Naprawa i serwis telefonów Xiaomi Poznań

Wymiana szybki lub lcd, naprawy po zalaniu, uszkodzone gniazda, to i wiele więcej! ORYGINALNE części

Serwis i naprawa Xiaomi w Poznaniu

Smartphony, telefony na stałe zagościły w Naszym życiu i są nierozłaczną częscią pracy, nauki i rozrywki. Wszystkie urządzenie eksploatowane bardzo intensywnie jak telefony Xiaomi mogą zacząć działać nieprawidłowo lub ulec uszkodzeniu. Standardowo może wystąpić z bateria lub opogramowanie, lub z winy użytkownika może dojść do uszkodzenia ekranu lub gniazda ładowania. Upadki telefonów zdażyć się mogą każdemu, a wymiana wyświetlacza przywróci telefon do pełnej funkcjonalności. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów, którzy błyskawicznie i skutecznie zajmą się naprawą Twojego urządzenia mobilnego. Nasz serwis telefonów MJ Komputery to najlepsze rozwiązanie. Oferujemy naprawę smartfonów Xiaomi od początku pojawienia sie marki na polskim rynku. Bogaty wahlarz usług i konkurencyjne ceny to nasza domena. Zapraszamy.!

Tutaj znajdziesz przykładowy Cennik

  • Xiaomi

    Redmi Note

  • Xiaomi

    Redmi Pro

  • Xiaomi

    Mi 9

Nasz serwis telefonów Xiaomi zawsze z gwanarcją na naprawę!

Marka Xiaomi szybko została zaapróbowana przez polskich fanów i mocno weszła w rynek. Telefony tego producnta charakteryzują sie wysokimi parametrami technicznymi w przestępnej cenie. Jak każdy telefon jest narażony na zużycie i uszkodzenia powstałe z winy użytkownika. Najpoularniejszymi usterkami pojawiającymi się są uszkodzone wyświetlacze, gniazda USB czy płyty główne.

Nasz serwis śwadczy bogaty wahlarz usług serwisowania telefonów Xiaomi, dlatego bez problemu zajmiemy się usunięciem usterki w Twoim smartfonie. Dzięki doświadczeniu i wysokiej staranności, szybko zyskaliśmy uznanie w branży. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą oraz niezbędny profesjonalny srzęt serwisowy.

Naprawa telefonów Xiaomi to dla nas codzienność, dlatego szybko i dokładnie zajmiemy się serwisem Twojego smartfona. Nasi pracownicy służ doradzctwem i dobrą radą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące świadczonych przez nasz serwis usług to zapraszamy do kontaktu. Działamy w mieście Poznań, na dzielnicy Jeżyce, już od kilkunastu lat! W tym czasie Nasza oferta bardzo się rozrosła. Zapraszamy do skorzystania z serwisu z wieloletnim doświadczeniem!

 

 

 

Naprawy Xiaomi Redmi Mi serii 4-10 w wersji Note, lite czy Pro

Pogwarancyjny serwis telefonów Xiaomi

Wymiana gniazd USB, SIM

Naprawy po zalaniu

Wymiana baterii

Montujemy również ORYGINALNE części.

Przy wymianie samej szybki zostaje oryginalny LCD.

Gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

 

 

Wymiana baterii w telefonach Xiaomi w Poznaniu.

Słaba bateria w smartfonie potrafi być bardzo uciązliwa. Taka drobna usterka może bardzo frustrować, bo telefon nie jest w stanie działać porawnie do końca dnia. Ciągłe przyzwyczajenie do noszenia powerbanku lub ciągłego wiszenia na ładowarce to nie jest dobre rozwiązanie. Napewno żaden użytkownik smartphona Xiaomi nie marzy o takim rozwiązaniu.

