Naprawa i serwis telefonów Samsung Poznań


Wymiana szybki lub lcd, naprawy po zalaniu, uszkodzone gniazda, to i wiele więcej!


Nasza firma MJ Komputery to jeden z pierwszych serwisów telefonów Samsung w mieście Poznań. Serwis Nasz oferuje nie tylko profesjonalne naprawy na wysokim poziomie, ale również starymy się trzymać bardzo konkurencyjne ceny świadczonych usług.

Naprawy realizujemy w nakrótszym możliwym terminie. Załogę Naszego serwisu tworzy przeszkolona kadra z wieloletnim doświadczeniem, którzy skrupulatnie zajmują się każdym urządzeniem jak swoim.

Do naprawa używamy specjalistycznego sprzętu diagnostycznego oraz oryginalnych części marki Samsung. Tylko oryginalne części gwarantują wysoką jakość napraw.

Nasz serwis telefonów Samsung w Poznaniu oferuje naprawy w najkrótszym możliwym terminie. Zachęcamy do kontaktu!

Tutaj znajdziesz przykładowy Cennik

Pogwarancyjny serwis telefonów Samsung Galaxy

Gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji, nawet do 365 dni.

Wiekszość napraw wykonywujemy do 2 dni roboczych

 

 

Wymiana baterii w telefonie Samsung Poznań.

Uważasz, że naprawa Twojego telefonu Samsung będzię droga i niopłacalna? Niepotrzebnie! Profesjonalny serwis Samsung Poznań wcale nie musi być drogi. Jeżeli twój smartfon firmy Samsung nie działa już tak dobrze, jak kiedyś, powierz go w Nasze ręce.

Jednym z najczęściej i najszybciej zużywających się podzespołów jest bateria . To normalne, że po miesiącach lub latach używania telefonu, czas działania telefonu na jednym ładowaniu znacząco się skraca. Rozwiązaniem tego problemu jest wymiana baterii Samsung, najlepiej na nową, oryginalną.

Zostawiając swoje urządzenie w Naszym serwisie nie musisz się niczego obawiać – specjaliści zainstalują fabrycznie nowy, oryginalny akumulator , dedykowany do Twojego modelu. Naprawa Samsung Poznań przeprowadzana jest z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, zgodnie z zaleceniami producenta. Wykorzystujemy jedynie oryginalne części od sprawdzonych dostawców.

Dla klienta oznacza to spokój na długi czas – po wymianie, telefon będzie działać tak samo jak nowy. Wymiana baterii Samsung to najprostszy sposób na poprawę wydajności swojego smartfona. W dodatku, za całość zapłacisz ułamek ceny nowego sprzętu. Ceny usług zaczynają się już od 80 złotych. Nawet w przypadku najnowszych flagowców koreańskiego producenta, wymiana baterii nie wywoła spustoszenia w Twoim portfelu. Nowe ogniwo do Samsung Note 9, czy Galaxy S10 to wydatek około 250 złotych.

Nie bój się, że będziesz bez telefonu przez wiele dni – po umówieniu możliwy będzie montaż tego samego dnia.

 

 

Wymiana szybki w telefonie Samsung Poznań

Szpecące ryski albo stłuczone szkło? Ten problem w telefonach Samsung można łatwo i profesjonalnie rozwiązać. Wymiana szybki w telefonie Samsung jest skomplikowana, a dzięki wykorzystywaniu do tego profesjonalnych urządzeń gwarantujemy, że po wszystkim nie będzie żadnych śladów na obudowie.

Telefon po Naszej usłudze znów wygląda jak nowy i działa bezawaryjnie. Dzięki wieloletniemy doświadczenie posiadamy bogatą oferte od starszych modeli Samsunga po bieżace modele takie jak S21 czy A52. Pracujemy szybko i dokładnie – czas przebywania urządzenia w serwisie ograniczamy do minimum potrzenego do naprawy.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, ale w przystępnych cenach. Wymiana samej szybki jest dużo niższa niż wymiana całego ekranu. Konkurencyjne ceny napraw również powinny zachęcić Was do skorzystania z Naszych usług.

Oczywiście, ostateczny koszt zależy od konkretnego modelu i skali uszkodzeń. Zawsze staramy sie wymienić sama szybke, ale jeśli jest problem z obrazem lub dotykiem trzeba już wymienić cały ekran.

 

 

Naprawa szybki Samsung w korzystnej cenie

Wymiana szybki w telefonie Samsung jest dość czasochłonna, jednak na pewno dużo korzystniejsza cenowo niż cały ekran. Dzięki naszej naprawie odzyskasz swój ukochany telefon i nie będziesz musiał wydawać fortuny na wymiane całego wyświetlacza.

