Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Serwis laptopów Samsung Poznań

naprawa laptopa samsung w poznaniu

Jeśli posiadasz laptopa marki Samsung to dobrze trafiłeś!
Firma MJ Komputery oferuje serwis laptopów Samsung Poznań.

Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

W związku z tym, specjalnie dla naszych klientów specjalizuje się w naprawach laptopów Samsung.W szczególności w serwisie płyt głównych oraz naprawie i wymianie matryc w laptopie. Dzięki specjalizacji jesteśmy w stanie zdiagnozować Twojego laptopa Samsung w momencie przyjmowania abyś od razu mógł podjąć decyzję o naprawie.

Godnym uwagi jest fakt, iż Nasi serwisanci naprawiają płyty główne na poziomie elementów dzięki czemu twoja naprawa będzie konkurencyjna cenowo. Niewątpliwie jako jeden z niewielu serwisów posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnozowania laptopów oraz do wymiany układów BGA nawet na dużych płytach głównych.

Reasumując naprawa laptopów Samsung to jedna z naszych specjalizacji. Dzięki temu mamy dostęp do większości części potrzebnych w serwisie laptopów.

Istotnie duża wiedza oraz kontakty z producentami matryc LCD pozwalają nam dopasować matrycę do każdego laptopa firmy Samsung.

Oferujemy naprawę laptopów Samsung wszystkich serii:

-Samsung NP series

-RV series

-Samsung Galax Book

Wnioskując specjalizujemy się w serwisowaniu laptopów marki Samsung, a nasze kontakty z producentami zapewniają nam dostęp do części w najniższych cenach. Dlatego można również liczyć na oryginalne części do  laptopa marki Samsung.

Usługi serwisowe laptopów Samsung

Naprawa laptopa Samsung w Poznaniu

Bez wątpienia Nasza firma MJ Komputery – serwis laptopów Samsung w Poznaniu działa od kilkunastu lat napoznańskij rynku. Swoje doświadczenie w serwisowaniu laptopów Samsung zdobywaliśmy wraz z pierwszymi modelami tej marki.

Przede wszystkim posiadamy przeszkoloną kadrę serwisową, wykonaliśmy już mnóstwo napraw laptopów Samsung w MJ Komputery. Dlatego możemy również szczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu Samsung-a. 

Zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę naprawy laptopa Samsung w naszym punkcie w Poznaniu. Kończąc mieścimy się przy ulicy Szamarzewskiego 56 i działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00. Przede Jeszcze bardziej zapraszamy do kontaktu.

naprawa laptopa w poznaniu
części do laptopów w poznaniu
szybki Serwis Samsung poznań
Call Now Button