Jeżeli twoja bateria w telefonie Xiaomi odmawia już posłuszeństwa, najwyższy czas wybrać się do serwisu. Wymiana baterii Xiaomi w naszym serwisie w Poznaniu to prosta i szybka operacja. Fachowo zajmiemy się twoim smartfonem, profesjonalna wymiana odbywa się tylko na oryginalnych częściach. Czas działania i wydajność pracy w końcu będą takie, jak powinny być. Wymiana baterii w Xiaomi wydłuży żywotnośc na codzień, ale również odwlecze kosztownej przesiadki na kolejny model. Wymiana baterii względem wartości urządzenia nie jest wygórowana i przybliżeniu to koszt 150zł, oczywiście w zależności od modelu.. Cena zawiera koszty samego ogniwa, a także profesjonalnej wymiany w serwisie.

 

 

Wymiana szybki / wyświetlacza Xiaomi Poznań

To jedna z najważniejszych części każdego smartfona Xiaomi, która w najnowszych modelach zajmuje prawie 90% frontu urządzenia. Mowa oczywiście o ekranie. To także bardzo delilatny element smartphonu, który podatny jest na uszkodzenia. Nieważne, jak bardzo się starasz i tak prędzej czy później mogą pojawić się rysy, a nawet pęknięcia. Jedynym wyjściem z takiej sytuacji jest profesjonalna naprawa telefonu .

Wymiana wyświetlacza Xiaomi nie jest skomplikowaną usługą. Aby jednak wszystko poszło dobrze, potrzebna jest wiedza i doświadczenie pracowników, a także odpowiedni narzędzia serwisowe. W Naszym serwisie zapewniamy to wszystko, a do tego mamy konkurencyjne ceny i możliwie krótkie terminy napraw.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi odbywa się według ściśle określonych reguł, a wszystko po to, aby wszystko przebiegło według zaleceń producenta. Wymieniamy wyświetlacze i zastępujemy je fabrycznie nowymi, oryginalnymi lub zamiennymi elementami.

Przy zastosowaniu oryginalnych części po naprawie jakość wyśweitlanego obrazu będzie taka jak powinna, a telefon będzie wygladał jak nowy.

Koszt naprawy jest uzależniony od wielkości, a także od klasy urządzenia. W starszych i mniejszych urządzeniach Xiaomi ta operacja może kosztować od około 200-300 zł. Aktualne flagowce i smartfony z zakrzywionymi ekranami – w tym przypadku koszt wymiany jest już wyższy, ale zawsze staramy się utrzymywać konkurencyjne ceny napraw wymiany wyświetlacza.

 

 

Xiaomi- naprawa przycisków i złącz

Przyciski funkcyjne przestały działać, albo masz problem z ładowaniem ? Zalecamy wymiane tasiemki z uciążliwym elementem Twojego telefonu. Wystarczy jeden nie działający guzik w prostej funkcjonalności telefonu i już potrafi doprowadzić nas do niepotrzebnych nerwów i frustracji.

Znamy na to lekarstwo i z miłą chęcia sprawdzimy w czym dokładnie leży problem i usuniemy go.

 

 

Xiaomi - serwis po zalaniu

Świetniew wyglądające i szybko działające smartphony marki Xiaomi, które są przygotowane na kontakt z cieczą nie zawsze się przed nią bronią. Niestety z czasem użytkowania telefonów kondycja baterii ulega pogorszeniu to i wrażliwośc na czynniki zewnętrzne również.

Najgorszym co może zdażyć się Naszym klientom to zalanie, czy też delikatne zamoczenie urządzenia Xiaomi. Uszkodzenia spowodowane przez ciecz mogą być delikatne i wystarczy telefon otworzyć i za pomocą specjalnych płynów i narzędzi wyczyścić zalane elementy i telefon wraca do żywych. Gorsze niestety są przypadki gdzie ciecz wdziera się w każdy zakątek telefonu, wtedy naprawa jest dużo bardziej skomplikowa i niestety kosztowna.

Nasi specjaliśći z wieloletnim doświadczeniem podejmą się każdego, nawet najtrudniejszego zadania, by sprostać wymganiom Naszych klientów. Zaawansowane naprawy płyt głównych po zalaniu nie tylko telefonów Xiaomi to nasz chleb powszedni.

