Szamarzewskiego 56, 60-569 poznan

Naprawa i serwis Huawei Poznań

Wymiana szybki lub lcd, naprawy po zalaniu, uszkodzone gniazda, to i wiele więcej! ORYGINALNE części.

Huawei serwis Poznań

Twój telefon uległ uszkodzeniu, nie działa poprawnie ? Zapraszamy do skorzystania z usług Naszego serwisu Huawei w Poznaniu. Zapewniamy bogatą ofertę naprawy smartphonów w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy jednym z pierwszych serwisów telefonów Huawei w Poznaniu, posiadamy wieloletnie doświadczenie.

W ciagu kilku lat serwisowania urządzeń mobilnych, naprawiliśmy już tysiące urządzeń. Oferta MJ Komputery sięga od wymiany szyb, ekranów czy baterii poprzez wymiane aparatów czy gniazd ładowania do profesjonalnych napraw płyt głównych po zalaniu. Nasza oferta wymiany podpzespołow opiera się o oryginalne części, dzięki czemu możesz liczyć na wysoki standard. Jeśli masz problem ze swoim telefonem Huawei zapraszamy do kontaktu, gdzie Nasi serwisanci udzielą porady, wycenią usługę lub doradzą przy wyborze konkretnej usługi. Zapoznaj się z MJ Komputery serwis telefonów poznań.

Naprawa Huawei poznań
Seria Y
Naprawa Huawei Mate poznań
Seria Matę

Naprawy Huawei P10, P20, P30, P40 w wersji Pro i Lite, seria Mate 10 i Mate 20

Pogwarancyjny serwis telefonów Huawei

Wymiana gniazd USB SIM

naprawy po zalaniu

Wymiana baterii

Montujemy tylko ORYGINALNE części.

Przy wymianie samej szybki zostaje oryginalny LCD.

Gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

Wymiana baterii w telefonach Huawei w Poznaniu.

Zużycie baterii w telefonie jest popularna, chociaż drobną usterką. Niestey bardzo uciązliwą, odczuwalną na codzień czy to w pracy czy w domu. Ciągłe korzystanie z powerbanków lub częste doładowywanie się w ciągu dnia może być bardzo irytujące. Napewno nie tak powinno wyglądać normalne użytkowanie telefonu Huawei, dlatego zachęcamy udać sie do serwisu na wymianę baterii. Usługa ta wykonywana jest w możliwie krótkim czasie, a do większośći modelów baterię firmy Huawei mamy na miejscu.

Do wymiany używamy tylko oryginalnych baterii ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu po wykonanje usłudze Twój telefon będzie działał jak nowy. Bateria wraz z usługa wymiany nie jest dużym wydatkiem, nawet w wysokich modelach serii Huawei Pro oraz Mate. Większośc modeli Huawei średniej półki to koszt w graniach 100-150zł, ale oczywiście wszystko zależy od konkretnej sztuki.

Wiele osób myśli, że gdy pada bateria, telefon juz jest do niczego gdyż jest „nieotwieralny”. Możemy sie z tym zgodzić, iż prywatnie cięzki sobie wymienić baterię w domu. We wszystkich nowych modelach bateria znajduje się za tylną klapką, która jest wklejona na stałe. Nasi fachowcy przy użyciu profesjonalnego sprzętu bez problemu przeprowadzą usługę wymiany baterii w telefonie Huawei. Zapraszam do skorzystania z oferta serwisu MJ Komputery w Poznaiu, i módz znów cieszyć się swoim telefonem.

Wymiana szybki w telefonie Huawei jest dość zaawansowanym procesem, który polega na oddzieleniu zbitej szybki od cienkiego ekranu bez jego uszkodzenia. Oczywiscie po wcześniejszym rozłożeniu smartfona na części pierwsze. Większośc modeli Huawei posiada szybe mocowana do ekranu w technologi OCA.

Na szczęści nasi profesjonalni eksperci bez trudu uporają się z każdą naprawą. Nasz serwis MJ Komputery jest zaopatrzony w profesjonalny sprzęt do serparacji szyb i montowania nowych dokładnie tak samo jak robi to firma Huawei. W domowych warunkach proces ten do wykanania nie jest możliwy! Nieumiejętna ingerancja w telefon i próba samodzielnej wymiany może zakończyć się uszkodzeń samego telefonu lub jego wyświetlacza. Może to skutkować dużo większymi kosztami naprawy. Zawsze staramy się wykonywać swoją pracę, jak najszybciej jest to możliwe.

Wymiana samej szybki realizowana przez naszych fachowców przebiegnie szybko i bez żadnych komplikacji. Zawsze stawiamy na pełen profesjonalizm, a nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, praktykę oraz profesjonalne urządzenia serwisowe. Postaw na nas, a na pewno tego nie pożałujesz.

Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji, testujemy urządzenia przed i po naprawie bardzo starannie. Jeśli nie jesteś pewien czy do wymiany masz samą szybkę czy też cały wyświetlacz, zawsze możesz się z nami skontaktowac i opisać swój problem. Stłucznie szybki polega na uszkodzeniu pierwszej warstwy telefonu pod która jest wyświetlacz.

Jeśli w Twoim telefonie Huawei poprawnie wyświetla się obraz, a widczona jest tylko pajęczynka na wierzchniej warstwie to ta usługa jest dla Ciebie. Przyjdz do serwisu Huawei w Poznaniu, mieścimy się na ul. Szamarzewskiego 56 gdzie przwyrócimy twoje urządzenie do porządku.

Kiedy potrzebna jest wymiana wyświetlacza?

Nie każdy upadek kończy się szcześliwie dla telefonu. W wielu przypadkach uszkodzi się jedynie szkło ochronne lub szybka ekranu. Niestety przy mocnych uderzeniach często dochodzi do uszkodzenia wyświetlacza. Objawiąc się to może poprzez problem z dotykiem, pionowymi lub poziomymi liniami na ekranie, punktowymi czarnymi plamami lub całkowitym zanikiem obrazu. W takiej sytuacji konieczna jest wymiana wyświetlacza telefonu Huawei.

Wymiana wyświetlacza jest mniej skomplikowana niż samej szybki, ale ze względu na swoją wartość całą naprawa może sie okazać dość droga. W firmie MJ Komputery opieramy się przede wszystkim o części oryginalne, ale w tym przypadku staramy się dopasować ofertę do potrzeb klientów. Ceny ekranów w wysokich modelach często sięgają 60-80% wartości nowego telefonu. W tym przypadku staramy sie zawsze zaproponować zamiennik wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Wieloetnie doświadczenie nauczyło Nas jak dobrać odpowiedni wyświetlacz oraz współpraca wieloma hurtowniami daje nam dużą możliwośc negocjacji cen. Wybierając Nasz serwis i specjalistów możesz byc pewiem, że zrobimy wszystko by naprawić smartphona Huawei zgodnie z zaleceniami producenta.

Wymiana portu ładowania USB w telefonie Huawei

Wszystkie telefony niezalęznie od roku produkcji, marki, klasy urządzenia łaczy jedno – złącze łądowania. Dużo telefonów posiada już standard łądowania bezprzewodowego, przesyłania plików zblożeniowo, ale jednak postawowym i najszybszym możliwym środkiem komunikacji i zasilania jest gniazdo USB. Kiedyś mini USB, teraz nowy standard USB C, który oferuje szybkie łądowanie telefonów Huawei.

Problemy związane z tym złaczem oprócz oczywistego – nie ładuje, może objawiać się na kilka różnych sposobów. Jeśli Twój telefon Huawei ładuje duzo wolniej, lub ładuje tylko jedna strona kabla, masz problem z połaczeniem z komputerem, lub przesył plików jest bardzo wolny należy udać się do serwisu na wymiane portu USB. Nasza serwis Huawei oferuje wymianę gniazd łądowania w możliwie szybkim terminie, przy wykorzystaniu wyoskiej jakości części zamiennych. Dzięki szybkiej i profesjonalnej wymianie Twój smarphon znów będzie pracował jak trzeba, a ty nie zostaniesz obciążony wysokimi kosztami. Orientacyjny koszt wymiany gniazda Huawei w zależności od modelu i typu waha się w graniachac 80-150zł.

Wymiana aparatu / kamery w telefonie Huawei Poznań

Czasem po upadku telefonu albo po dużym wyczęsieniu np. podczas jazdy na rowerze z przypomocowanym telefonem do kierownicy może dojść do uszkodzenie aparatu smartphona. W przypadku uszkodzeń mechanicznych aparat zazwyczaj się nie włacza i konieczna jest jego wymiana. Inne znane nam przypadki np. po zbiciu szybki aparatu mogą się pojawiać plamki ( i nie jest to brud ), lub po wyczęsieniu aparat może nie łapać ostrość np. tylko na jednym obiektywie.

