Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Serwis iPad Poznań

Naprawa iPad Poznań

Wymiana szybki, naprawy po zalaniu, uszkodzone gniazda, to i wiele więcej!
Tablety to również urządzenia mobilne od pewnego już czasu robią prawdziwą furorę na rynku elektroniki osobistej. Nowoczesne smartphony rosną z roku na rok jeśli chodzi o przękątna, ale tablety dobrze uplasowały się na rynku urządzeń codzinnego użytku przydatnych w pracy jak w i domu.. To na tablecie najlepiej czyta się poranną prasę, książki, gra czy też rysuje przy pomocy rysików. Tablety iPad wyprodukowane przez markę Apple z roku na rok mogą się pochwalić coraz to mocniejszymi procesorami dzięki czemu mogą na powoli zastępowąć komputery osobiste podczas pracy mobilnej czy też zdalnej bez kompromisów wydajnościowych.
Mimo wzrastającej konkurencji i pojawienia się na rynku innych urządzeń – iPady wciąż pozostają jednym z podstawowych wyborów większości użytkowników, nawet w Polsce mimo wyższych cen w porównaniu z konkurencją. Niestety, mimo wysokiej jakości wykonania, doskonałego i zamkniętego systemu iOS, iPady trapią niemal te same bolączki co iPhony gdyż zbudowane są w oparciu o te same rozwiązania. Dlatego tak ważny jest fachowy serwis iPad, który jest w stanie naprawić te urządzenia niemal niezależnie od ich stanu.
Większość wiodących producentów elektroniki jak Samsung, Huawei, Sony czy Apple już dość dawno wprowadziło do swojej oferty te urządzenia – jednak to tablety iPad zrewolucjonowały światowe rynki technologiczne i stały się najpopularniejszymi urządzeniami w swojej kategorii. Ich iPad swoją premierę miał już ponad dekadę temu – pierwsze takie urządzenie zaprezentowano szerokiej publiczności jeszcze w 2010 roku, a pierwsze modele trafiły w ręce użytkowników w kwietniu 2010 roku. Był to kolejny po iPhone’ie sukces firmy z Cupertino, bowiem w ciągu pierwszych osiemdziesięciu dni sprzedaży Apple sprzedał ponad trzy miliony tych urządzeń.
Naprawa tabletów iPad Poznań

Nasi fachowcy od lat zajmują się naprawą urządzeniem marki Apple, dzięki czemu poszerzenie działalności o serwis iPadów nie stanowił dla Nas wyzwania. Wymieniamy szybki, ekrany, baterię, ale również zajmujemy się profesjonalną naprawą płyt głównych. Nie jesteś pewien czy warto narawiać swoje urządzenie ? Czekamy na Twój kontakt pod telefon lub mailem, ale także możesz udąć się osobisćie do serwisu iPad w Poznaniu, który mieści się przy ulicy Szamarzewskiego 56. Oferujemy zawsze darmową diagnozę i wycenę naprawy, nawet w przypadku rezygnacji z usługi.

Tutaj znajdziesz przykładowy Cennik

wymiana szybki iPad Poznań
wymiana ekranu iPad Poznań
naprawa iPad poznań
serwis tabletów iPad poznań

Serwis tabletów APPLE iPad

Profesjonalne naprawy tabletów apple czyli Ipadów wszystkich wersji. Posiadamy duże doświadczenie w naprawach, oraz dostęp do wszystkich częsci nawet do ipadoów AIR oraz mini z Retina.

Naprawiamy WSZYSTKIE modele z serii:
iPad, iPad AIR oraz iPad mini

Wszystkie naprawy wykonywane są przy użyciu profesjonalnych narzędzi montażowych w oparaciu tylko o oryginalne części. Serwis stara się wykonywać wszystkie naprawy z dnia na dzień, gdyz posiadamy większość elementów na miejscu.( licząc oczywiście dni robocze).

Napraw dokonujemy bez ingerencji w dane zawrte na tabletach Ipad. Po naprawie/ wymianie części otrzymujesz swoje urządzenie takije jak było przed usterką.