Najważniejsze, by telefonu nie podłączać do źródła prącu i jak najszybciej dostarczyć do serwisu Xiaomi Poznań. Szybsza reakcje daje wieksze szanse na uratowanie sprzętu. Zapraszamy!

 

 

Wymiana obudowy i tylnej klaki Xiaomi Poznań

Pamiętacie to uczucie, kiedy odpakowujecie z opakowania nowy telefon? Obudowa bez żadnej ryski, błyszczący ekran, długo trzymająca bateria – to wyczekiwane cechy smartfona Xiaomi. Czy uszkodznie obudowy wływa na pracę naszego urządzenia? Nie bardzo, ale czasem wstyd go wyjąć przy znajomych. Nie musi tak być, wymieniamy obudowy i tylne klapki w telefonach Xiaomi a cena za usługe nie jest wygórowana.

O szczegóły trzeba zapytać serwis Xiaomi – nasi specjaliści z pewnością nie zostawią was samych z takim problemem i zaproponują korzystne rozwiązanie wizualne i cenowe. Wymiana obudowy sprawi, że poczujecie się jakbyście właśnie kupili nowy sprzęt. Idealnie gładkie plecki smartfona sprawią radość każdemu użytkownikowi! Serwis Xiaomi zapewnia, że cały proces wymiany klapki jest nieinwazyjny i niedrogi. Używamy elementów najwyższej jakości, by Nasi klienci byli zawsze zadowoleni!

 

 

*Przykładowy cennik najpopularniejszych napraw telefonów Xiaomi (aktualny na dzień 1.05.2021 )

Serwis telefonów Xiaomi - ceny BRUTTO
Model Usługa Cena
Xiaomi Mi 4 wymiana lcd 200
     
Xiaomi Mi 5 / 5X wymiana lcd 210
     
Xiaomi Mi 5S wymiana lcd 250
     
Xiaomi Mi 6 wymiana lcd 250
     
Xiaomi Mi 8 Lite wymiana lcd 240
     
Xiaomi Mi 8 wymiana lcd 380
     
Xiaomi Mi 9 Lite wymiana lcd 350
     
Xiaomi Mi 9T / 9T pro wymiana lcd 400
     
Xiaomi Mi Max 2 wymiana lcd 250
     
Xiaomi Mi Max 3 wymiana lcd 300
     
Xiaomi Mi Mix 2 wymiana lcd 250
     
Xiaomi Mi Mix 3 wymiana lcd 450
     
Redmi 4A, 4X, Note 4X wymiana lcd 180
Redmi 4A, 4X, Note 4X wymiana gniazda USB 80
Redmi 4A, 4X, Note 4X wymiana baterii 100
     
Redmi 5, 5 Plus, Note 5 wymiana lcd 200
Redmi 5, 5 Plus, Note 5 wymiana gniazda USB 80
Redmi 5, 5 Plus, Note 5 wymiana baterii 100
     
Redmi 6, 6a, 6 Pro wymiana lcd 200
Redmi 6, 6a, 6 Pro wymiana gniazda USB 80
Redmi 6, 6a, 6 Pro wymiana baterii 100
     
Redmi 7, 7a wymiana lcd 180
Redmi Note 7 wymiana lcd 220
Redmi 7, 7a wymiana gniazda USB 80
Redmi 7, 7a wymiana baterii 100
     
Redmi 8, 8a wymiana lcd 200
Redmi Note 8 wymiana lcd 220
Redmi Note 8T wymiana lcd 250
Redmi Note 8 PRO wymiana lcd 280
Redmi 8, 8a wymiana gniazda USB 80
Redmi 8, 8a wymiana baterii 100
     
Redmi Note 9, 9S wymiana lcd 280
Redmi Note 9 PRO wymiana lcd 300
Redmi 9 wymiana gniazda USB 80
Redmi 9 wymiana baterii 100
Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt