Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Skup iphone Poznań

Skup iphone za gotówke, nowe, używane, uszkodzone.

MJ Serwis - skup iphone

Nasza firma zajmuje się od 2008 serwisem urządzeń elektroniczny, począwszy od zwykłych PC po laptopy, telefony i tablety. Od paru lat zajmujemy się naprawą iphone, dlatego zainteresowani jesteśmy ich skupem. Skup iphone nie tylko poszerza Naszą ofertę handlową, ale może też poszerzyć Nasz magazyn oryginalnych części pochodzących z demontażu z uszkodznych iphonów, a także z zablokowanych iphonów.

Skup iphonów - nowe, używane, uszkodzone, zablokowane.

Interesuję Nas skup iphonów w każdej formie, oczywiście ich wycena zależy od ich stanu. Staramy zawsze podchodzić się uczciwie do klienta w przypadku wyceny. Jeśli z dany model jest popularny i jest zapotrzebowanie na jego części to zaproponujemy więcej.

Skup iphone odbywa się na podstawie wstępnej wyceny. Stosujemy wszystkie formy komunikacji, można wysłać do Nas opis i/lub zdjęcia mailem, sms lub po prostu przyjechać na miejsce.

Po wstępnej wycenie sprawdzamy stan faktyczny urządzenia na miejsciu, także warto dostarczyć telefon chociąż troche naładowany ( nie dotyczy iphone z duzymi uszkodzeniami).

W przypadku dostarczania iphone droga wysyłkowa wypłata następuje na rachunek podany w umowie kupna sprzedaży w przeciagu 1 dnia roboczego.

serwis telefonów iPhone Poznań

Skup iphone obejmuje:

  • iphone ze zbitą szybką lub lcd
  • iphone z nie działającyh touch id / face id
  • intersują nas modele od iphone 6S i nowsze
  • z zablokowanym icloud – na części
  • używane iphone – z wylogowanym icloud
  • nowe iphone – zafoliowane, ale także te otwarte czy aktywowane

Skup iphone ze zbitą szybką lub lcd.

iPhone ze zbitą szybka równiez podlega naszej ofercie skupu iphonów. Cena uzależniona jest od stanu technicznego i wizualnego minus ewentualna cena szyby/lcd.

W takim przypadku najlepiej telefon dostarczyć naładowany, żebyśmy mogli zweryfikować jego stan techniczny.

wymiana szybki w telefonie
wymiana ekeranu w telefonie

Uszkodzony iPhone

Telefon który się nie włacza w zależności od przypadku i stanu wizaulnego podlego ofercie skupu iphone na części. W zależności od stanu technicznego, powodu uszkodzenia oraz ilości sprawnych podzespołów wycena jest wyższa.

W takich przypadkach zalecamy zostawić serwis na diagnozę, by ewentualnie zweryfikować większośc podzepospołow i zapewnić korzystniejsza ofertę.

Iphone, który się nie uruchamia, a jego stan wizualny jest kiepski bez diagnozy niestety nie będziemy w stanie za wysokiej wyceny.

Call Now Button