Diagnoza telefonów Huawei u nas w serwisie w Poznaniu jest zawsze darmowa, a usługa jest wykonywana przez wykwalikowaną kadrę. Wymiana jedno z lub kompletu aparatów w Twoim smartphonie przebiega mało inwazyjnie, zawse odbywa się na oryginalnych częściach. Każdorazowo przez i po naprawie kompleskowo sprawdzamy telefony i weryfikujemy problem, by naprawa przebiegła w możliwie krótkim terminie. Jeśli masz który kolwiek problem wymieniony powyżej lub pojawiają się inne problemy zawsze możesz skorzystać z porady telefonicznej lub mailowej, zostajemy do Twojej dyspozycji.

Firma MJ Komputery to nie tylko serwis, ale chęć niesienia pomocy – porady i rozwiązania. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Poznaniu.

Huawei- naprawa przycisków i złącz

Przyciski funkcyjne przestały działać, albo masz problem z ładowaniem ? Zalecamy wymiane tasiemki z uciążliwym elementem Twojego telefonu. Wystarczy jeden nie działający guzik w prostej funkcjonalności telefonu i już potrafi doprowadzić nas do niepotrzebnych nerwów i frustracji.

Znamy na to lekarstwo i z miłą chęcia sprawdzimy w czym dokładnie leży problem i usuniemy go.

Huawei - serwis telefonów po zalaniu w Poznaniu

Najgorsze co może nam się przydarzyć to upadek telefonu do kauży czy zlewu. Zdażaja się również zalania poranną kawą, a i zmoknięcie na deszczu. Wiekszośc telefonów Huawei posiada specjalna konstrukcję oraz uszczelki, które maja chronić elektronikę telefonu przed zmoczeniem. Niestety wszystko łądnie i pięknie, ale na papierze lub w reklamie. Nasze wieloletnie doświadcznie w serwisowaniu urządzeń mobilnych jednak pokazuje coś zupełnie innego. Każdy telefon niezależnie od klasy wodoodporności narażony jest na ciecz.

Zalania mogą być delikatne i taka naprawa jest szybka i nie naraża klietna na wielkie koszta. Niestety przy większych zamoczeniach, gdzie ciecz wdziera sie we wszystkie zakamarki telefonów potrafi wyrządzić mocne uskzodzenia wielu podzespołow. Oprócz naprawy płyt głównej może byc potrzeba wymiana zalanych elementów takich jak ekran czy aparaty, lub tasiemki sygnałowe. Koszta takich napraw mogą sięgać wartoście telefonu Huawei, wtedy najważniejsze dla Nas jest uratowanie danych klienta.

Każdy przypadek po zalaniu jest inny, i w zależności od ilości wtargniętej cieczy cieżko wycenić usługe przed zajrzeniem do telefonu. Także Nasi fachowcy najpierw otwrzą Twojego smartphona, oczyszczą i osuszą a potem przstąpią do darmowej diagnozy. Jeśli koszta przewyższą budżet klienta lub po prostu naprawa będzie nie opłacalna, nie będziesz ponosił żadnych kosztów przy rezygnacji z naprawy.

Przykładowy cennik najpopularniejszych napraw telefonów Huawei (aktualizacja 5.06.2021 )

Serwis telefonów Huawei

tylko oryginalne części

– ceny BRUTTO
Model Usługa Cena
Huawei P10 wymiana lcd 280
Huawei P10 wymiana gniazda USB 120
Huawei P10 wymiana baterii 100
     
Huawei P10 Lite wymiana samej szybki 170
Huawei P10 Lite wymiana oryginalnego lcd 200
Huawei P10 Lite wymiana gniazda USB 120
Huawei P10 Lite wymiana baterii 100
     
Huawei P10 Lite 2017 wymiana ekranu 250
Huawei P10 Lite 2017 wymiana gniazda USB 120
Huawei P10 Lite wymiana baterii 100
     
Huawei P20 Lite wymiana samej szybki 200
Huawei P20 Lite wymiana ekranu 250
Huawei P20 Lite wymiana gniazda USB 120
Huawei P20 Lite wymiana baterii 100
     
Huawei P20 wymiana samej szybki 250
Huawei P20 wymiana ekranu 300
Huawei P20 wymiana baterii 150
Huawei P20 wymiana gniazda usb 150
     
