Naprawa i serwis telefonów Poznań

Wymiana szybki, naprawy po zalaniu, uszkodzone gniazda, to i wiele więcej!

Zawsze darmowa diagnoza.

 

 

Serwis telefonów Poznań - Mj-Komputery - kim jesteśmy?

 

serwis telefonów komórkowych PoznańFirma swoją działalność rozpoczeła w 2008 i jej głównym kierunkiem była naprawa elektroniki, która przerodziła się również w serwis telefonów komórkowych i smartfonów. Nasz zespół składa się z doświadczonych serwisantów, którzy mają podział obowiązków ze względu na różne działy i kategorie napraw w serwisie. W telefonach komórkowych zajmujemy się wszelkimi usterkami programowymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

W chwili obecnej nasz profesjonalny serwis znajduje się przy ulicy Szamarzewskiego 56 w mieście Poznań z wejściem od ulicy z widocznym szyldem. Dotrzeć do Nas można komunikacją miejską, jak i wygodnie samochodem, parkując w pobliżu serwisu.

MJ Komputery jako serwis GSM oferuje bogaty wachlarz usług serwisowych począwszy od prostych instlacji systemu w telefonie, wymianie szybek czy baterii w smartfonach po skomplikowane naprawy elektroniki np. po zalaniu. Wiemy jak ważna jest dla naszych Klientów szybka naprawa telefonu, dlatego zapewniamy błyskawiczną realizację zleceń.


 

 

 

 

Jak wygląda naprawa telefonów od "środka" w naszym serwisie w Poznaniu?

 

W Naszym serwisie telefonów w mieście Poznań obowiązuje zasada: ZAWSZE darmowa diagnoza. Nie pobieramy żadnych opłat przed przystąpieniem do diagnozy czy też naprawy telefonu. Jeśli ocenienie kosztów nie jest możliwe po dostarczeniu urządzenia do serwisu, sprzęt zostaje na diagnozę i wycenę usterki, a po kontakcie z Klientem i zatwierdzeniem usług przystępujemy do naprawy telefonu czy też smartfona.

serwis telefonów komórkowych Poznań Wiemy jak ważna dla naszych Klientów jest szybka i profesjonalna naprawa urządzeń. Nasza firma MJ Serwis ma zawsze na celu jakość swoich usług, dlatego bazowe cenniki usług serwisu opierają się o części oryginalne i takowe też stosujemy. Oczywiście jesteśmy otwarci na dobrej jakości zamienniki w razie niedostępności części oryginalnych lub w przypadku obniżenia kosztów naprawy. Także oferta i dostępność części wykorzystywana do serwisowania telefonów powinna zadowolić każdego Klienta. Naszym głównym celem są nie tylko naprawy telefonów, ale przede wszystkim uśmiech i radość Klientów, zadowolonych z naszych usług.

/Wieloletnie doświadczenie oraz staż w serwisowaniu telefonów w Poznaniu nauczyły Nas, iż nie tylko liczy się rzetelność napraw, ale także szybka dostępność do części. Dzięki dużemu zapleczu serwisowemu posiadamy większość popularnych części na miejscu i możemy zaproponować wymianę podzespołów w ten sam dzień roboczy (oczywiście jeśli jest to możliwe technicznie). Przykładem mogą być wymiany baterii, gniazd, a nawet szybek w więkoszości telefonów marki Apple.

Serwis telefonów obejmuje naprawy telefonów i smartfonów takich firm jak: apple, samsung, huawei, LG, xiaomi, oneplus, xperia oraz inne. Staramy się uaktualniać Naszą ofertę o bieżące modele zaraz po ich premierze lub gdy tylko pojawią się dostępne części do danego modelu. W poszczególnych podstronach strony internetowej można znaleźć więcej informacji o markach telefonów oraz najpopularniejszych modelach wraz z oferowanymi przez Nas usługami i cenami.

Wszystkie nasze usługi serwisowe oraz montowane części przez nasz profesjonalny serwis są objętę pisemną gwarancją.