Oferta serwisu tabletów IPAD:

 • wymiana digiterów ( panel dotykowy)
 • nowe matryce
 • wymiana baterii
 • regeneracja tasiemki matrycy
 • naprawa ładowania baterii
 • wymiana baterii
 • czyszczenie po zalaniu
 • wymiana gniazd zasilania
 • instalacja systemu
 • problemy z uruchamianiem się
 • wgrywanie systemu iOS
 • odblokowywanie urządzeń

Wymiana szybki iPad Poznań.

Nawet najtwardszy materiał kiedyś pęknie. W przypadku szyb w iPadach, iPadach Air czy nawet iPadach Pro, zdarza się to bardzo często. Na szczęście, zbita szybka to nie jest najgorszym co się może stać. Wystarczy wizyta w serwisie i profesjonalna wymiana szybki w twoim tablecie. Narawiamy wszystkie obecne na rynku modele ipad, ipad air i ipad pro w przekątnych od 8″ w wersji mini do 12,9″ w wersji Pro. Usługa naprawy, wymiany szybki w niektórych modelach polega tylko na wymianie samej szybki, a w modelach nowszysch serii AIR i PRO trzeba najpierw odsearować ekran od szyby przy urzyciu profesjonalnego sprzętu.

Do napraw używamy tylko oryginalnych części, także po każdej naprawie sprzęt będzie działać i wyglądać jak nowy. Ceny napraw są bardzo rozbieżne w zależnosci od wersji, modelu i rocznika iPada dlatego zawsze możesz sprawdzić Nasz cennik lub skontaktować się z nami w dowolny sposób, a my srawdzimy to za Ciebie. Szyby do najpoularniejszych modeli posiadamy na miejscu dlatego czas naprawy jest otymalnie krótki, bardziej zależy to od procesu separcji i wymiany stłuczonej szybki. Serdecznie zapraszamy.

Wymiana baterii iPad w Poznań.

Musisz ładować swojego iPada coraz częściej? Bateria już nie trzyma tyle co na początku ? To czas pomysleć o serwisie swojego iPada. Wymiana baterii przywróci pełną sprawność twojego urządzenia Apple. Koszt wymiany baterii jest nie duży proporcjonalnie do wartości sprzętu. Wymiana odbywa się tylko na oryginalnych częściach dzięki czemu masz pewność wysokiej jakości naprawy.

Nasi specjaliści są w stanie dokonać naprawy nie pozostawiając po sobie żadnych śladów ingerencji w urządzenie. Po wymianie baterii, żywotność tabletu iPad znacznie się wydłuży – nowy akumulator pozwoli cieszyć się dobrze działającym urządzeniem przez następnych kilka lat. Jeśli cały czas byłeś zadowolony ze swojego tabletu apple, wystarczy zainwestować w wymianę baterii by nie trzeba było inwestować w nowy sprzęt, tym bardziej że firma zapewnia długie wsprawcie systemowe dla swoich urządzeń.

Serwis iPad czyli najpoularniejsze usterki.

Nie ma co ukrywać, że iPad to wciąż urządzenie elektroniczne, które mimo coraz lepszych materiałów wykonania, jest przedmiotem delikatnym. Najpopularniejszymi usterkami są uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez użytkowników. Upadek nawet z niewielkiej wysokości może uszkodzić szybę, a nawet wyświetlacz, może dojść do zalania, albo złe uzytkowanie ładowarki może uszkodzić gniazdo w Twoim tablecie.

W MJ Komputery – naprawa tabletów iPad i takich usterek nie stanowi żadnego problemu. Serwis urządzeń Apple Poznań to kadra z wieloletnim doświadczeniem i przy użyciu profesjonalnego sprzętu zajmą się twoim sprzętem. Usługi oferowane przez Nas stoją na najwyższym poziomie! Zajmujemy się naprawą iPad Poznań stłuczonej szybki czy rozbitego wyświetlacza, wymienimy baterię, przelutujemy gniazdo ładowania, ale też zajmujemy sie zaawansowanymi naprawami płyt głównych!

