Naprawa i serwis laptopów Poznań


Naprawy sprzętowe i programowe laptopów wszystkich marek!


Nasz serwis laptopów oferuje:


 

 

 

 

 

Nasza firma zajmująca się profesjonalnym serwisem, naprawą laptopów, usytuowana jest w centrum Poznania, co sprawia że jest to bardzo wygoda lokalizacja dla każdego użytkownika, potrzebującego pomocy w naprawie komputera. Jedną z najważniejszym elementów twojego komputera jest płyta główna, która zarazem staje się jej najdroższym elementem. Nasz serwis komputerowy oferuje doskonałe i tanie rozwiązania dla każdego.

Naprawa laptopów PoznańKlient jest naszym targetem, dlatego to wasze zdanie oraz zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Standardowa wymiana płyty głównej oscyluje w granicach 500-2000 zł netto. Porównywając rynek konkurencyjny, nie jest to wygórowana cena. Zajmujemy się również serwisem matryc, które wielokrotnie ulegają uszkodzeniom, co powoduje brak możliwości pracy przy komputerze.

W obecnych czasach liczy się czas, dlatego nasza firma MJ-komputery zapewnia gwarantowany szybki serwis laptopów. W naszym serwisie można również uzyskać naprawę podstawowych podzespołów płyty, takich jak wymiana układów scalonych, gniazd oraz innych układów elektronicznych.
W innych serwisach otrzymają Państwo głównie informację o wymianie sprzętu na nowy, natomiast my staramy się, aby naprawa laptopów i naprawa komputerów została wykonana tak, by nie narażać klientów na dodatkowe koszty. W firmie MJ-komputery profesjonalna kadra serwisowa, zaproponuje również używane płyty główne w bardzo atrakcyjnych cenach. Satysfakcja klienta musi być osiągnięta na najwyższym poziomie. Mam nadzieje, że każde zlecenie naprawy będzie obustronnie zadowalające.

naprawa laptopów

Serwis laptopów obejmuje:

 

Naprawa płyt głównych

naprawa płyt głownychPłyta główna to najdroższa część naszego laptopa. W większości serwisy oferują jedynie wymianę uszkodzonej płyty na nową taka wymiana koszt w wysokości od 500 do 2000 tyś zł netto. Firma mj-komputery oferuje naprawy płyt głównych do poziomu podzespołów. Wymieniamy układy scalone, gniazda płyty głównej oraz inne elementy elektroniczne. Naprawiamy kontrolery PCMCIA i układy grafiki. Proponujemy również klientom zakup używanych ale sprawnych płyt gł. w atrakcyjnych cenach.

 

 


Naprawa matryc LCD

serwis matrycMatryca jest najdelikatniejszą a tym samym najbardziej podatną na uszkodzenia częścią laptopa. Czasami wystarczy zbyt mocny wstrząs lub upadek aby matryca uległa uszkodzeniu. Oferujemy naprawy w zakresie:

 • wymiany świetlówek
 • naprawiamy elektronikę matryc laptopów.
 • przywrócenia połączenia pomiędzy matrycą a elektroniką ekranu laptopów.
 • wymiany taśmy łączącej płytę z ekranem LCD laptopów.
 • oferujemy używane matryce laptopów w atrakcyjnych cenach.
 • bogaty wachlarz przekatnych i rozdzielczości matryc laptopów.

 

Wymiana twardych dysków

wymiana dysków

 

W przypadku wymiany dysku na większy na życzenie klienta przegrywamy dane ze starego dysku na nowy

 

 

Naprawa płyt głównych laptopów

W ofercie firmy mj-komputery jest naprawa laptopów z zakresu płyt głównych do poziomu podzespołów.

 • wymieniamy układy scalone laptopów lub komputerów
 • gniazda płyty głównej laptopów lub komputerów
 • inne elementy elektroniczne laptopów lub komputerów
 • naprawiany kontrolery PCMCIA laptopów lub komputerów
 • naprawiamy układy grafiki laptopów lub komputerów

 

 

 

Dodatkowo oferujemy dla laptopów:

 • matryce 12", 12,1" 13,3", 14,1", 15", 15.4", "17" laptopów
 • kości pamięci 64MB,128MB, 256MB, 512MB,1024MB,2048, dla laptopów i komputerów
 • płyty główne laptopów i komputerów
 • napędy FDD, CD, DVD, COMBO (DVD CD RW), DVD R/RW dla laptopów i komputerów
 • wymiana klawiatur laptopów
 • dyski twarde 40 - 500 GB dla laptopów i komputerów
 • zasilacze sieciowe i samochodowe dla laptopów
 • nowe baterie laptopów
 • istnieje możliwość pozostawienia w rozliczeniu starych cześci jak również całych laptopów (sprawnych lub niesprawnych)


MJ-Komputery to po prostu kompleksowy serwis laptopów oraz serwis komputerów popularnych marek.

 

Podstawowe naprawy laptopów

Wymiana gniazda zasilania

Często spowodowane złym użytkowaniem zasilacza. Gniazdo jest bardzo delikatnym elementem laptopa i mimo, że często jest dobrze przytwierdzone do obudowy to łatwo uszkodzić plastikowe mocowanie. W rezultacie czego zostaje uszkodzone gniazdo. Również gdy mamy uszkodzony kabel od ładowarki i często nam nie kontaktuje, próbujemy wcisnąć na siłę, albo dogiąć do odpowiedniego kąta. Niestety takie działanie również powoduje jego uszkodznie i w rezultacie trzeba wymienić kabel w zasilaczu i gniazdo. Więcej o wymianie gniazda w laptopie.

Przegrzewanie się laptopa

Standardowo laptopa zaleca sie czyścić przynajmniej raz do roku. mimo iż pracujemy na nim w domowym zaciszu, na biurko czy na lóżku nie ma znaczenia. Kurz jest wszędzie i w bardzo prosty sposob dostaję się do wnetrzna laptopa i osiada na radiatorze powodując coraz gorszą jego pracę. Wraz z zwiekszaniem sie temperatury może dojść do przegrzania laptopa i może zacząć sie wyłączać, a w ostateczności przestać włączać. Zbity kurz może rownież doprowadzić do zatarcia się wentylatora, i będzie potrzebna jego wymiana. Dlatego warto dbać o swojego laptopa zanim ulegnie większym uszkodzeniom. Więcej o czyszczeniu laptopa

Instalacja systemu

Jeśli kupiłeś nowy komputer bez systemu, lub twój laptop pracuje powoli to trzeba zainstalować świeży system operacyjny. W naszym serwisie laptopów Poznań pomożemy Ci zachowac dane, dzięki czemu instalacja systemu nie będzie taka straszna. A świeży system rozwiązuje wszystkie problemy, od wolnej pracy poprzez problemy z innymi programami, a także porządkuje dysk.

Wymiana zawiasów, obudowy, klapy, ramki

Usterka ta znana jest tym osobom, którym laptop upadł, nawet z niewielkiej wysokości. Wystarczy wymienić tylko uszkodzone elementy, żeby szybko przywrocic laptopa do pracy. Nasz serwis komputerowy w mieście Poznań umożliwia zakup tych elementów, ale także samą wymianę jeśli klient dostarczy swoje części.

Nowe klawiatury do laptopów

Rzadko kiedy klawiatura ulega zmęczeniu materiału i przestaje działać sama z siebie. Częstsze problemy z klawiaturami to wypadające przyciski, uszkodzone sanki mocowania albo inne czynniki zewnętrzne. Również w przypadku zalania laptopa osuszanie klawiatury jest mało pomocne i należy ją wymienić. Nasz serwis komputerów Poznań posiada bogatą ofertę klawiatur do laptopa oraz pomoże z montażem. Czytaj więcej o klawiaturach do laptopów

Wymiana matryc w laptopie

W chwili obecnej na światowe rynki wystepują dwa typy matryc CCFL ( świetłowkowe ) oraz LED. MJ Serwis laptopów i konsol importuje matryce z całej Europy, by móc zaoferować matrycę każdego rozmiaru, każdego rodzaju, do każdego laptopa czy netbooka. W razie problemów skontaktuje się z nami, pomożemy Ci znaleźć matryce do Twojego laptopa. Jeśli się nie uda napewno dopasujemy inny nowy zamiennik byś nie musiał wyrzucać swojego laptopa. Więcej o nowych matrycach do laptopa

Modernizacja laptopa

Jeśli Twój laptop jest już kilkuletni, a nowe aplikacje czy też strony internetowe ładują się długo to czas pomyśleć o jego modernizacji. Mimo mitów, że laptopa się nie da przyspieszyć, nasz serwis komputerów oferuje rozbudowę pamięci ram, wymiane dysków na większe i szybsze SSD, wymianę procesorów na bardziej wydajne. Ale także modernizacją może być wymiana klawiatury na podświetlaną, matrycy o gęstszej rozdzielczości czy też dołożenie modulu WWAN, karty sieciowej ze standardem N. Postaramy się odświeżyć Twój komputer tak, by znowu się na nim szybko i przyjemnie pracowało.