W naszym cenniku znajdziesz przykładowe ceny poszczególnych usług, są to ceny orientacyjne byś mógł porównać Nas z konkurencją.

Zawsze warto się z nami skontaktować i ustalić szczegóły, ponieważ ceny szybko się zmieniają, a i stali klienci mogą liczyć narabaty. Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami, a możesz to zrobić zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Nasz serwis mieście się przy ulicy Szamarzewskiego, czynny jest w godzinach 10-18. Zapraszamy chętcnyh do kontaktu.

 

 

Wymiana ekranu lcd w telefonie Samsung

Wypalone piksele albo problem z wyświetlaniem poprawnie orazu? Ten problem w smartphonach firmy Samsung można łatwo i szybko rozwiązać. Wymiana wyświetlacza lcd lub Amoled nie jest skomplikowana, a dzięki wykorzystywaniu do tego specjalnych urządzeń gwarantujemy, że po wszystkim będziesz zadowolony.

Telefon Samsung po wymianie oryginalnego ekranu świeci i działa jak taki wyjęty z pudełka. Posiadamy dostęp do częsci telefonów starszych jak i nowszych, także żadne urządznie jest nam obce i nie stanowi problemu.. Pracujemy szybko i dokładnie – czas przebywania urządzenia w serwisie ograniczamy do minimum, dzięki czemu możesz cieszyć się z efektu naprawy niemal natychmiast.

Opierając Nasz serwis na oryginalnych częściach mamy też na uwadzę cenę za części. Współpracując ze stałymi dostawcami jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne ceny napraw. Jeśli będzie to możliwe, wymienimy jedynie uszkodzone szkło, a dzięki temu naprawa Samsunga może być tańsza nawet o połowę.

 

 

Fachowa wymiana ekranu Samsung Poznań

Wymiana wyświetlacza w Samsung Galaxy może być dość kosztowna, jednak wszystko zależy od wersji i dokładnego modelu, dlatego zawsze warto skorzystać z możliwości kontaktu z naszą firmą i poprosić o darmową wycenę naprawy.

Zawszę przeprowadzimy dla Ciebie wycenę. Zawsze stawiamy na pełen kontakt z naszymi klientami, dzięki czemu są oni w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Staramy się spełniać ich wszystkie oczekiwania, a także informować ich o podejmowanych przez Nas postępach i odbiorze telefonu.

Zawsze chętnie doradzimy czy warto podjąć decyzję o naprawie, a może tylko odzyskać dane i przenieść się na nowy.

Proszę wziąść pod uwagę, iż wymiana ekranu może się okazać dosyć skomplikowana i nie należy jej wykonywać w domu bez doświadczenie i odpowiednich narzędzi. Może to skończyć się znacznie poważniejszą awarią płyty głównej telefonu, a jej naprawa będzie po prostu droższa i mniej opłacalna.

 

 

samsung - nie włacza się, nie ładuje

Przyciski funkcyjne przestały działać, albo masz problem z ładowaniem ? Zalecamy wymiane tasiemki z uciążliwym elementem Twojego samsunga. Wystarczy jeden nie działający guzik w prostej funkcjonalności telefonu i już potrafi doprowadzić nas do niepotrzebnych nerwów i frustracji.

Znamy na to lekarstwo i z miłą chęcia sprawdzimy w czym dokładnie leży problem i usuniemy go.

 

 

Naprawa telefonu Samsung po zalaniu.

Wieloletnie doświadczenie w naprawach telefonów nie opiera się tylko o podstawe usługi wymiany ekranu czy baterii. Naszym klientom oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis urządzeń firmy Samsung.

Niestety częstym przypadkiem na Naszych stołach to smartphony po zalaniu czy też nawet delikatnym zmoknięciu. W takiej sytuacji każdy przypadek jest inny i zawsze wymaga indywidualnego podejścia do naprawy. Wszystkie telefony są otwierane, kąpane w wanience ultradźwiękowej w celu ich wyczyszczenia, osuszane i dopiero można przystępować do diagnozy uszkodzeń.

Nasi fachowi serwisani chętnie podejmują rękawice przy trudnych przypdkach i tak łatwo nie odpuszczamy uszkodzeń płyt głównych po zalaniu. Zawsze ich naprawa wiązę się z odzyskaniem danych klienta, które znajdują się na urządzeniu w jego wbudowanej pamięci.

W każdym przypadku diagnoza i wycena naprawy jest darmowa, więc jeśli się wahasz czy warto naprawiać warto dostarczyć telefon Samsung do serwisu na weryfikację problemu.

