Szamarzewskiego 56, 60-569 poznan

Wymiana klawiatury w laptopie Poznań

Zmiana klawiatury w laptopie Poznań

wymiana klawiatur w laptopie
wymiana klawiatury Poznań

Naprawa klawiatury w laptopie Poznań

Serwis MJ jest ugruntowaną marką na rynku Poznańskim, stara się wykonywać swoją pracę dokładnie i pewnie, oferując swoje usługi w najtańszej wersji w kontraście do konkurencji. Jedną z najbardziej eksploatowanych części twojego laptopa jest z pewnością klawiatura.

W palecie ofert naszego serwisu, oferujemy szybką profesjonalną i tanią wymianę klawiatur w twoim komputerze. Jeżeli pracujesz przy komputerze i jest to twoje niezbędne urządzenie pracy, liczy się dla ciebie jego niezawodność.

Konstrukcja dzisiejszych laptopów jest co raz bardziej skomplikowana, złożona, ale równocześnie mniejsze i bardziej mobilne. Większość klawiatur przymocowana jest na stałe do palmrestu – są nitowa od spodu.

Do wymiany klawiatury w laptopie trzeba podejść bardzo ostrożnie z kompletem różnych śrubokrętów, gdyż trzeba rozebrać zazwyczaj cały komputer do demontażu palmrestu. Dopiero kolejna czynnośćią jest demontaż , odseparowanie uszkodzonej klawiatury od niego. Żadko kiedy jest mocowany na drobne śrubki, a częsciej nitowany.

Nasza firma oferuję demontaż klawiatury z palmrestu i montaż nowej w tej samej technologii, dzięki czemu po wymianie nie ma różnicy w pracy na laptopie.

Oferowane przez Nas klawiatury są świetnymi zamiennikami lub oryginałami, w zależności od dostępności i zainteresowania klienta. Wiadomo wtedy również ważna jest cena usługi i części.

W Naszym serwisie kupisz i wymienisz klawiature w każdym laptopie

  • Oferowane przez Nas produkty to:
 • klawiatury do laptopów HP
 • klawiatury do laptopów Acer
 • klawiatury do laptopów Dell
 • klawiatury do laptopów IBM
 • klawiatury do laptopów Lenovo
 • klawiatury do laptopów Asus
 • klawiatury do laptopów APPLE
 • klawiatury do laptopów Fujitsu Siemens
 • klawiatury do laptopów Sony
klawiatury do laptopów Poznań

Oferowane przez Nas produkty są nowe, oryginalne i zawsze z 12 – miesięczna gwarancją.

Jeżeli podczas pracy przytrafi się awaria klawiatury, zadzwoń do naszego serwisu, a nasz wykwalifikowany pracownik oceni problem oraz w bardzo szybko i profesjonalny sposób naprawi dla ciebie każdą usterkę związaną z klawiaturą, łącznie z jej wymianą.

Nie polecamy wymiany klawiatur na własną rękę, ponieważ może to skutkować jej uszkodzeniem podczas montażu lub nieodpowiednim jej podłączeniem i skonfigurowaniem co będzie skutkować brakiem odpowiedniego i poprawnego funkcjonowania. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm to nasze atuty, które przemawiają z wyborem usług serwisowych naszej firmy.

Zapraszamy do lokalu na ul. Szmarzewskiego 56. MJ Komputery

Call Now Button