Zaawansowane naprawy laptopów:

Zalany laptop

Po zalaniu laptopa nie powinno się go uruchamiać, koniecznie trzeba odłaczyć od zasilania i wyjąć baterię. Laptop należy ustawić klawiaturą do dołu aby wypłynęła z niego cała ciecz. Nie należy laptopa suszyć szuszarką, gdyż plastikowe elementy obudowy czy klawiatury są bardzo wrażliwe na ciepło. Po osuszeniu laptopa należy go w jak najszybszym czasie dostarczyć do serwisu. Na pewno pozostałości zalania nadal znajdują się na płycie i mogą korodować w głąb płyty uszkadzając ją nieodwracalnie. Nasz serwis laptopów Poznań posiada profesjonalny sprzęt do czyszczenia elektroniki płyty głównej. Po dokładnym umyciu płyty należy również sprawdzić wszystkie układy scalone czy nic nie uległo zniszczeniu, a w razie czego wymienić. Naprawa laptopa po zalaniu czasami jest bardzo żmudna i czasochłonna, ale dzięki profesojalnemu podejściu udaje się uratować bardzo wiele komputerów, bez wymieniania płyt głównych, które nie należą do tanich. Więcej o zalanych laptopach

Reballing bga

Profesjonalne naprawy układów BGA na płycie głównej takich jak układy graficzne i mostki południowe/północne a w netbookach także procesory są naszą specjalnością. Posiadamy renomowany sprzęt serwisowy oraz doświadczoną kadrę, która potrafi naprawde wiele. Przychodzą do nas laptopy naprawiane w innych serwisach, gdzie nie udało się przywrócić ich sprawności. Często w takich przypadkach nie wystarczy sam reballing, a już wymiana go na nowy. Zajmujemy się również regeneracją padów na płycie, również powstałych podczas nieumiejętnego demontażu układu. Jeśli Twój laptop się uruchamia, ale nie pokazuje nic na ekranie zapraszamy do MJ-Komputery Poznań serwis komputerowy, gdzie bedziemy wstanie Ci pomóc. Więcej o naprawach BGA

Naprawa płyt głównych

Jako doświadczony serwis naszym klientom proponujemy naprawy płyt głównych. Reballing BGA, ale także precyzyjne lutowanie układów scalonych na płycie. Dzięki takiemu podejściu do tematu możemy zaoferować naszym klientom naprawy płyt głównych w atrakcyjnych cenach. Nie jesteśmy serwisem, który tylko wymienia płyty w bardzo wysokich cenach, tylko je naprawia na poziomie drobnych układów.

Ładowanie baterii

Bardzo często można się spotkać z problemem nieładowania baterii lub wskaźnikiem systemowym o braku baterii. Wymiana baterii na nową nie zawsze rozwiązuje ten problem, wtedy trzeba zgłosić się do serwisu. Problem leży w płycie głównej i uszkodzeniu sekcji zasilania. Wymiana elementów sclanych odpowiedzialnych za ładowanie pomaga rozwiązać problem i cieszyć się znów swoim laptopem w podróży pracujacym na baterii.

 

Pozniżej znajdziesz trasę dojazdu do Nas: Szamarzewskiego 56.

Serwis laptopów Asus Poznań Serwis laptopów Acer Poznań Serwis laptopow HP Poznań Serwis laptopów Dell Poznań Serwis laptopów fujitsu-siemens Poznań Serwis laptopów Toshiba Poznań Serwis laptopów Lenovo Poznań
Serwis laptopów Ibm Poznań Serwis laptopów Apple Poznań Serwis laptopów msi Poznań Serwis laptopów Maxdata Poznań Serwis laptopów Compaq Poznań Serwis laptopów Sony Poznań Serwis laptopów Samsung Poznań
Serwis laptopów Nec Poznań Serwis laptopów Optimus Poznań Serwis laptopów Belinea Poznań Serwis laptopów Clevo Poznań Serwis laptopów Compal Poznań Serwis laptopów Gericom Poznań
Kontakt