Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Wymiana klawiatury w laptopie Poznań

Zmiana klawiatury w laptopie Poznań

wymiana klawiatur w laptopie
wymiana klawiatury Poznań

Naprawa klawiatury w laptopie Poznań – profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach

Interesuje Cię wymiana klawiatury w laptopie Poznań? Polecamy swoje usługi! Serwis MJ jest ugruntowaną marką na rynku poznańskim. Staramy się wykonywać swoją pracę dokładnie i pewnie, oferując najtańsze wersje cenowe w porównaniu z konkurencją.

Jedną z najbardziej eksploatowanych części Twojego komputera jest z pewnością klawiatura. Oferujemy szybką, profesjonalną i tanią wymianę klawiatury w Twoim laptopie. Jeżeli pracujesz przy komputerze i jest to Twoje niezbędne narzędzie pracy, liczy się dla Ciebie jego niezawodność. Konstrukcja dzisiejszych laptopów jest coraz bardziej skomplikowana i złożona, z drugiej strony są mniejsze i bardziej mobilne. Większość klawiatur przymocowana jest na stałe do palmrestu – są nitowane od spodu. Do wymiany klawiatury w laptopie trzeba podejść bardzo ostrożnie, z kompletem różnych śrubokrętów, gdyż zazwyczaj konieczne jest rozebranie całego komputera, aż do demontażu palmrestu. Kolejną czynnością jest demontaż i odseparowanie uszkodzonej klawiatury od laptopa. Rzadko kiedy jest ona mocowana na drobne śrubki, a częściej nitowana.

Nasza firma oferuje demontaż klawiatury z palmrestu i montaż nowej w tej samej technologii, dzięki czemu po wymianie nie ma różnicy w pracy na laptopie. Zmiana klawiatury w laptopie Poznań? Tylko w MJ Komputery!

Wymiana klawiatury w laptopie Poznań – szeroki wybór, wysoka jakość

Oferowane przez serwis komputerowy Poznań klawiatury są świetnymi zamiennikami lub oryginałami, w zależności od dostępności i zainteresowania klienta. Oczywiście, ważna jest tutaj również cena usługi i części. W naszym serwisie kupisz i wymienisz klawiaturę w każdym laptopie. Oferowane przez nas produkty to:

 • klawiatury do laptopów HP,
 • klawiatury do laptopów Acer,
 • klawiatury do laptopów Dell,
 • klawiatury do laptopów IBM,
 • klawiatury do laptopów Lenovo,
 • klawiatury do laptopów Asus,
 • klawiatury do laptopów APPLE,
 • klawiatury do laptopów Samsung,
 • klawiatury do laptopów Fujitsu Siemens,
 • klawiatury do laptopów Toshiba,
 • klawiatury do laptopów Sony.
klawiatury do laptopów Poznań

Oferowane przez nas produkty są nowe, oryginalne i zawsze z 12–miesięczną gwarancją.

Jeżeli podczas pracy przytrafi się awaria klawiatury, zadzwoń do naszego serwisu, a nasz wykwalifikowany pracownik oceni problem oraz w bardzo szybki i profesjonalny sposób naprawi dla Ciebie każdą usterkę związaną z klawiaturą, łącznie z jej wymianą. Wymiana klawiatury w laptopie Poznań to profesjonalne usługi na najwyższym poziomie!

Nie polecamy wymiany klawiatur na własną rękę, ponieważ może to skutkować jej uszkodzeniem podczas montażu lub nieodpowiednim jej podłączeniem i skonfigurowaniem, co będzie skutkować brakiem odpowiedniego i poprawnego funkcjonowania. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm to nasze atuty, które przemawiają z wyborem usług serwisowych naszej firmy. Zapraszamy – naprawa laptopów Poznań, lokal przy ul. Szamarzewskiego 56.

Call Now Button