Profesjonalne naprawy płyt w Apple iPad

Jako jedenyni z nielicznych serwisów w Poznaniu oferujemy profesjoanlne i zaawansowane naprawy tabletów. Oprócz wymiany szybki, baterii czy inncyh podzespołow, które są podstawowymi zadaniami serwisu, zajmujemy się naprawa płyt głownych w urządzeniach apple. Nasz zespół składa się również pasjonatów elektroniki i urządzeń apple, co przekłada się na owocne wyniki w ich zrozumieniu i pozytwnie zakończonych naprawach.

W serwis iPad Poznań naprawiamy różnego rodzaju usterki, które mogą powstać na płycie głownej urządzenia. Tablet może przestać się uruchamiać, ekran może stracić podświetlanie, mogą wystąpić problemy z ładowaniem albo będzie uruchamiać się tylko do logo. Te wszystkie problemy może stwarząć płyta główna, ale jej wymiana jest bardzo kosztowna.

Dlatego jeśli masz podobne problemy warto zgłosić się na darmową diagnozę swojego Ipada, gdzie nasi serwisani dokładnie przeanalizują problem. Wszystkie wymienione usługi oraz wiele, wiele inncyh, które oferujemy są dosępne w bardzo konkurencyjnych cenach, nawet na rynku krajowym.

Przykładowy cennik napraw tabletów (aktualizacja 1.01.2024 )