 

Serwis telefonów obejmuje:

serwis telefonów komórkowych Poznań

 

 • wymiana szybki - zajmujemy sie wymiana samej szybki, gdy wyświetlacz działa.
 • wgrywanie nowego firmware - jeśli telefon uruchamia sie tylko do logo
 • naprawa telefonów po zalaniu - czyszczenie oraz wymiana uszkodzonych elementów
 • wymiana wyświetlaczy LCD - jeśli ekran jest zbity czy rozlany, lub szwankuje dotyk
 • brak sieci komórkowej - naprawa modułu BASEBAND gdy nie można się zalogować do sieci
 • naprawa gniazd ładowania - lutowanie portów USB
 • wymiana obudów i klapek - prostowanie, wymiana pogiętych lub uszkodznych elementów konstrukcji telefonwów
 • czyszczenie telefonów
 • naprawa telefonów po upadku - wymiana uszkodzonych wyświetlaczy, korpusów oraz elektroniki
 • rozklejanie i klejenie szybek do lcd za pomocą kleju LOCA - wymiana samej szybki gdzie inni wymieniają całe ektrny za dużą kwotę
 • kompleksowe naprawy pogwarancyjne

Wymiana baterii w telefonie.

Twój telefon już nie działa tak długo jak kiedyś? Ciągle myślisz o tym czy nie rozładuje się przed powrotem do domu? Nie wyobrażasz sobie wyjścia bez powerbanku? Czas rozważyć wymianę baterii.

Telefon wyłącza się niespodziewanie w różnych okolicznościach? Podczas zimy również nie możesz na niego liczyć, bo przy niskich temperaturach ma problemy z uruchaomieniem się? Jest to objaw uszkodzonej baterii - pora na serwis.

Nasz serwis telefonów w Poznaniu wykonuje usługę wymianny baterii. Oczywiście korzystamy tylko z oryginalnych części zapewniając dobrą jakość usługi i zadowolenie klienta. Nowa, oryginalna bateria zapewni znowu długa pracę Twojego telefonu.

Baterie do najpopularniejszych modeli telefonów posiadamy w stałej ofercie i na stanie magazynowym, dzieki czemu nie czekasz na jej zamówienie i dostawę. W większości modelli wymianiemy baterii w tym samym dniu, a w iphonach nawet w 30 minut.

baterie do telefonów poznań

 

 

Wymiana samej szybki w telefonie.

MJ Serwis oferuje wymianę samej szybki w telefonach popularnych marek takich jak Apple, Samsung, Huawei czy Sony. Wymieniamy również szybki w niektórych modelach Xiaomi, a wraz z zwiększającym sie zaintersowaniem tą marka będziemy dodawać kolejne modele.

Usługa serwisowa wymiany szybki w telefonie polega na odseparowaniu zbitej szybki od oryginalnego wyświetlacza telefonu. Do tego procesu używamy profesjonalnych urządzeń, dzięki czemu naprawy te przebiegają zazwyczaj bardzo sprawnie. Wymiana szybki zapewni Twojemu telefonami oprócz dobrego wyglądu poprawioną obsługę urzazdenia w przeciwieństwie do zbitej pokruszonej szybki.

Naprawa telefonu ta może być świadczona tylko i wyłacznie gdy oryginalny ekran jest w pełni sprawny, posiada sprawny dotyk i nie posiada żadnych uszkodzeń. Szybki wymianimy tylko na oryginalnych ekranach by obniżyc koszt naprawy telefonu bez konieczności wymiana całego LCD.

Usługa wykonywana jest w technologii OCA i nie różni sie od oryginalnego procesu montażu w fabryce przy produkcji telefonu. Zapraszamy do skorzystania z usług MJ Serwis.

wymiana szybki w telefonie poznań

 

 

Telefon po upadku - wymiana wyświetlacza.

Upadek z dużej wysokości, a czasem nawet z niskiej potrafi mocno poturbować telefon często prowadząc do uszkodzenia wyśwetialcza telefonu. Zbity wyświetlacz może posiadać różne objawy. Może być zbity - posiadać zniekształcenia obrazu lub nie widoczną jego część, może również sie wylać ( amoled ) powodując efekt jakby się nie włączał.

Nasz serwis telefonów Poznań oferuje wymiany wyświetlaczy Amoledowych, LCD, oledowych i inyych w telefonach marki huawei, samsung, lg, apple, xperiia i innych.