 

Instalacja oprogramowania Samsung oraz blokada FRP

W naszym serwisie oprócz usterek sprzętowych roziwązujemy problemy systemowe w telefonach Samsung. Wszyscy producenci smartfonów coraz częściej stawiają na dedykowane środowiska systemowe dla swoich urządzeń. Większość telefonów w dzisiejszych czasach opartych jest o popularny system Android, ale początkowo korzystali ze swoich dedykowanych systemów operacyjnych. Samsung jednak wciąż zamierza wyposażać swoje urządzenia w system Android i jego najnowsze wersje. Zostanie przy tym systemie jest dobre dla użytkowanka, gdyż zostaliśmy do niego przyzwyczajenie i nie mamy problemu z przesiadką na nowy telefon.

Uniwersalność systemu dostarczonego przez firme google na wszystkie modele telefonu niestety przynosi również nieoczekiwane wypadki. Zdarza się, że aktualizacja może sporo zmienić kwestii działania telefonów – od poprawy stabilności przez nowe sterowniki ładowania baterii aż po kosmetyczne zmiany na wyświetlaczu powiadomień. Kiedy nasz smartfon nie chce się włączyć zawieszając się ciągle na logo, możemy spróbować zaktualizować oprogramowanie, bez utraty danych, ale nie zawsze jest to możliwe.

Nowe aktualizacje mogą poprawić działanie telefonu, ale również pogorszyć niektóre funkcję. Wtedy zalecane jest zrobienie kopii zapasowaj danych i wgranie oprogramowania na nowo ( na czysto ).

Oddając swoje urządzenie do MJ Komputery, możesz być pewny, że nasz serwis telefonów Samsung w Poznaniu wgram oryginalny system i przywrócimy poprawność działania sprzętu! Usługi takie wykonywujemy w cenie 80-120 zł w zależności od przypadku i złożonośći problemu.

 

Wymiana portu łądowania USB Samsung Poznań

Bardzo popularnym i częstym problem w telefonach marki Samsung jest port ładowania. Gniazdo USB pełni dwie funkcje w telefonie, jest to ładowanie oraz komunikacji z komputerem. Problem uszkodzenia może objawiać się w różnojaki sposób. Oprócz łatwych do określenia - nie łąduje, nie łaczy z komputerm może również ładować wolniej, kabel może nie w pełni mieścić się w gnieździe, lub kominikacja z komputerem może przerywać czy też być bardzo powolna i uciążliwa. W nowszych portach USB C również może przestać działać szybkie łądowanie po kablu.

Wieloletnie doświadczenie Naszej firmy po dostarczeniu telefonu Samsung do serwisu od razu rozpozna przyczynę usterki i szybko przystąpi do naprawy. Większośc gniazd do popularnych modeli mamy na miejscu, dzięki czemu czas usługi staramy zmniejszyć do minimum.

Wymiana gniazda zawsze odbywa się na oryginalnych częściach i nie uznajemy tutaj kompromisów. Profesjonalne lutowanice i wyszkolona kadra to również zaplecze, którym śmiało możemy się pochwalić. Masz problem z gniazdem ? Przyjdź do MJ Komputery, serwisu telefonów Samsung w Poznaniu.

 

Wymiana tylnej klapki Samsung Poznań

Etui i szkło na ekran smartfona to dobra metoda zabezpieczenia naszego telefonu. Niezależnie jak drogie i wypasne będzie nasz case czy folia, zawsze istnieje ryzyko, że uszkodzenia smartphona Samsung. Tylna obudowa w większości współczesnych smartfonów wykonana jest ze szkła.

Nowoczesne podejście do obudowy jest ładne i funkcjonalne ( ładowanie bezprzewodowe ), ale niestety wielkim minusem jest jego kruchość. Ta część telefonu jest bardzo narażona na uszkodzenia, nie tylko w wyniku upadku, ale nawet mocniejsze uderzenie może zaszkodzić. Do wymiany tylnej klapki oudowy używamy oryginalnych części, ale na życzenie klienta możemy zamontować tańszy odpowienik. Klapka nie pełni żadnej funkcji, wiec tańszy zamiennik tak samo spełni swoja rolę.

Naprawiony w ten sposób telefon ma wszystkie właściwości fabrycznego egzemplarza, a cały proces wymiany przeprowadzamy w najkrótszym możliwym terminie. Po wcześniejszym umowieniu jesteśmy w stanie wykonać ten proces tego samego dnia.