TabletSymbolusługa serwisowacena naprawy
APPLE iPad 2serwis szybki - wymiana140
APPLE iPad 3serwis szybki - wymiana150
APPLE iPad 4serwis szybki - wymiana180
APPLE iPad 3 / 4serwis ekranu - wymiana250
APPLE iPad 6 2017A1822serwis szybki - wymiana250
APPLE iPad 7 2018A1893serwis szybki - wymiana270
APPLE iPad 8 2019A2270serwis szybki - wymiana280
APPLE iPad 9 2020A2428serwis szybki - wymiana300
APPLE iPad mini 1 / 2serwis szybki - wymiana200
APPLE iPad mini 1 / 2serwis złącza lcd300
APPLE iPad mini 3serwis szybki - wymiana240
APPLE iPad mini 4serwis szybki - wymiana450
APPLE iPad mini 5serwis szybki - wymiana500zł
APPLE iPad mini 6serwis szybki - wymiana700zł
APPLE iPad Airserwis szybki - wymiana200zł
APPLE iPad Air 2serwis szybki - wymiana450zł
APPLE iPad Air 3 2019A2152serwis szybki - wymiana550zł
APPLE iPad Air 4 2020A2316serwis szybki - wymiana800zł
APPLE iPad Air 5 2021A2588serwis szybki - wymiana850zł
APPLE iPad PRO 9,7"serwis szybki - wymiana500zł
APPLE iPad PRO 10,5"serwis szybki - wymiana480zł
APPLE iPad PRO 11" 1 / 2 genserwis szybki - wymiana800zł
APPLE iPad PRO 11" 3 /4 genserwis szybki - wymiana800zł
APPLE iPad PRO 12,9" 1 genserwis szybki - wymiana800zł
APPLE iPad PRO 12,9" 2 genserwis szybki - wymiana1000zł
APPLE iPad PRO 12,9" 3 genserwis szybki - wymiana1100zł
APPLE iPad PRO 12,9" 4 genserwis szybki - wymiana1150zł
Samsung Galaxy Tab A8 2021sm-x205serwis szybki - wymiana450zł
Samsung Galaxy Tab S2 8"t710 / t715serwis szybki - wymiana450zł
Samsung Galaxy Tab S2 9,7"t810 / t819serwis szybki - wymiana500zł
Samsung Galaxy Tab S3 9,7"t820 / t825serwis szybki - wymiana500zł
Samsung Galaxy Tab S4 8,4"t705serwis szybki - wymiana600zł
Samsung Galaxy Tab S4 10,5"t830serwis szybki - wymiana700zł
Samsung Galaxy Tab S5e 10,5"t720 / t25serwis szybki - wymiana550zł
Samsung Galaxy Tab S6 10,5"t860 / t865serwis szybki - wymiana700zł
Samsung Galaxy Tab S6 LiteP610serwis szybki - wymiana550zl
Samsung Galaxy Tab S7 11"t870serwis szybki - wymiana700zł
Samsung Galaxy Tab 3 Litet110serwis szybki - wymiana170zł
Samsung Galaxy Tab 3 7"t210serwis szybki - wymiana180zł
Samsung Galaxy Tab 3 7" 3Gt211serwis szybki - wymiana200zł
Samsung Galaxy Tab 3 8"t310serwis ekranu - wymiana420zł
Samsung Galaxy Tab 4 7"t230 / t235serwis szybki - wymiana150zł
Samsung Galaxy Tab 4 7"t230 / t235serwis ekranu - wymiana280zł
Samsung Galaxy Tab A 7"t280serwis szybki - wymiana450zł
Samsung Galaxy Tab A 2019t510 / t515serwis szybki - wymiana450zł
Samsung Galaxy Tab 4 10"t530 / t535serwis szybki - wymiana170zł
Samsung Galaxy Tab 4 10"t530 / t535serwis szybki - wymiana170zł
Samsung Galaxy Tab Et560serwis ekranu - wymiana600zł
Samsung Galaxy Tab A 10"t580 serwis szybki - wymiana200zł
Samsung Galaxy Notę 10"p600serwis szybki - wymiana550zł
Samsung Galaxy Tab 4 8,4"T700serwis szybki - wymiana450zł
Samsung Galaxy Tab 4 10,5"t800serwis szybki - wymiana500zł
Samsung Galaxy Notę Pro 12,2"t900serwis szybki - wymiana800zł
Lenovo Tab 10"TB-X103Fserwis szybki - wymiana220zł
Lenovo Tab 2 10"TB-X30Lserwis ekranu - wymiana280zł
Lenovo Tab 3 8"TB3-850mserwis ekranu - wymiana300zł
Lenovo Tab 4 10"TB-x304Lserwis szybki - wymiana180zł
Lenovo Tab 4 10"TB-x304Lserwis ekranu - wymiana300zł
Lenovo Tab 4 8"TB-8504fserwis ekranu - wymiana300zł
Lenovo Yoga Tab 3yt3-x50lserwis ekranu - wymiana330zł
Lenovo M7tb-7306serwis ekranu - wymiana330zł
Lenovo M8tb-8505serwis ekranu - wymiana250zł
Lenovo M10tb-X605serwis ekranu - wymiana320zł
Lenovo M10 2 gentb-X305serwis ekranu - wymiana320zł
Lenovo M10 Plustb-X606serwis ekranu - wymiana370zł
Lenovo M10 Plus 3 genTB-125FUserwis ekranu - wymiana520zł
Huawei MediaPad M3 Lite 10"serwis ekranu - wymiana370zł
Huawei MediaPad M3 10"serwis ekranu - wymiana400zł
Huawei MediaPad M5 Lite 8"serwis ekranu - wymiana550zł
Huawei MediaPad M5 Lite 10"serwis ekranu - wymiana550zł
Huawei MediaPad M5 PRO 10"serwis ekranu - wymiana500zł
Huawei MediaPad T3 7"serwis ekranu - wymiana300zł
Huawei MediaPad T3 8"serwis ekranu - wymiana300zł
Huawei MediaPad T3 10"serwis ekranu - wymiana300zł
Huawei MediaPad T5 10"serwis ekranu - wymiana450zł
ASUS Transformer BOOKT100taserwis szybki - wymiana220zł
ASUS Transformer BOOKT100tahserwis szybki - wymiana300zł
ASUS Transformer BOOKT100Hserwis ekranu - wymiana800zł
ASUS Transformer BOOKT101Hserwis ekranu - wymiana420zł
ASUS Transformer BOOK MiniT102Hserwis ekranu - wymiana420zł
ASUS Transformer BOOKT200serwis szybki - wymiana350zł
ASUS Transformer BOOKT300chiserwis szybki - wymiana750zł
Call Now Button