Naprawa telefonów komórkowych Poznań

Wymiana szybki, naprawy po zalaniu, uszkodzone gniazda, to i wiele więcej!

Zawsze darmowa diagnoza.

 

 

MJ Serwis - kim jesteśmy ?

 

Nasza firma istnieje od początku roku 2008, wcześniej mieszcząca się przy ulicy Szylinga, ale ze względu na szybki rozwój firmy musieliśmy przenieść się na większy lokal gdzie mieścimy się do dzisiaj. Początki Naszego serwisu opierały się na naprawach elektroniki w laptopach, a z czasem ze względu na szybko rozwijająca się technologie i zapotrzebowanie rynku poszerzyliśmy działalność o telefony komórkowe w dzisiejszych czasach nazywane smartfonami ( czyli małymi komputerami ).

Wieloletnie doświadczenie w naprawach elektroniki w telefonach wzbogaciło Nasz serwis o szeroką ofertę usługa zaczynając od wymiany szybek po zaawansowane naprawy płyt głównych np. po zalaniu.

Każdy z naszych serwisantów posiada wieloletni staż pracy oraz pasję pracy w branży elektronicznej. Dlatego do napraw podchodzimy z wielkim doświadczeniem oraz pasja, co często przekłada się na zaawansowane naprawy, które dla innych serwisów są za dużym wyzaniem.

 

 

 

 

Naprawa telefonów - jak to wygląda od środka.

 

Serwis to nie tylko praca i zarobek na życie, ale przede wszystkim pomoc. Dlatego u Nas diagnoza jest zawsze darmowa, nie ważne czy przypadek jest prosty czy bardziej zaawansowany i ile musimy mu czasu poświęcic. Chcemy by klienci nie bali się pytać czy przyjść do serwisu, bo zostaną naciągniecie na koszta. Zdaża się że telefon po zalaniu ( w zależności od zalania ) można naprawić niewielkimi kosztami.

Nasz serwis do napraw telefonów używa tylko oryginalnych częsci dzięki czemu jakości usług serwisowych stoi na najwyższym poziomie, a telefon po naprawie wygląda jak nowy zachowując swoje oryginalne parametry.

Duża część najpopulatniejszych części serwisowych takich jak baterie, szybki, wyświetlacze, gniazda ładowania posiadamy na miejscu. Dzięki temu w Naszym serwisie nie czekasz na zamowienie towaru, tylko np. wymiana baterii ( w najpopulatniejszych modelach telefonów ) wykonywujemy w 30 minut.

Na wszystkie naprawy udzielmy 6 miesięcy gwarancji. nie tylko na części, ale również usługi. Gwarancja daje klientow pewnośc, iż naprawa nie została wykonana profesjonalnie i jesteśmy jej pewni, a nie tylko byly by zrobić.

 

Serwis telefonów obejmuje:

serwis telefonów komórkowych Poznań

 

 • wymiana szybki - zajmujemy sie wymiana samej szybki, gdy wyświetlacz działa.
 • wgrywanie nowego firmware - jeśli telefon uruchamia sie tylko do logo
 • naprawa telefonów po zalaniu - czyszczenie oraz wymiana uszkodzonych elementów
 • wymiana wyświetlaczy LCD - jeśli ekran jest zbity czy rozlany, lub szwankuje dotyk
 • brak sieci komórkowej - naprawa modułu BASEBAND gdy nie można się zalogować do sieci
 • naprawa gniazd ładowania - lutowanie portów USB
 • wymiana obudów i klapek - prostowanie, wymiana pogiętych lub uszkodznych elementów konstrukcji telefonwów
 • czyszczenie telefonów
 • naprawa telefonów po upadku - wymiana uszkodzonych wyświetlaczy, korpusów oraz elektroniki
 • rozklejanie i klejenie szybek do lcd za pomocą kleju LOCA - wymiana samej szybki gdzie inni wymieniają całe ektrny za dużą kwotę
 • kompleksowe naprawy pogwarancyjne

 

 

 

 

Wymiana baterii w telefonie.

Twój telefon już nie działa tak długo jak kiedys ? Ciągle myślisz o tym czy nie rozładuje się przed powrotem do domu ? Nie wyobrażasz sobie wyjścia bez power banku ? Czas rozważyć wymianę baterii.

Telefon wyłącza się niespodziewanie w różnych okolicznościach ? Podczas zimy również nie możesz na niego liczyć, bo przy niskich temperaturach ma problemy z uruchaomieniem się ? Jest to objaw uszkodzonej baterii - pora na serwis.

Nasz serwis wykonuję usługe wymianny baterii. Oczywiście korzystamy tylko z oryginalnych części zapewniając dobra jakość usługi i zadowolenie klienta. Nowa, oryginalna bateria zapewni znowu długa pracę Twojego telefonu.

Baterie do najpopularniejszych modeli telefonów posiadamy w stałej ofercie i na stanie magazynowym, dzieki czemu nie czekasz na jej zamówienie i dostawę. W większości modelli wymianiemy baterii w tym samym dniu, a w iphonach nawet w 30 minut.

baterie do telefonów poznań

 

 

Wymiana samej szybki w telefonie.

Profesjonalna usługa wymiany samej szybki w telefonach marki samsung, apple, xperia czy huawei.

Naprawa serwisowa dotyczy wymiany samej szybki w przypadku gdy wyświetlacz jest w pełni sprawny, nie posiada żadnych skaz oraz w pełni działajacy dotyk.

Nasza usługa zapewnia obniżenie kosztów naprawy zbitego telefonu. Dzięki wymianie samej szybki zachowujemy swój oryginalny wyświetlacz.

Naprawa polega na odseparowaniu szyby od wyświetlacza i wklejeniu nowej za pomocą technologii LOCA. Usługa dotyczy również telefonów z zagiętymi szybkami.

wymiana szybki w telefonie poznań

 

 

Telefon po upadku - wymiana wyświetlacza.

Upadek z dużej wysokości, a czasem nawet z niskiej potrafii mocno poturbować telefon często prowadząc do uszkodzenia wyśwetialcza telefonu. Zbity wyświetlacz może posiadać różne objawy. Może być zbity - posiadać zniekształcenia obrazu lub nie widoczną jego część, może również sie wylać ( amoled ) powodując efekt jakby się nie włączał.

Nasz serwis oferuje wymiany wyświetlaczy Amoledowych, LCD, oledowych i inyych w telefonach marki huawei, samsung, lg, apple, xperiia i innych.

Wymieniane przez Nas wyświetlacze są oryginalne, dzięki czemu telefon po wymianie wygląda jak nowy. Zachowuje wszystkie parametry techniczne tj. jakość kolorów, jasność czy perfekcyjnie działąjący dotyk. Na wszystkie wymienieone elemnty udzielamy gwarancji.

Jeśli spadł Ci telefon, zapraszamy do serwisu, sprawdzimy czy do wymiany jest tylko szybka czy cały wyświetlacz. Diagnozę przeprowadzimy za darmowa.

wymiana lcd w telefonie poznań

 

 

Zalany telefon ? - czyszczenie i naprawa.

Nieszcześliwy wypadek - telefon wpadł do wody czy innego płyny ? Zachowaj spokój. Po wyciągnieciu z wody najlepiej wyjąć baterie lub go wyłączyć. Zostawić w suchym ciepłym miejscu do wsychnięcia i jak najszybciej dostarczyć do serwisu. Najlepiej nie podłączać do prądu i uruchamiać gdyż pozostałą ciecz może go bardziej uszkodzić.

Większośc telefonów jest tak zbudowana, że drobne zalanie mu nie straszne a w przypadku mocnego nie dostaje się telefonu dużo cieczy. Szybko dostarczony telefon ma większe szanse an naprawę

Nasz serwis oferuję darmowa diagnozę, a czyszczenie telefonu po zalaniu to koszt tylko 50zł. Nie zawsze jest to całkowity koszt naprawy, ale w wielu przypadkach wystarcza.

Po zalaniu może dojśc do nieodwracalnych uszkodzeń, także po czyszczeniu płyty sprawdzamy wszystkie jego podzespoły i w razie potrzeby wymieniamy uszkodzone elementy oraz przelutowywujemy uszkodzoną elektronikę na płycie głównej.

serwis telefonu po zalaniu poznan

 

 

Telefon włącza się tylko do loga ? - błąd programowania

Duża liczba modeli telefonów na rynku oraz ich funkcji prowadzi iż ich oprogramowanie jest coraz bardziej rozbudowane i wszechstrone. Duża liczba poprawek oraz aktualizacji systemu ciągle ma poprawiać jakość korzystania z telefonu. Niestety tak robudowane systemy zawierają dużo błedów i potrafią często szwankować lub przestać się uruchamiać.

Zdaża się również, iż telefon nagle przestanie się uruchamiać, znaczy może i się włączy ale nie uruchomi systemu operacyjnego. Nie panikuj, często uda się to napawić.

Najważniejsze w dzisiejszych czasach to robić kopie zapasową danych, jest to bardzo łatwe gdyż większość producentów oferuje dostęĻ do chmury. Nie trzeba kompuera podłączać ciągle do komputera. Uszkodzenie oprogramowanie może czasem nieprzywracalnie uszkodzić dane, dlatego warto zawsze mieć kopie.

Nasz serwis oferuje naprawy i wgrywania oprogramowania z systemem IOS oraz Android.

oprogramowanie w telefonie poznań

 

 

 

Naprawa smartfonów

wszystkie naprawy w naszym serwisie wykonywane są za pomocą profesjonalnego sprzętu, przy uzyciu specjalistycznych narzędzi, a części pochodzą od zaufanych dostawców.

Na wszystkie nasze usługi napraw otrzymują Państwo 3 miesięczna gwarancje, a na wymieniona podzepoły roczną gwarancję.

 

 

Serwis telefonów Sony Xperia PoznańSerwis telefonów Sony

Serwis telefonów Samsung PoznańSerwis telefonów Samsung

Serwis telefonów APPLE iphone PoznańSerwis telefonów APPLE

Serwis telefonów Nokia Lumia PoznańSerwis telefonów LUMIA

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań

Kontakt