Huawei P20 PRO wymiana samej szybki 400
Huawei P20 PRO wymiana oryginalnego ekranu 1150
Huawei P20 PRO wymiana zamiennego ekranu 300
Huawei P20 PRO wymiana baterii 150
Huawei P20 PRO wymiana gniazda usb 150
     
Huawei P30 Lite wymiana samej szybki 250
Huawei P30 Lite wymiana ekranu 270
Huawei P30 Lite wymiana baterii 120
Huawei P30 Lite wymiana gniazda usb 120
     
Huawei P30 wymiana samej szybki 420
Huawei P30 wymiana oryginalnego ekranu 850
Huawei P30 wymiana zamiennego ekranu wycena
Huawei P30 wymiana baterii 150
Huawei P30 wymiana gniazda usb 150
     
Huawei P30 PRO wymiana samej szybki 550
Huawei P30 PRO wymiana oryginalnego ekranu 1200
Huawei P30 PRO wymiana zamiennego ekranu wycena
Huawei P30 PRO wymiana baterii 200
Huawei P30 PRO wymiana gniazda usb 200
     
Huawei P40 Lite wymiana samej szybki 250
Huawei P40 Lite wymiana ekranu 300
     
Huawei P40 Lite E wymiana samej szybki 250
Huawei P40 Lite E wymiana ekranu 300
     
Huawei P40 wymiana samej szybki 650
Huawei P40 wymiana ekranu wycena
     
Huawei P40 Pro wymiana samej szybki 750
Huawei P40 wymiana ekranu wycena
     
Huawei P smart 2018 wymiana samej szybki 220
Huawei P smart 2018 wymiana oryginalnego ekranu 400
Huawei P smart 2018 wymiana zamiennego ekranu 200
Huawei P smart 2018 wymiana baterii 100
Huawei P smart 2018 wymiana gniazda usb 100
     
Huawei P smart Z wymiana ekranu 240
     
Huawei P smart 2019 wymiana samej szybki 200
Huawei P smart 2019 wymiana oryginalnego ekranu 500
Huawei P smart 2019 wymiana zamiennego ekranu 280
Huawei P smart 2019 wymiana baterii 150
Huawei P smart 2019 wymiana gniazda usb 100
     
Huawei P smart 2020 wymiana ekranu 280
     
Huawei P smart 2021 wymiana ekranu 300
     
Huawei Mate 10 Lite wymiana samej szybki 200
Huawei Mate 10 Lite wymiana ekranu ekranu 200
Huawei Mate 10 Lite wymiana baterii 120
Huawei Mate 10 Lite wymiana gniazda usb 100
     
Huawei Mate 10 wymiana samej szybki 350
     
Huawei Mate 20 Lite wymiana samej szybki 200
Huawei Mate 20 Lite wymiana ekranu 240
Huawei Mate 20 Lite wymiana baterii 120
Huawei Mate 20 Lite wymiana gniazda usb 100
     
Huawei Mate 20 wymiana samej szybki 700
Huawei Mate 20 wymiana oryginalnego ekranu 900
Huawei Mate 20 wymiana baterii 250
Huawei Mate 20 wymiana gniazda usb 150
     
Huawei Mate 20 PRO wymiana samej szybki 700
Huawei Mate 20 PRO wymiana oryginalnego ekranu 1300
Huawei Mate 20 PRO wymiana baterii 250
Huawei Mate 20 PRO wymiana gniazda usb 150
Huawei Y5 2019 wymiana ekranu 200
Huawei Y6 2019 wymiana szybki z lcd 240
Huawei Y7 Prime 2019 wymiana szybki z lcd 220
     
Huawei Honor 8 wymiana szybki z lcd 220
Huawei Honor 8X wymiana szybki z lcd 280
Huawei Honor 8 Lite wymiana szybki z lcd 240
Huawei Honor 9 Lite wymiana szybki z lcd 280
Huawei Honor 9 wymiana szybki z lcd 250
Huawei Honor 9 Lite wymiana szybki z lcd 280
Huawei Honor 10 Lite wymiana szybki z lcd 250
Huawei Honor 10 wymiana szybki z lcd 2700
Huawei Honor 20 Lite wymiana szybki z lcd 250
Huawei Honor 20 wymiana szybki z lcd 280
Huawei Honor 20 PRO wymiana szybki z lcd 300
     
Call Now Button