Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Naprawa telefonów Poznań

Naprawa i serwis telefonów w Poznaniu

Naprawa telefonów to wymiana szybki, naprawy po zalaniu, uszkodzone gniazda, to i wiele więcej!
Zawsze darmowa diagnoza.

Serwis telefonów Poznań - Mj-Komputery - kim jesteśmy?

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2008 roku i jej głównym kierunkiem była naprawa telefonów w Poznaniu oraz elektroniki, która przerodziła się również w serwis telefonów komórkowych i smartfonów. Nasz zespół składa się z doświadczonych serwisantów, którzy mają podział obowiązków ze względu na różne działy i kategorie napraw w serwisie. W telefonach komórkowych zajmujemy się wszelkimi usterkami programowymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

W chwili obecnej Poznań serwis telefonów znajduje się przy ulicy Szamarzewskiego 56, z wejściem od ulicy z widocznym szyldem. Dotrzeć do nas można zarówno komunikacją miejską, jak i wygodnie samochodem, parkując w pobliżu serwisu.

MJ Komputery jako serwis GSM oferuje bogaty wachlarz usług serwisowych, począwszy od prostych instalacji systemu w telefonie, wymiany szybki w telefonie w Poznaniu czy baterii w smartfonach po odzyskiwanie danych z telefonu czy skomplikowane naprawy elektroniki, np. po zalaniu. Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów szybka naprawa telefonu, dlatego zapewniamy błyskawiczną realizację zleceń.

serwis telefonów komórkowych Poznań

Serwis GSM Poznań - naprawa i serwis telefonów komórkowych "od środka"

Nasz serwis komputerowy Poznań kieruje się zasadą: ZAWSZE darmowa diagnoza. Nie pobieramy żadnych opłat przed przystąpieniem do diagnozy serwisowej  czy też naprawy telefonu. Jeśli ocenienie kosztów nie jest możliwe po dostarczeniu urządzenia do serwisu, sprzęt zostaje na diagnozę i wycenę usterki, a po kontakcie z klientem i zatwierdzeniu usług przystępujemy do naprawy telefonu czy też smartfona.

Wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest szybka i profesjonalna naprawa urządzeń. Serwis smartfonów Poznań stawia zawsze jako priorytet jakość swoich usług. Dlatego bazowe cenniki usług serwisu opierają się o części oryginalne i takowe też stosujemy.
Oczywiście, w razie niedostępności części oryginalnych lub w przypadku konieczności obniżenia kosztów naprawy jesteśmy otwarci na dobrej jakości zamienniki. Nasza oferta i dostępność części wykorzystywana do serwisowania telefonów powinna zadowolić każdego klienta. Naszym głównym celem są nie tylko naprawy telefonów, ale przede wszystkim uśmiech i radość klientów, zadowolonych z naszych usług.

serwis telefonów komórkowych Poznań

Wieloletnie doświadczenie oraz staż w serwisie telefonów komórkowych w Poznaniu nauczyły nas, że liczy się nie tylko rzetelność napraw, ale także szybka dostępność do części. Dzięki dużemu zapleczu serwisowemu większość popularnych części posiadamy na miejscu i możemy zaproponować wymianę podzespołów tego samego dnia roboczego (oczywiście jeśli jest to możliwe technicznie). Przykładem mogą być wymiany baterii w telefonie, gniazd, a nawet szybek w większości telefonów marki Apple.

Serwis telefonów obejmuje naprawy telefonów i smartfonów takich firm jak: Apple, Samsung, Huawei, LG, Xiaomi, Oneplus, Xperia oraz inne. Staramy się uaktualniać naszą ofertę o bieżące modele zaraz po ich premierze lub gdy tylko pojawią się dostępne części do danego modelu. Bez wątpienia w poszczególnych podstronach strony internetowej można znaleźć więcej informacji o markach telefonów oraz najpopularniejszych modelach wraz z oferowanymi przez nas usługami i cenami. Niewątpliwie znajdziesz u nas między innymi następujące oferty:

Godnym uwagi jest fakt, iż na wszystkie nasze usługi serwisowe oraz montowane części przez nasz profesjonalny serwis są objęte pisemną gwarancją.

mj serwis laptopów i telefonów w poznaniu

Naprawa i serwis telefonów komórkowych Poznań obejmuje:

