwarancją na wykonaną usługę. Zapraszamy do serwisu OPPO Poznań, przy ul. Szamarzewskiego 56 gdzie czekająna Ciebie nasi eksperci.

Wymiana tylnej klapki w telefonie OPPO

Masz fajny i ładny telefon firmy OPPO, ale wstyd Ci go wyciągnąć przy znajomych lub w pracy zamiast się chwalić swoim cackiem. Może tak być, jeśli masz zbitą klapkę baterii w tylnej części obudowy. Niby nic, a czasm wstyd. Wymiana tylnej obudowy jest bardzo prosta i szybka, a do tego nie zapłacimy za to majątku.

Pomimo, iż klapka nie stanowi żadnej znaczącej funkcji, oczywiśćie oprócz zasłoniecią wnętrzości telefonu zapewnia wysokie walory estetyczne. To dzięki nim telefony prezentują się tak elegancko.

Jeśli nie chcesz się więcej wstydzić za swoj telefon OPPO skorzystaj z naszych usług wymiany tylnej klapki i ciesz się ponownie swoim wspaniałym telefonem. Staramy usługi serwisowe wykonywać w jak najkrótszym czasie. Chcesz wiedzieć więcej, zapytaj naszych serwisantów o ofertę i wycenę Twojego telefonu OPPO.

Serwis OPPO - wymiana baterii w telefonie.

Gdy bateria przestaje poprawnie działać – co możemy z tym zrobić? U wszystkich osób na codzień korzystających ze swoich smartphonów jest osłabiebie poziomu baterii. Nikt nie chce telefonu, który trzyma tylko kilka godzin lub wyłącza się zazwyczaj w kluczowych momentach. Jeśli zaczynają występować takie utrudnienia to znak, że czas na to aby nastąpiła wymiana baterii OPPO Poznań.

Wymiana nie wiązę się z dużymi kosztami, nie jest też dużym zabiegiem serwisowym, a może szybko przywrócić telefon OPPO do poprawnego działania i cieszyć się baterią przez cały dzień. Każda bateria ma swoją żywotność i określoną ilość cykli ładowania, więc prędzej czy później każda będzie do wymiany.. Naprawa OPPO zawsze powinna być dobierana zgodnie z problemem jaki występuje w sprzęcie, aby uniknąć dodatkowych kosztów.

Naprawa telefonu OPPO po zalaniu Poznań

Firma MJ Komputery – serwis telefonów zajmuje się profesjonalną naprawą płyt głównych. Każde urządzenie po zmoknięciu czy poważniejszym zalaniu, które trafi na nasze biurko jest dokładnie czyszczone i osuszane. Nastepnie zajmujemy się dokładna ekspertyzą powstałych uszkodzeń i wyceną naprawy. W przypadku zalania trzeba sprawdzić każdy podzespoł i każdą funkcję telefonu bardzo dokładnie. Ślady powstałe po zalaniu czasem są widoczne i łatwo ustalić przyczyne problemu, a czasem trzeba przemierzyć każdy scalak na płycie głównej.

Przekazując swój telefon OPPO do naszego serwisu w Poznaniu masz pewność iż zajmie się nim profesjonalnie przeszkolona kadra i z pełnym zaangażowaniem podejdą do naprawy urządzenia. Przed przystąpieniem do serwisu zawsze informujemy klienta o wstępnych kosztach. Dlatego jeśli nie jesteś pewien czy warto naprawiać Swój telefon OPPO po zalaniu, zachęcamy do skorzystania z darmowej diagnozy.

Problem z ładowaniem, czyli wymiana gniazda w OPPO

Twój telefon kiepsko reaguje na podłacznie ładowarki, czas ładowania jest dłuższy niż kiedyś, czyszczenie gniazda nie pomoga? zalecamy wymianę portu na nowy by przywrócić pełną funkcjonalność Twojego telefonu marki OPPO.

Wszystkie usługi wykonywane są w możliwie krótkim czasie, a gniazda do najpopularniejszych modeli OPPO mamy zawsze na stanie serwisu. Wymiana odbywa się tylko na częściach oryginalnych przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Po każdej naprawie telefon jest gruntownie testowany i sprawdzane są wszystkie jego funkcje nawet te, które nie były naprawiane. Chcemy mieć pewność, ze telefon wychodząć z naszego serwisu będzie w 100% sprawny i gotowy do działania.

Przyciski i inne drobne usterki w telefonach OPPO Poznań

Przyciski funkcyjne przestały działać, albo masz problem z włączeniem ? Zalecamy wymiane tasiemki z uciążliwym elementem Twojego telefonu. Wystarczy jeden nie działający guzik w prostej funkcjonalności telefonu i już potrafi doprowadzić nas do niepotrzebnych nerwów i frustracji.

Znamy na to lekarstwo i z miłą chęcia sprawdzimy w czym dokładnie leży problem i usuniemy go.

Przykładowy cennik najpopularniejszych napraw telefonów OPPO (aktualizacja 5.06.2021 )

Serwis telefonów OPPO – ceny BRUTTO
Model Usługa Cena
OPPO a91 Wymiana szybki z ekranem Zamiennik lcd 450 Oryginał 600
OPPO a74 Wymiana szybki z ekranem Zamiennik lcd 400 Oryginał 700
OPPO a53 Wymiana szybki z ekranem Zamiennik lcd 300
OPPO a31 2020 Wymiana szybki z ekranem Zamiennik lcd 250 Oryginał 350
OPPO a52 2020 Wymiana szybki z ekranem Zamiennik lcd 250 Oryginał 350
OPPO Reno 6 pro Wymiana szybki z ekranem Oryginał 750
OPPO Reno 6 Wymiana szybki z ekranem Zamiennik oled 800 Oryginał 900
OPPO Reno 5 Wymiana szybki z ekranem Zamiennik oled 650 Oryginał 750
OPPO Reno 5 lite Wymiana szybki z ekranem Zamiennik lcd 400 Oryginał 650
OPPO Reno 4 Z Wymiana szybki z ekranem Zamiennik lcd 350 Oryginał 450
OPPO Reno 3 pro Wymiana szybki z ekranem Zamiennik lcd 450 Oryginał 750
OPPO wymiana gniazda USB 100-150
OPPO wymiana slotu SIM 150
OPPO wymiana baterii 100-200
OPPO wymiana tylnej klapki 100-500
OPPO oprogramowanie 100
OPPO czyszczenie po zalaniu 100
OPPO odzysk danych 100-300

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Call Now Button