Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Serwis tabletów Huawei POznań

Serwis Huawei poznań

Jesteś posiadaczem tabletu MediaPad firmy Huawei ? Szukasz pomocy serwisowej ? Dlatego trafiłeś w dobre miejsce.

Gdnym uwagi jest fak, iż nasza firma MJ Komputery oferuje serwis tabletów Huawei Poznań od wielu lat. Z chęcia informujemy iż do grona naprawianych przez Nas urządzeń dołaczają tablety marki HUAWEI serii MediaPad

Nowoczesne tablety preżnie podbiły polski rynek, a więc i potrzebują bogatego zaplecza serwisowego. U Nas w serwisie tabletów znajdziesz bogatą ofertę by kompleksowo naprawić swój sprzęt marki HUAWEI w Poznaniu.

Ważnym aspektem jest , iż dostarczone tablety są najpierw poddawane darmowej diagnozie naprawy, którą oferuje Nasz serwis tabletów. Na zakończenie weryfikacji Huawei MediaPad wyceniamy najpierw, kontaktujemy się z klientem, by potwierdzić serwis, cenę i czas realizacji. Potem przystępujemy do naprawy tabletu Huawei w Poznaniu.

Dlatego wszystkie naprawy wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu serwisowego, a nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie tabletów Huawei. Dlatego każdy serwis MediaPad objęty jest gwarancją na wykonaną usługę oraz części.

Istotne jest to, że napraw tabletów dokonujemy bez ingerencji w dane zawarte narządzeniach marki Huawei. Po zakończeniu naprawy, a ty  możesz cieszyć się pełno funkcjonalnością tabletu.

Oferujemy serwis tabletów Huawei wszystkich serii:

-Huawei MediaPad T3

-MediaPad T5

-Huawei MediaPad M3

-MediaPad M5

Wnioskując specjalizujemy się w serwisowaniu tabletów marki Huawei, a nasze kontakty z producentami zapewniają nam dostęp do części w najniższych cenach. Dlatego można również liczyć na oryginalne części do  tabletów marki Huawei.

Usługi serwisowe tabletów Huawei

Naprawa tabletów MediaPad w Poznaniu

Nasz oddział MJ Komputery – serwis tabletów Huawei w Poznaniu działa od kilkunastu lat napoznańskij rynku. Swoje doświadczenie w serwisowaniu tabletów Huawei zdobywaliśmy wraz z pojawieniem się zapotrzebowania napraw tej marki.

Posiadamy przeszkoloną kadrę serwisową, wykonaliśmy już mnóstwo napraw tabletów Huawei w MJ Komputery. Także możemy również szczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu Huawei-a. 

Zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę naprawy laptopa Huawei w naszym punkcie w Poznaniu. Mieścimy się przy ulicy Szamarzewskiego 56 i działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00. Na zakończenie zapraszamy do kontaktu.

wymiana szybki poznań
wymiana ekranów w tablecie
serwisujemy tablety w poznaniu

Przykładowy cennik napraw tabletów (aktualizacja 05.06.2021 )

TabletSymbolusługa serwisowacena naprawy
Huawei MediaPad M3 Lite 10"serwis ekranu - wymiana300zl
Huawei MediaPad M3 10"serwis ekranu - wymiana400zł
Huawei MediaPad M5 Lite 8"serwis ekranu - wymiana550zł
Huawei MediaPad M5 Lite 10"serwis ekranu - wymiana550zł
Huawei MediaPad M5 PRO 10"serwis ekranu - wymiana500zł
Huawei MediaPad T3 7"serwis ekranu - wymiana300zł
Huawei MediaPad T3 8"serwis ekranu - wymiana300zł
Huawei MediaPad T3 10"serwis ekranu - wymiana300zł
Huawei MediaPad T5 10"serwis ekranu - wymiana450zł
Call Now Button