 • wymianę szybki – zajmujemy się wymianą samej szybki, gdy cały wyświetlacz działa;
 • wgrywanie nowego firmware – jeśli telefon uruchamia się tylko do logo;
 • naprawę telefonów po zalaniu – w tym czyszczenie oraz wymiana uszkodzonych elementów;
 • wymianę wyświetlaczy LCD – jeśli ekran jest zbity czy rozlany, lub szwankuje dotyk;
 • brak sieci komórkowej – naprawę modułu BASEBAND gdy nie można się zalogować do sieci;
 • naprawę gniazd ładowania – lutowanie portów USB;
 • wymianę obudów i klapek – prostowanie, wymiana pogiętych lub uszkodzonych elementów konstrukcji telefonów;
 • czyszczenie telefonów;
 • naprawę telefonów po upadku – wymianę uszkodzonych wyświetlaczy, korpusów oraz elektroniki;
 • rozklejanie i klejenie szybek do LCD za pomocą kleju LOCA – wymiana samej szybki, gdzie inne firmy wymieniają całe ekrany za dużą kwotę;
 • kompleksowe naprawy pogwarancyjne.

Wymiana baterii w telefonie Poznań

Twój telefon już nie działa tak długo jak kiedyś? Ciągle myślisz o tym, czy nie rozładuje się przed powrotem do domu? Nie wyobrażasz sobie wyjścia bez powerbanku? Czas rozważyć wymianę baterii.

Telefon wyłącza się niespodziewanie w różnych okolicznościach? Podczas zimy również nie możesz na niego liczyć, bo przy niskich temperaturach ma problemy z uruchomieniem się? Jest to objaw uszkodzonej baterii – pora na serwis i wymianę baterii w telefonie.

Nasz serwis telefonów w Poznaniu wykonuje usługę wymiany baterii. Oczywiście korzystamy tylko z oryginalnych części, zapewniając dobrą jakość usługi i zadowolenie klienta. Nowa, oryginalna bateria zapewni znowu długą pracę Twojego telefonu. Baterie do najpopularniejszych modeli telefonów posiadamy w stałej ofercie i na stanie magazynowym. Bez wątpienia  nie czekasz na jej zamówienie i dostawę. W większości modeli wymienimy baterię w tym samym dniu, a w iPhonach nawet w 30 minut.

wymiana baterii w telefonie

Naprawa telefonów Poznań - wymiana samej szybki w telefonie

MJ Serwis telefonów Poznańoferuje wymianę samej szybki w telefonach popularnych marek, takich jak Apple, Samsung, Huawei czy Sony. Wymieniamy również szybki w niektórych modelach Xiaomi, a wraz z zwiększającym się zainteresowaniem tą marką będziemy dodawać kolejne modele.

Usługa serwisowa wymiany szybki w telefonie polega na odseparowaniu zbitej szybki od oryginalnego wyświetlacza telefonu. Dlatego do tego procesu używamy profesjonalnych urządzeń, dzięki czemu naprawy te przebiegają zazwyczaj bardzo sprawnie. Wymiana szybki zapewni Twojemu telefonowi oprócz dobrego wyglądu poprawioną obsługę urządzenia, w przeciwieństwie do zbitej, pokruszonej szybki.

Naprawa telefonu polegająca na wymianie szybki może być świadczona tylko i wyłącznie wówczas, gdy oryginalny ekran jest w pełni sprawny, posiada sprawny dotyk i nie posiada żadnych uszkodzeń. Szybki wymieniamy tylko na oryginalnych ekranach, by obniżyć koszt naprawy telefonu bez konieczności wymiana całego LCD.

Usługa serwisu telefonów Poznań – wymiana szybki wykonywana jest w technologii OCA i nie różni się od oryginalnego procesu montażu w fabryce przy produkcji telefonu. Na koniec zapraszamy do skorzystania z usług MJ Serwis!

wymiana szybki w telefonie

Naprawa i serwis telefonów Poznań - wymiana wyświetlacza

Upadek z dużej wysokości, a czasem nawet z niskiej potrafi mocno poturbować telefon, często prowadząc do uszkodzenia jego wyświetlacza. Zbity wyświetlacz może prezentować różne objawy:

 • może posiadać zniekształcenia obrazu lub niewidoczną jego część;
 • może również się wylać (amoled), powodując efekt jakby się nie włączał.