Wymieniane przez Nas wyświetlacze są oryginalne, dzięki czemu telefon po wymianie wygląda jak nowy. Zachowuje wszystkie parametry techniczne tj. jakość kolorów, jasność czy perfekcyjnie działąjący dotyk. Na wszystkie wymienieone elemnty udzielamy gwarancji.

Jeśli spadł Ci telefon, zapraszamy do serwisu, sprawdzimy czy do wymiany jest tylko szybka czy cały wyświetlacz. Diagnozę przeprowadzimy za darmo.

wymiana lcd w telefonie poznań

 

 

Zalany telefon ? - czyszczenie i naprawa.

Nieszcześliwy wypadek - telefon wpadł do wody czy innego płyny ? Zachowaj spokój. Po wyciągnieciu z wody najlepiej wyjąć baterie lub go wyłączyć. Zostawić w suchym ciepłym miejscu do wsychnięcia i jak najszybciej dostarczyć do serwisu. Najlepiej nie podłączać do prądu i uruchamiać gdyż pozostałą ciecz może go bardziej uszkodzić.

Większość telefonów jest tak zbudowana, że drobne zalanie mu nie straszne a w przypadku mocnego nie dostaje się telefonu dużo cieczy. Szybko dostarczony telefon ma większe szanse an naprawę

Po zalaniu nawet gdy Twój telefon nadal działa i tak warto odwiedzić serwis. Oferujemy darmową dianozę, która jest dostępna dla wszystkich. Często warto wyczyścić płytę główną po zalaniu w wanience ultradźwiękowej, żeby w przyszłości nie borykać się z problemami, które może wyrządzić korozja w późniejszym czasie.

Po zalaniu może dojśc do nieodwracalnych uszkodzeń, także po czyszczeniu płyty sprawdzamy wszystkie jego podzespoły i w razie potrzeby wymieniamy uszkodzone elementy oraz przelutowywujemy uszkodzoną elektronikę na płycie głównej.

serwis telefonu po zalaniu poznan

 

 

Telefon włącza się tylko do loga ? - błąd programowania

Duża liczba modeli telefonów na rynku oraz ich funkcji prowadzi iż ich oprogramowanie jest coraz bardziej rozbudowane i wszechstrone. Duża liczba poprawek oraz aktualizacji systemu ciągle ma poprawiać jakość korzystania z telefonu. Niestety tak robudowane systemy zawierają dużo błedów i potrafią często szwankować lub przestać się uruchamiać.

Zdaża się również, iż telefon nagle przestanie się uruchamiać, znaczy może i się włączy ale nie uruchomi systemu operacyjnego. Nie panikuj, często uda się to napawić.

Najważniejsze w dzisiejszych czasach to robić kopie zapasową danych, jest to bardzo łatwe gdyż większość producentów oferuje dostęĻ do chmury. Nie trzeba kompuera podłączać ciągle do komputera. Uszkodzenie oprogramowanie może czasem nieprzywracalnie uszkodzić dane, dlatego warto zawsze mieć kopie.

Nasz serwis oferuje naprawy i wgrywania oprogramowania z systemem IOS oraz Android.

oprogramowanie w telefonie poznań

 

 

 

Naprawa telefonów i smartfonów Poznań

Wszystkie naprawy telefonów w naszym serwisie w mieście Poznań wykonywane są za pomocą profesjonalnego sprzętu, przy uzyciu specjalistycznych narzędzi, a części pochodzą od zaufanych dostawców.

Na wszystkie nasze usługi napraw otrzymują Państwo 3 miesięczną gwarancję, a na wymienione podzepoły roczną gwarancję.

Jeśli interesuje Państwa naprawa telefonów Poznań to miasto, w którym MJ-Serwis świadczy tą jak i inne usługi serwisowe. Wszystkie usterki można zgłaszać telefonicznie, mailowo lub odwiedzając nasz serwis.

 

 

Serwis telefonów APPLE iphone PoznańSerwis telefonów APPLE

Serwis telefonów Huawei PoznańSerwis telefonów Huawei

Serwis telefonów Xiaomi PoznańSerwis telefonów Xiaomi

Serwis telefonów Samsung PoznańSerwis telefonów Samsung

Serwis telefonów Sony Xperia PoznańSerwis telefonów Sony Xperia

Serwis telefonów Nokia Lumia PoznańSerwis telefonów LUMIA

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt