Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Naprawa i serwis laptopów Sony Poznań

serwis laptopów sony poznań

MJ Komputery to profesjonalny serwis laptopów Sony Poznań. Naprawiamy każdego model laptopa marki Sony u Nas w Poznaniu.

Zapoznaj się z ofertą MJ Komputery lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Godnym uwagi jest fakt, że specjalnie dla naszych klientów specjalizujemy się w naprawach laptopów Sony, a w szczególności w serwisie płyt głównych oraz wymianie matryc. Dzięki specjalizacji jesteśmy w stanie zdiagnozować Twojego laptopa w momencie przyjmowania abyś od razu mógł podjąć decyzję o naprawie.

Choć Nasi serwisanci naprawiają płyty główne na poziomie elementów dzięki czemu twoja naprawa będzie konkurencyjna cenowo. Bez wątpienia jako jeden z niewielu serwisów Sony posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnozowania laptopów oraz do wymiany układów BGA nawet na dużych płytach głównych.

Naprawa laptopów Sony to jedna z naszych specjalizacji. Dzięki temu mamy dostęp do większości części potrzebnych w serwisie laptopów w Poznaniu.

Duża wiedza oraz kontakty z producentami matryc LCD pozwalają nam dopasować matrycę do każdego laptopa firmy Sony.

Oferujemy naprawę laptopów Dell wszystkich serii:

-Sony SF

-Vaio Fit

-Sony Vaio SV

-Vaio VPC

Specjalizujemy się w serwisowaniu laptopów marki Sony, a nasze kontakty z producentami zapewniają nam dostęp do części w najniższych cenach, można również liczyć na oryginalne części do  laptopa marki Sony.

Usługi serwisowe laptopów Sony

Naprawa laptopa Sony w Poznaniu

Nasza firma MJ Komputery – serwis laptopów Sony Poznań działa od kilkunastu lat na poznańskim rynku. Swoje doświadczenie w serwisowaniu laptopów DELL zdobywaliśmy wraz z pierwszymi modelami tej marki.

Reasumując posiadamy przeszkoloną kadrę serwisową, wykonaliśmy już mnóstwo napraw laptopów Sony w MJ Komputery. Także możemy również szczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu Sony. 

Pewne jest, że zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę naprawy laptopa Sony w naszym punkcie w Poznaniu. Mieścimy się przy ulicy Szamarzewskiego 56 i działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00. Na koniec zapraszamy do kontaktu.

serwis laptopa sony
sony Vaio serwis
sony poznań naprawa
Call Now Button