Nasz serwis telefonów Poznań oferuje wymiany wyświetlaczy Amoledowych, LCD, oledowych i innych w telefonach marki Huawei, Samsung, LG, Apple, Xperia i innych.

Wymieniane przez nas wyświetlacze są oryginalne, dzięki czemu telefon po wymianie wygląda jak nowy. Zachowuje wszystkie parametry techniczne tj. jakość kolorów, jasność czy perfekcyjnie działający dotyk. Na wszystkie wymienione elementy udzielamy gwarancji.

Jeśli spadł Ci telefon, zapraszamy do naszego serwisu – sprawdzimy, czy do wymiany jest tylko szybka czy cały wyświetlacz. Diagnozę w naszym serwisie telefonów przeprowadzimy za darmo.

wymiana ekeranu w telefonie

Nieszczęśliwy wypadek – telefon wpadł do wody czy innego płynu? Zachowaj spokój! Po wyciągnięciu z wody najlepiej wyjąć baterię lub go wyłączyć, następnie zostawić w suchym i ciepłym miejscu do wyschnięcia. Jak najszybciej dostarczyć do serwisu telefonów w Poznaniu. Najlepiej nie podłączać go do prądu i nie uruchamiać, gdyż pozostała ciecz może go bardziej uszkodzić.

Większość telefonów jest tak zbudowana, że drobne zalanie mu nie straszne, a w przypadku mocnego nie dostaje się telefonu dużo cieczy. Szybko dostarczony telefon do naszego serwisu komputerów w Poznaniu ma większe szanse na naprawę.

Po zalaniu, nawet, gdy Twój telefon nadal działa, i tak warto odwiedzić serwis. Oferujemy darmową diagnozę, która jest dostępna dla wszystkich. Często warto wyczyścić płytę główną po zalaniu w wanience ultradźwiękowej, żeby w przyszłości nie borykać się z problemami, które może wyrządzić korozja w późniejszym czasie.

Po zalaniu może dojść do nieodwracalnych uszkodzeń, dlatego w serwisie telefonów w Poznaniu po czyszczeniu płyty sprawdzamy wszystkie jego podzespoły i w razie potrzeby wymieniamy uszkodzone elementy oraz przelutowywujemy uszkodzoną elektronikę na płycie głównej.

naprawa po zalaniu

Telefon włącza się tylko do loga - błąd programowania

Duża liczba modeli telefonów na rynku oraz ich funkcji powoduje, że ich oprogramowanie jest coraz bardziej rozbudowane i wszechstronne. Wiele poprawek oraz aktualizacji systemu ciągle ma polepszać jakość korzystania z telefonu. Niestety, tak rozbudowane systemy zawierają dużo błędów i potrafią często szwankować lub przestać się uruchamiać. Zdarza się również, iż telefon nagle przestanie się uruchamiać lub po włączeniu się nie uruchomi systemu operacyjnego. Nie panikuj, w naszym serwisie telefonów i smartfonów w Poznaniu często uda się to naprawić!

Najważniejsze w dzisiejszych czasach to robić kopię zapasową danych. Jest to bardzo łatwe, gdyż większość producentów oferuje dostęp do chmury. Nie trzeba telefonu podłączać ciągle do komputera. Uszkodzone oprogramowanie może czasem nieodwracalnie uszkodzić dane, dlatego warto zawsze mieć kopię.

MJ serwis telefonów w Poznaniu oferuje naprawy i wgrywania oprogramowania z systemem IOS oraz Android.

instalacja androida lub ios

Naprawa telefonów i smartfonów Poznań

Wszystkie naprawy telefonów w naszym serwisie w mieście Poznań wykonywane są za pomocą profesjonalnego sprzętu, przy użyciu specjalistycznych narzędzi, a części pochodzą od zaufanych dostawców.

Na wszystkie nasze usługi napraw dajemy Ci 3-miesięczną gwarancję, a na wymienione podzespoły roczną gwarancję. Poznań naprawa telefonów to jedna z wielu profesjonalnych usług serwisowych, którą ma w ofercie MJ Serwis. Wszystkie usterki możesz zgłaszać telefonicznie, mailowo lub odwiedzając nasz serwis telefonów w Poznaniu.

Jesteśmy tylko serwisem telefonów, ale jeśli masz ochotę zakupić jakiś telefon, polecamy duże markety. Posiadają bogatą ofertę telefonów komórkowych w Poznaniu.

Call Now Button