 

Cennik Samsung - aktualny na dzień 01.04.2021

Serwis telefonów Samsung - ceny części wraz wymianą - ceny BRUTTO
Marka Model - usługa Cena
Samsung Galaxy A10 ( A105 ) wymiana samej szybki 220
Samsung Galaxy A10 ( A105 ) wymiana szybki z lcd 350
Samsung Galaxy A10 ( A105 ) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A10 ( A105 ) wymiana gniazda USB 120
Samsung Galaxy A10 ( A105 ) wymiana klapki zamiennik 120
     
Samsung Galaxy A10s ( A107) wymiana samej szybki 220
Samsung Galaxy A10s ( A107 ) wymiana szybki z lcd 300
Samsung Galaxy A10s ( A107) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A10s ( A107) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A10s ( A107) wymiana USB 100
     
Samsung Galaxy A20e ( A202) wymiana samej szybki 220
Samsung Galaxy A20e ( A202) wymiana szybki z lcd 320
Samsung Galaxy A20e ( A202) wymiana baterii 180
Samsung Galaxy A20e ( A202) wymiana gniazda USB 120
Samsung Galaxy A20e ( A202) wymiana klapki zamiennik 120
     
Samsung Galaxy A20 ( A205) wymiana samej szybki 220
Samsung Galaxy A20 ( A205) wymiana szybki z lcd 380
Samsung Galaxy A20 ( A205) wymiana baterii 180
Samsung Galaxy A20 ( A205) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A20 ( A205) wymiana usb 120
     
Samsung Galaxy A21s ( A202) wymiana szybki 250
Samsung Galaxy A21s ( A202) wymiana szybki z lcd 320
Samsung Galaxy A21s ( A202) wymiana baterii 180
Samsung Galaxy A21s ( A202) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A21s ( A202) wymiana usb 120
     
Samsung Galaxy A30s ( A307) wymiana szyki 250
Samsung Galaxy A30s ( A307) wymiana ekranu 330
Samsung Galaxy A30s ( A307) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A30s ( A307) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A30s ( A307) wymiana usb 120
     
Samsung Galaxy A40( A405 ) wymiana samej szybki 220
Samsung Galaxy A40( A405 ) wymiana szybki z lcd 350
Samsung Galaxy A40( A405 ) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A40( A405 ) wymiana klapki zamiennik 220
Samsung Galaxy A40( A405 ) wymiana gniazda USB 120
     
Samsung Galaxy A41 ( A415) wymiana samej szybki 250
Samsung Galaxy A41 ( A415) wymiana szybki z lcd 400
Samsung Galaxy A41 ( A415) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A41 ( A415) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A41 ( A415) wymiana usb 120
     
Samsung Galaxy A50( A505) wymiana samej szybki 220
Samsung Galaxy A50( A505) wymiana szybki z lcd 400
Samsung Galaxy A50( A505) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A50( A505) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A50( A505) wymiana gniazda USB 120
     
Samsung Galaxy A51 ( A515) wymiana samej szybki 250
Samsung Galaxy A51 ( A515) wymiana szybki z lcd 450
Samsung Galaxy A51 ( A515) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A51 ( A515) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A51 ( A515) wymiana usb 120
     
Samsung Galaxy A51 5G ( A516) wymiana szybki z lcd 500
Samsung Galaxy A51 5G ( A516) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A51 5G ( A516) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A51 5G ( A516) wymiana usb 120
     
Samsung Galaxy A70 ( A705 ) wymiana samej szybki 250
Samsung Galaxy A70 ( A705 ) wymiana szybki z lcd 550
Samsung Galaxy A70 ( A705 ) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A70 ( A705 ) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A70 ( A705 ) wymiana gniazda USB 120
     
Samsung Galaxy A71 ( A715) wymiana samej szybki 280
Samsung Galaxy A71 ( A715) wymiana szybki z lcd 480
Samsung Galaxy A71 ( A715) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A71 ( A715) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A71 ( A715) wymiana usb 120
     
Samsung Galaxy A72 ( A725) wymiana samej szybki 320
Samsung Galaxy A72 ( A725) wymiana szybki z lcd 600
Samsung Galaxy A72 ( A725) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy A72 ( A725) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A72 ( A725) wymiana usb 120
     
Samsung Galaxy A80 ( A805 ) wymiana samej szybki 300
Samsung Galaxy A80 ( A805 ) wymiana szybki z lcd 450
Samsung Galaxy A80 ( A805 ) wymiana baterii 220
Samsung Galaxy A80 ( A805 ) wymiana klapki zamiennik 120
Samsung Galaxy A80 ( A805 ) wymiana gniazda USB 120
     
Samsung Galaxy S8 ( G950f ) wymiana szybki 420
Samsung Galaxy S8 ( G950f ) wymiana szybki z lcd (czarna ramka) 800
Samsung Galaxy S8 ( G950f ) wymiana baterii 180
Samsung Galaxy S8 ( G950f ) wymiana tylnej klapkii (oryginalna ) 250
Samsung Galaxy S8 ( G950f ) wymiana tylnej klapkii ( zamiennik ) 120
Samsung Galaxy S8 ( G950f ) wymiana gniazda USB 220
     
Samsung Galaxy S8+ ( G955f ) wymiana szybki 460
Samsung Galaxy S8+ ( G955f ) wymiana szybki z lcd 850
Samsung Galaxy S8+ ( G955f ) wymiana baterii 180
Samsung Galaxy S8+ ( G955f ) wymiana tylnej klapkii (oryginalna ) 250
Samsung Galaxy S8+ ( G955f ) wymiana tylnej klapkii ( zamiennik ) 120
Samsung Galaxy S8+ ( G955f ) wymiana gniazda USB 220
     
Samsung Galaxy S9 ( G960f ) wymiana szybki 500
Samsung Galaxy S9 ( G960f ) wymiana szybki z lcd 950
Samsung Galaxy S9 ( G960f ) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy S9 ( G960f ) wymiana tylnej klapkii (oryginalna ) 250
Samsung Galaxy S9 ( G960f ) wymiana tylnej klapkii ( zamiennik ) 120
Samsung Galaxy S9 ( G960f ) wymiana gniazda USB 220
     
Samsung Galaxy S9+ ( G965f ) wymiana szybki 520
Samsung Galaxy S9+ ( G965f ) wymiana szybki z lcd 1000
Samsung Galaxy S9+ ( G965f ) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy S9+ ( G965f ) wymiana tylnej klapkii (oryginalna ) 250
Samsung Galaxy S9+ ( G965f ) wymiana tylnej klapkii ( zamiennik ) 120
Samsung Galaxy S9+ ( G965f ) wymiana gniazda USB 220
     
Samsung Galaxy S10e ( G970f ) wymiana szybki 450
Samsung Galaxy S10e ( G970f ) wymiana szybki z lcd 800
Samsung Galaxy S10e ( G970f ) wymiana baterii 200
Samsung Galaxy S10e ( G970f ) wymiana tylnej klapkii (oryginalna ) 250
Samsung Galaxy S10e ( G970f ) wymiana tylnej klapkii ( zamiennik ) 120
Samsung Galaxy S10e ( G970f ) wymiana gniazda USB 220
     
Samsung Galaxy S10 lite ( G770f ) wymiana szybki 400
     
Samsung Galaxy S10 ( G973f ) wymiana szybki 550
Samsung Galaxy S10 ( G973f ) wymiana szybki z lcd 1050
Samsung Galaxy S10 ( G973f ) wymiana baterii 220
Samsung Galaxy S10 ( G973f ) wymiana tylnej klapkii (oryginalna ) 280
Samsung Galaxy S10 ( G973f ) wymiana tylnej klapkii ( zamiennik ) 150
Samsung Galaxy S10 ( G973f ) wymiana gniazda USB 220
     
Samsung Galaxy S10+ ( G975f ) wymiana szybki 600
Samsung Galaxy S10+ ( G975f ) wymiana szybki z lcd 1100
Samsung Galaxy S10+ ( G975f ) wymiana baterii 250
Samsung Galaxy S10+ ( G975f ) wymiana tylnej klapkii (oryginalna ) 280
Samsung Galaxy S10+ ( G975f ) wymiana tylnej klapkii (ceramiczna ) 350
Samsung Galaxy S10+ ( G975f ) wymiana tylnej klapkii ( zamiennik ) 150
Samsung Galaxy S10+ ( G975f ) wymiana gniazda USB 220
     
Samsung Galaxy S10+ 5G ( G977f ) wymiana szybki 650
     
Samsung Galaxy S20 FE ( G781f ) wymiana szybki 450
     
Samsung Galaxy S20 ( G980f ) wymiana szybki 600
Samsung Galaxy S20 ( G980f ) wymiana szybki z lcd 1100
Samsung Galaxy S20+ ( G985f ) wymiana szybki 650
Samsung Galaxy S20+ ( G985f ) wymiana szybki z lcd 1100
     
Samsung Galaxy S20 Ultra ( G988f ) wymiana szybki 650
     
Samsung Galaxy S21 ( G991f ) wymiana szybki 650
Samsung Galaxy S21+ ( G996f ) wymiana szybki 700
Samsung Galaxy S21 Ultra ( G998f ) wymiana szybki 800

 

 

 

Pozniżej znajdziesz trasę dojazdu do Nas: Szamarzewskiego 56.

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań

Kontakt