Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Skup laptopów Poznań

Skup laptopów Poznań

skup laptopów poznań

Nasza firma zajmuje się od 2008 serwisem urządzeń elektroniczny, począwszy od zwykłych PC po laptopy, telefony i tablety. Od paru lat zajmujemy się naprawą również skupem urządzeń typu komputer czy laptop. Interesuja Nas urządzenia sprawne, jak i z wadami czy uszkodzeniami, ale nie starsze niż 5 lat. Komputery czy laptopy uszkodzone starsze niż 5 lat, przy dzisiejszym rozwoju technologicznym oraz szybkich zmian technologicznych niestety nie nadają się nawet na części do serwisu.

Skup laptopów i komputerów – nowe, używane, uszkodzone, zablokowane.

Interesuję Nas skup laptopów i komputerów w każdej formie ( nie starsze niż 5-6 lat ), oczywiście ich wycena zależy od ich stanu. Staramy zawsze podchodzić się uczciwie do klienta w przypadku wyceny. Jeśli z dany model jest popularny i jest zapotrzebowanie na jego części to zaproponujemy więcej.

Skup laptopa odbywa się na podstawie wstępnej wyceny. Stosujemy wszystkie formy komunikacji, można wysłać do Nas opis i/lub zdjęcia mailem, sms lub po prostu przyjechać na miejsce.

Po wstępnej wycenie sprawdzamy stan faktyczny urządzenia na miejsciu, także warto dostarczyć urządzenie chociąż troche naładowane ( nie dotyczy laptopów z duzymi uszkodzeniami).

W przypadku dostarczania laptopa droga wysyłkowa wypłata następuje na rachunek podany w umowie kupna sprzedaży w przeciagu 1 dnia roboczego.

Oferujemy skup sprzętu za gotówkę, wycena przez telefon lub mailowo. Można wysłać zapytanie do naszego serwisu, z rodzajem sprzętu i jego stanem pod nasz adres mailowy znajdujący się tutaj.

Dokonujemy również napraw laptopów czy konsol w zamian za uszkodzone częsci komputerowe itp. ( jeśli posiadają jakąś wartość)

Wszystkie transakcje są objęte umową kupna-sprzedarzy, rozliaczne gotówkowo lub przelewem.

Call Now Button